User
Pass
2FA
 
 

RECLAMATIE GHEM
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message4066
WEREZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2016 22:42)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 354, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 118.1
Votes: 8

Post Posted: 26-04-2011, 18:22:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiu , suna ciudat , un admin sa faca o reclamatie altui admin , insa ma simt nevoit sa postez .
Sunt un jucator / admin relativ nou , insa uitandu-ma pe forum nu pot sa trec cu vederea faptul ca acest Ghem a luat o gramada de decizii proste , are o gramada de reclamatii si baneaza majoritatea jucatorilor pe motiv de cod , in final dovedindu-se ca jucatorii nu aveau nimic . Insa nu asta e problema . Problema o reprezinta textele pe care le scrie dupa ce foloseste comanda aia de ban , citez : "cocalar obosit" "terminat" "au venit de la sapa sa se joace cu cod" si multe altele probabil mult mai jignitoare la adresa jucatorului in cauza . Bine , nu ar fi mare problema daca jucatorul respectiv ar fi folosit cod si ar fi folosit si un limbaj de balta , insa la cate decizii aiurea ia Ghem , se pare ca regulamentul ala este numai pentru jucatori nu si pentru admini . Din prima zi de cand am inceput sa ma joc aici , am observat ca acest Ghem sta pe serverul asta sa admineze nu sa se joace si se plange la fiecare faza ( atunci cand este in joc ) . E irelevant faptul ca se batea cu pumnul in piept ca as fi folosit/folosesc cod si stim cu totii ca vorbea aiurea . Omul increzator in propria lui judecata imi facea poze si cand primisem blood , asta ca sa sublinieze faptul ca el e sefu` si tot ma prinde el o data si o data . La care adaugam texte de genu : esti fragar , nu iti faci treaba , de parca el ar fi buricu` pamantului . M-a deranjat pe multe planuri insa azi mi-a pus capac . Pentru ca am o varsta si nu ma oftic ca un copil mic de la nimicuri de genul asta , nu am postat niciodata , insa deja a inceput sa ma enerveze .

Am dat astazi un ban unui jucator care sustinea ca joc cu cod . Respectivul a ignorat faptul ca are comanda amx_page la dispozitie pentru a spune unui admin care jucator i se pare "suspect" . De obicei dau gag , insa in 90% din cazuri respectivul da retry , intra la loc si ma injura sau apeleaza la texte sparte de gen : "server de kkt , adminii joaca cu cod si nu le face nimeni nimic . Nu`mi sare tandara asa repede insa am decis sa banez jucatorul respectiv 100 de minute , sa ia o pauza si sa citeasca frumos regulile alea . Pe mine personal ma deranjeaza jucatorii care intra pe server si incep : x are cod , y are cod , adminu e degeaba , adminu nu vede si lista continua la nesfarsit . La care adaugam faptul ca oricum 90% din ce vine pe amx_page este nefondat si in majoritatea cazurilor jucatorii care sunt acuzati , joaca curat bine mersi . Insa asta e boala aia stupida de a da vina pe ceva imediat dupa ce mori . X are cod , Y are cod . Desi , repet in cele mai multe cazuri nu folosesc nici o comanda si poate un gag temporar , celor care acuza in mod repetat aiurea pe say si ignora si amx_page`u ala . Dupa episodu asta Ghem s-a luat de mine , reprosandu-mi pe say , asa sa vada toti ca i-am dat ban repsectivului degeaba si ca s-a saturat de "impresiile mele" . A continuat cu prostiile si cu afirmatii de gen " du-te si vinde cartofi " , "ospatarule " si alte prostii la care ma atac . Fiind el convins ca am 12 ani , asa cum a afirmat , a continuat cu "bambiliciul" si m-am alaturat si eu si ne-am schimbat un set de replici . Am cedat ulterior pentru ca nu imi sta in fire , dar el a continuat . Evident cum se intampla in majoritatea cazurilor sar si restul jucatorilor ca arsi si incep sa`si schimbe replici .

