User
Pass
2FA
 
 

Unban Scoryllus (again)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message711
unbanat

[Gladiator]



Status: Offline
(since 26-04-2012 07:15)
Joined: 06 Jul 2010
Posts: 56, Topics: 15
Location: Pleshcoy

Reputation: 139.3
Votes: 3

   
Post Posted: 19-04-2011, 20:02:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Character name:Scoryllus
Account name:Alyasa
IP:dinamic
GM responsabil:Stigmata
Realm:Evolution
Motiv:ARENA FARM
Ceva ce doriti sa adaugati: DA AM DE ADAUGAT. Multe.
In primul rand vreau sa marturisesc ca sunt foarte surprins de ce se poate intampla cand incerci sa scazi MMR.
Eram si eu ca ciumpalacu' aseara sa mi scad mmr de pe butu' de Scoryllus cu partenerul meu evident Belakorbaws si intamplarea face sa dam de Jimbuton si Niveaformen de mai multe ori. Mai tarziu, prin elwwyn forest, il vad pe Bosmodex (parca asa se num) ca e nedumerit de ce picam cu aia de multe ori (suspecta un farm).
Am picat si cu ei in arena, dupa o serie de Jimbuton si Nivea, am picat si cu alte teamuri, pe scurt cu toate teamurile cu mmr vecin de al nostru.
Am dat chiar si pe global 'Join 2s scadem MMR!!!'.
Nu inteleg de ce din cauza unei coincidente iau ban 10 zile aiurea si ghici CE?? atentie:

NIMENI NU A FACUT RECLAMATIE OMGOMGOMGOMG pt acest fapt, am luat asa din senin. Deci vreau sa mi se scoata imediat banul dat aiurea iar Stigmata....am o vorba cu tine dupa ok? -

Deci sunt suprins si foarte speriat de ce se intampla. jk

P. S. Si app nu am alte charactere pe acest realm pe alt cont pt a imi da rating, este acelasi cont cu Scoryllus de pe Genesis...
Hai cu unbanu tati ca nu am timp...

-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Stigmata

[I like trains]



Status: Offline
(since 27-04-2020 19:06)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2972, Topics: 8
Location: the 90s

Reputation: 669.4
Votes: 28

 
Post Posted: 21-04-2011, 11:24:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://forum.wow-freakz.com/Ban-Wintrade-t74254.html
http://forum.wow-freakz.com/Ban-Wintrade-Prank-Belakor-t74318.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 03-10-2024, 16:21:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x