In situatia asta cer sa fim sanctionati amandoi , asta pentru a dovedi userilor normali ca si noi avem reguli .
Problema e alta . La fiecare decizie pe care o i-au apare Ghem si are ceva de comentat desi eu nu vad nici o reclamatie la adresa mea pe un ban dat cu motiv de cheat . Deci practic am acuratete 100% in domeniu` asta . Insa nu , tot are ceva de comentat . cand luasem blood , imediat sarea cu replica lui celebra : sa mi te adresezi cu "sefule" si alte glume de copil pe care eu nu le inghit . Nu , nici macar in gluma .

Desi omu "s-a saturat de arfele si impresiile mele" nu a postat niciodata sa semnaleze vreo greseala din partea mea . Interesant . Ma deranjeaza atitudinea lui de doi lei . Se crede shef in lumea lui mica . Amice eu am intrat pe serverul asta sa ma joc , iar adminul ala l-am primit pentru ca merit si pentru ca ajut serverul cum pot . Asta nu inseamna ca esti tu mai presus si imi zici tu ce sa fac . Si tu ar trebui sa fii primul care stie ca nu se face bambilici pe server , ci se posteaza frumos pe forum , in cazul in care adminul x greseste cu ceva . Insa nu , trebuia sa`ti demonstrezi tu superioritatea , asa cum incerci sa faci de fiecare data cand intrii pe server .
E foarte trist , imi pare rau pentru tine , insa vezi ca altii mai au si viata sociala si nu toti au 12 ani , asa cum iti imaginezi tu .
Eu raspund in fata ownerilor , nu in fata ta si sincer ma deranjeaza limbajul tau catre mine si catre jucatorii care i-au ban de la tine ( si repet in majoritatea cazurilor nu ai avut dreptate ) .
Ai continuat mereu sa ma "intepi" cu glumele tale "superioare" . Am cateva sfaturi pentru tine . Asta este server de counter-strike si am intrat aici cu totii sa ne jucam , nu sa suferim de care are mai multa dreptate si care are "lista de codati mai mare" . Daca tu iti imaginezi ca esti mai "admin" ca altul , atunci ai o problema serioasa . Invata sa joci , incearca sa faci lucrul asta , invatand de la altii si lasa "glumitele" ca nu pari mai interesant in ochii userilor de pe server . De fiecare data cand mori incepi sa plangi aiurea si sa jignesti printre randuri , jignesti si dupa ce folosesti comanda aia de ban si jignesti si cand altul iti atrage atentia .

Rog ownerii sa verifice logul , este vorba de harta train , astazi in jurul ore 18:30 . Eu nu am nimic de ascuns , asa cum am afirmat de la inceput. Platesc pentru orice greseala , insa m-am saturat de "copiii" astia care imi stau in carca . Im cer scuze pentru limbajul care l-am avut pe server , insa se va vedea din loguri ca am fost provocat , asa cum am fost provocat mereu de x si y , care nu au loc pe server de mine si se cred atotstiutori . Astea fiind zise , sper sa se ia masuri . Nu ma deranjeaza si respect absolut orice decizie va lua un owner ,insa am o singura rugaminte . Eu nu mai vreau sa am nimic de a face cu Ghem si vreau sa se ia masuri daca se mai intampla vreodata sa mi se urce in cap si sa inceapa sa faca misto pe server de mine , implicit de restul jucatorilor . Nu toti tinem la glumele lui care nu`si au rostul .
Asta nu`i atitudine de om normal si nu`l pot considera ca fiindu`mi "coleg" , vad ca e singur in lumea lui si il deranjez .
Vad "n" reclamatii la adresa lui si "n" banuri care le da aiurea , la care se adauga un limbaj de balta si jiniri la adresa jucatorilor respectivi . Eu nu consider normal sa aibe calitatea de administrator unul care ia decizii proaste , jigneste jucatorii si face misto de alti admini .
Cer avertizarea / retrogradarea lui . Daca acest lucru nu se va intampla renunt eu personal la admin , considerand ca am ajutat destul serverul asa cum am putut .

Si vreau sa mai adaug aici ceva : de cand un admin ameninta alt admin cu ban ?!
Nu am nevoie de parerea lui x si a lui y si de discutii fara rost . Tot ce cer este o reactie ferma din partea unui owner , conform regulamentului .
Iar cine nu are rabdare sa citeasca postul sa nu o faca , insa rog nici sa nu`si dea cu parerea pentru ca nu are rost .



Last edited by WEREZ on 26-04-2011, 18:32:57; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
h4ck*Spider

[Pro Runescaper]



Status: Offline
(since 09-12-2019 16:59)
Joined: 05 Jun 2009
Posts: 475, Topics: 36
Location: Cluj

Reputation: 738.9
Votes: 21

     
Post Posted: 26-04-2011, 18:26:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce poveste degeaba. ai scris un roman numai sa te crezi mai inteligent

am vazut ce faci in calitate de admin ei eu il sustin pe ghem

cand nu-ti convine ceva sau te face vre-un player codat repede dai ban nu gag.

si te mai iei si cu ghem la cearta pe tema asta unde sigur nu tu ai dreptate. normal el ar trebui sa iti daca tie reclamatie dar vad ca are bunul simt si nu te baga in seama ZEULE



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WEREZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2016 22:42)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 354, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 118.1
Votes: 8

Post Posted: 26-04-2011, 18:36:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hack pe tine te deranjeaza faptul ca te`am banat ieri 20 de minute si te-am trimis pe forum dupa ce ai comentat pe server . Vad ca nu ai mai facut reclamatia respectiva , pentru ca nu aveai dreptate . Ai postat degeaba , din ambitie . Esti irelevant . Nu mai comentez la intepaturi de genul "zeule" , ca stim unde duce .
Pentru informatia ta , dau ban in cazul in care jucatorul respectiv nu foloseste comanda amx_page , jigneste , continua cu acuzatiile aiurea si mai ales daca este vorba de un admin . Daca ai vazut vreodata cum am banat pe cineva pe nedrept asa cum sustii , atunci adu dovezi nu mai vorbi in vant aiurea . Repet , irelevant . Cate reclamatii am pe tema asta ? nu vad nici una , desi am banat multi care jigneau , acuzau aiurea etc.
Ori aduceti dovezi , ori nu va mai dati cu parerea aiurea , ca nu are rost .



Last edited by WEREZ on 26-04-2011, 18:39:36; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
abureala

[TasTe some FuN]



Status: Offline
(since 21-01-2013 20:17)
Joined: 03 Dec 2009
Posts: 673, Topics: 30
Location: United States

Reputation: 227.4
Votes: 16

Post Posted: 26-04-2011, 18:38:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WEREZ wrote:

Nu am nevoie de parerea lui x si a lui y si de discutii fara rost . Tot ce cer este o reactie ferma din partea unui owner , conform regulamentului .
Iar cine nu are rabdare sa citeasca postul sa nu o faca , insa rog nici sa nu`si dea cu parerea pentru ca nu are rost .


Desi ai specificat sa nu ne dam cu parerea totusi am stat sa citesc tot in mare parte sunt de acord cu tine DAR vreau sa specific ceva; Ghem este cel mai activ dintre toti si ca orice om mai greseste si el,dar repet activitatea lui ridicata arata acest lucru,adica pur si simplu cine nu munceste nu greseste.De cealalta parte are o atitudine un pic superioara si impartiala,am observat ca se oftica cand alti admini nu "isi fac treaba" desi el nu stie acest lucru iar cand ii spune lui adminul x si y sa se uite pe nu stiu ce jucator mi se pare sfidator ,deoarece nu suntem la cheremul lui iar el nu stie daca eu chiar verific pe cineva sau nu.
Repet iti dau drepatate dar in aceeasi masura si ghem are avantajele lui si meritele lui,activitate foarte mare,acum ce poti spune, nu toti oamenii gandesc la fel si nu toti pot avea un comprtament asa cum tu iti doresti asa ca faptul ca da ban la nu stiu cine in acel fel e problema lui,ca te-a deranjat pe tine personal cu anumite cuvinte sau comportament da atunci devine si pb ta.MS


http://www.youtube.com/watch?v=AE6jh2lxOIY&feature=player_embedded#at=49 Ghem.Mzq


I like to walk
Teoretic,nu imi pasa.Practic,mi se rupe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DarK1

[Soul Reaper]



Status: Offline
(since 03-01-2019 14:54)
Joined: 01 Jan 2010
Posts: 1130, Topics: 78
Location: Romania

Reputation: 556.3
Votes: 34

 
Post Posted: 26-04-2011, 18:39:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ spider
tu ai postat aici doar ca sa creezi cearta ..
in ceea ce priveste pe ghem.. da a luat multe decizii gresite chiar foarte multe.. stiu ca pt 4 demo-uri scurte am primit warn si cererea de admin mi;a fost respinsa din cauza la demo-urile alea.. stiu ca era o perioada in care ghem fiecare player pe care il verifica zicea ca are anti-ss
cat despre comenzi ... foloseste si comenzile de general cateodata abuziv si jigneste ceilalti admini prin faza gen "sunt *** " sau cum ia zis lu scama " off iar mi;a cazut tamponul , brb" etc..
nu am nimic cu ghem .. dar aici il sustin pe werez!





Last edited by DarK1 on 26-04-2011, 18:41:40; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-=Scama=-

[Creep]



Status: Offline
(since 22-06-2014 14:17)
Joined: 22 Jul 2009
Posts: 569, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 285
Votes: 9

Post Posted: 26-04-2011, 18:40:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru ca am fost de fata si m-am tarat pe jos de ras pana am inceput sa zic sa terminati pentru ca voi numai incetati cu injuriile , imi permit sa postezi si sa imi dau o parere....

Decizia luata de tine a fost prea de odata in general daca cineva iti zice ca esti codat ii dai un slap sa vada ca esti admin...ii dai un maxim de gag....dar nu ban...

Lasand asta la o parte.......nu tin partea la nici unu din voi....decizia ta a fost prea dura........iar replicile lui ghem cat si ale tale au fost foarte urate.......la care playerii de pe server de la mine luau ban...

Sper sa nu se faca o telenovela mare ,pentru ca nu are nimeni de castigat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Slizz

[We Smoke ωƐ]



Status: Offline
(since 15-12-2015 02:10)
Joined: 21 Feb 2010
Posts: 763, Topics: 46
Location: Bucuresti

Reputation: 221.4
Votes: 17

 
Post Posted: 26-04-2011, 18:40:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ghem are niste glume mai nesarate sa zicem asa , si ia si unele decizii gresite. Dar totusi Ghem are 29 de paginii cu codati
http://forum.wow-freakz.com/codatii-Ghem-t49432-420.html iar pe o pagina intra aproximativ 15 posturi , ceea ce inseamna ca 15*30 = 450 , e logic ca printre 450 de codatii sa fie si greseli.



Mi-se mai spune Otis la cum o ard! Ca am un soul mare , chiar daca par Bastard!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
WEREZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2016 22:42)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 354, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 118.1
Votes: 8

Post Posted: 26-04-2011, 18:48:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt zeci de glumite diverse pe care le face , dar vad ca niciodata nu cosidera ca poate jigneste pe cineva cu ele .
abureala , crede-ma ca nu este cel mai activ , este admin de foarte mult timp , atata tot . Normal ca toti gresim , insa eu nu am inceput sa fac misto de el sau sa sufar pe say in momentul in care da un ban pentru cheat si il face "cocalar infect" pe respectivul .
Pune-te in locul jucatorului in cauza . Ti se pare frumos ca cineva sa te jigneasca si sa mai si dea banul aiurea , asa cum s-a dovedit in repetate cazuri ? Aduti aminte cat am avut de tras sa ma fac auzit aici , si cate banuri aiurea mi-au fost date . N-am cerut decat respect . Cum de nu am nici un fel de problema cu alti admini ?
Inainte de tot circu asta , am atentionat un owner ca acest Ghem ma deranjeaza , atat pe mine cat si pe alti admini care probabil vor posta . Pe mine ma deranjeaza aerele astea de superioritate , cand nu`si au rostul . M-ai vazut pe mine adresandu-ma cu : cocalar infect unui jucator ? m-ai vazut pe mine amenintand cu ban alt admin ? nu ... si cu toate astea tot eu sunt "zeu" si ma cred " atotstiutor " . Pai normal , e deranjant . Raspund in fata ownerilor nu in fata lui Ghem ... el e 0 pentru mine , nici nu`l pot considera "coleg" cand are atitudinea asta de shef cu restu . Nu`mi plac glumele lui .. si pentru ca a continuat mereu , am deciz ca ar fi cazul sa postez pe tema asta .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
h4ck*Spider

[Pro Runescaper]



Status: Offline
(since 09-12-2019 16:59)
Joined: 05 Jun 2009
Posts: 475, Topics: 36
Location: Cluj

Reputation: 738.9
Votes: 21

     
Post Posted: 26-04-2011, 18:50:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

m-am bagat in seama pt ca WEREZ "prea sufera" <- citat de la ghem

si se paote verifica in consola cate banuri ai dat doar pt limbaj si asta pe motiv ca "asa ai vrut tu" ca doar e serverul tau si faci ce vrei

la cea mai mica abatere el sare cu ban de 10-30 minute nu gag sau avertizare verbala

de-asta m-am bagat in seama si pt ca il sustin pe ghem

___________________________________________________________________________________

si in legatura cu banul ce l-am luat pe dust1. apuca si tero sa planteze bomba o data si ramn eu cu inca unu si 10 tero.

iar werez sare direct "h4ck fugi la bomba si dai defuse", de parca el s-ar arunca asa direct intre 10 de unu singur. de-asta nu m-am dus la bomba si chestia e ca nu am zis absolut nimic dar cineva (nu stiu cine) a zis "werez mai scuteste-ma" iar eu am spus "si pe mine"

FRAZA "SI PE MINE" REPREZINTA LA WEREZ UN LIMBAJ AGRESIV

si normal ca mie imi da ban 20 minute, nu gag, si pe ala il lasa in pace (si aici sustine ca el are dreptate spunand sa merg pe forum dar chestia e ca nu ma intereseaza certurile de aici, dar acum se ia si de alti admini si crede ca tot el are dreptate)

calitatile sale de admin lasa de dorit



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WEREZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2016 22:42)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 354, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 118.1
Votes: 8

Post Posted: 26-04-2011, 18:58:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nope defapt v-am dat kick la amandoi , si nu te-am avertizat pe tine in mod direct . Este jocul free cu conditia sa mergeti la bomba daca e plantata . Am scris lucrul asta , a-ti avut de comentat si v-am dat kick . Dupa retry ai inceput sa ameninti ca faci reclamatie , bla bla bla si ai primit ban 20 de minute sa ai timp sa o faci . Asta pentru ca , asa cum am scris si in primul post sunteti o gramada carora nu va convin niste decizii insa nu faceti reclamatie , faceti bambilici pe server . Rog un owner sa verifice logul si sa vedem care a avut dreptate. Nu , nu te-ai bagat in seama sa`l sustii pe ghem , te-ai bagat in seama din ambitie , pentru un ban pe care il meritai . Asta se cheama ambitie .
Daca tu considerai ca am gresit , de ce nu ai mai facut reclamatie ? pentru ca stiai ca o sa se verifice si nu rezolvi nimic cu ea . E atat de simplu .

Faza a fost simpla . V-ati pus toti ct pe dust1 si faceati rush incontinuu . TEro nu ieseau din baza .. m-am mutat tero , am facut rushuri cu ei si nu mai veneati la bomba . V-am scris frumos sa va miscati la bomba , pentru ca asa scrie in regulament si a-ti comentat . V-am dat kick , celalalt a incetat , insa tu ai continuat cu replici de gen "zeule" , asa cum ai facut-o si acum si ma amenintai ca imi faci reclamatie . Ai avut timp sa o faci in intervalul de 20 de minute im care ai fost banat pentru comentarii inutile . Altul ti-ar fi dat mai mult . Poate nu`ti amintesti ce ai spus dupa kick ?
Inca am fost ingaduitor si ti-am dat doar 20 de minute dupa flame`u respectiv . Insa stiai in ce te implici ...



Last edited by WEREZ on 26-04-2011, 19:02:47; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SharK90

[SharK]



Status: Offline
(since 02-03-2019 16:40)
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 1156, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 652.7
Votes: 25

     
Post Posted: 26-04-2011, 18:59:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

spider ar trebuii sa incetezi cu posturile tale nu esti in masura sa tii partea nimanui fiecare admin de pe srv are sustinatorii lui asta nu inseamna ca ar trebuii sa vina toti si sa isi sustina adminul favorit cat despre posturile tale iti faci rau singur cand vei face o cerere de slot/admin vei primii numai contra nu tre sa porti pica unui admin pt ca ti a dat ban 20 de min .


Cat despre Ghem are o atitudine de mic sef fiind General - are el niste glume uneori aiurea se lua si de mine intr un timp dar nu am pus botul la vorbele lui totusi suntem oameni ar trebuii sa ne intelegem intre noi nu sa ne atacam unul pe celalalt pt ca nu vom ajunge niciodata nicaieri si asa vom distruge si srv ul vom pierde admini si tot asa hai sa incercam cu totii sa ne intelegem si sa nu ne jignim sa nu dam ordine unul altuia nimeni nu suporta sa aiba sef si sa primeasca ordine . Ghem se joaca de a seful pe srv dar o face doar in joaca pararea mea . WEREZ u ar fi trebuii sa dai dovada de om inteligent si nu ar fi trebuii sa ii raspunzi provocarii dak nu il bagai in seama tacea singur cel mai bine asteptam un owner sa numai umplem topicul de posturi aiurite .

P.S - imi cer scuze pentru greselile din post nu vad prea bine la ora asta .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
h4ck*Spider

[Pro Runescaper]



Status: Offline
(since 09-12-2019 16:59)
Joined: 05 Jun 2009
Posts: 475, Topics: 36
Location: Cluj

Reputation: 738.9
Votes: 21

     
Post Posted: 26-04-2011, 19:05:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WEREZ wrote:
Nope defapt v-am dat kick la amandoi , si nu te-am avertizat pe tine in mod direct . Este jocul free cu conditia sa mergeti la bomba daca e plantata . Am scris lucrul asta , a-ti avut de comentat si v-am dat kick . Dupa retry ai inceput sa ameninti ca faci reclamatie , bla bla bla si ai primit ban 20 de minute sa ai timp sa o faci . Asta pentru ca , asa cum am scris si in primul post sunteti o gramada carora nu va convin niste decizii insa nu faceti reclamatie , faceti bambilici pe server . Rog un owner sa verifice logul si sa vedem care a avut dreptate. Nu , nu te-ai bagat in seama sa`l sustii pe ghem , te-ai bagat in seama din ambitie , pentru un ban pe care il meritai . Asta se cheama ambitie .
Daca tu considerai ca am gresit , de ce nu ai mai facut reclamatie ? pentru ca stiai ca o sa se verifice si nu rezolvi nimic cu ea . E atat de simplu .


mosule acuma incepi sa si mintesti. mie mi-ai dat kick nu gag , si normal ca am intrat inapoi. iar apoi am zis sa nu mai faci pe desteptul ca fac reclamatie si apoi mi-at dat ban.

@ shark. forumurile sunt pt toata lumea nu doar pt admini.

si am dreptul sa postez si aici daca am ceva de spus.

voturi pt admin nu imi trebuie din moment ce nu vreau admin. slot am cerut inainte sa fie steam = slot automat





Last edited by h4ck*Spider on 26-04-2011, 19:08:14; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WEREZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2016 22:42)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 354, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 118.1
Votes: 8

Post Posted: 26-04-2011, 19:07:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Total deacord , niciodata nu i`am raspuns provocarii pana ACUM . Nu ai idee cate intepaturi au fost . Pentru mine e irelevant statutul lui de "GENERAL" in momentul in care da banuri aiurea , jigneste jucatori , codati , colegi etc etc . si mai mult de atat mai ameninta si alt admin cu BAN . E normal sa ai atitudinea asta de "pacifist" si te respect pentru asta , insa nu ai idee a cata oara se intampla , ceea ce s-a intamplat astazi. Cu toate ca e un joc si in mod normal nu ma enervez , cand vezi cate un incapatanat care nu te lasa in pace si foloseste texte care nu`si au rostul , devine deranjant , cedez si raspund cu aceeasi moneda . Pana la urma urmei , eu am fost ala care a lasat mereu de la el , nu invers . Pana cand ?
------------------------------------------------------
Nu`s obligat sa`ti dau neaparat gag Hack . Pot sa dau si kick . Ce rost are sa dau gag cand tu scrii pe amx_page : zeule , bunule si alte prostii . Daca nu`ti convine ceva , fugi pe forum , posteaza si se vor lua masuri daca e cazul . Si vezi ca usor usor incepi sa continui cu minciuna . Mai bine inceteaza sa nu cer prelungirea banului asta pentru ca incepi sa ma deranjezi cu "minciunica" . A-ti primit kick corect pentru ca nu respectati regulamentul . Nu comentezi la decizia unui admin pe server , o faci pe forum si nu te adresezi cu "zeule" si alte prostii ca iti atragi si un ban pentru atitudinea asta . Ai luat ban pe drept si probabil trebuia mai mare , insa vezi tu pe mine nu ma incalzeste cu nimic faptul ca ai tu ban sau nu . Eu nu port "pica" asa cum o faci tu . Tocmai de asta ai si postat , ti se pusese pata , pentru un ban pe care il meritai .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghem#Alexander

[Maniac]



Status: Offline
(since 08-04-2016 13:28)
Joined: 27 Jul 2010
Posts: 1135, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 222.8
Votes: 4

Post Posted: 26-04-2011, 20:38:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in primul rand WEREZ... te-am intrebat DE CE I-AI DAT BAN 100 de minute cand playerul respectiv ti-a zis ca ai wall pe main ??? si sincer nu te suport pentru ca din punctul meu de vedere esti un admin degeaba - asta este parerea mea, ok cui nu ii convine ca am glume proaste sa faca reclamatie, primesc advertisment sau downgrade si aia e incetez. ok... pe tine werez sincer... nu te suport, te crezi mereu superior, de fiecare data cand reclama cineva pe page tu nici macar nu te deranjezi sa ii raspunzi te faci ca nu vezi pentru ca tu ai fraguri de facut - ok... dc nu renunti la admin pentru ca sunt altii care se pot ocupa si de fraguri si de admini -


si nu inteleg.... de unde pana unde dai tu ban 100 de minute cand ala zice " WEREZ ARE WALL " ... ???
si care este problema ta ce reason scriu eu la codati ? nu imi reproseaza un owner asta si imi reprosezi tu ? - in locul tau taceam...

iar legat de codati... de cate ori am fost aman2 si erau 2,3 codati si iti ziceam WEREZ TE UITI SI TU PE ALA ... nici macar nu te deranjai sa imi raspunzi ca deh... tu esti un zmeu si ai de facut fraguri - de nush cate ori au iesit discutii pe tema asta intre noi2 sau intre mine si alti admini ( nu dau nume ) ca nah.... majoritatea v-ati obisnuit sa va jucati iar ghem sa stea spectator sa se uite pe nush cine - asta este adevarul -


ah da si de ce te-am amenintat cu banul ? ca eu ti-am zis ca esti tare la cs iar in realitate intrebi oamenii daca mai vor o portie de cartofi prajiti la meniu iar TU... CE MI_AI ZIS PE URMA ??? de unde pana unde ai ajuns tu SA ZICI DE MAMA ???

Dar... ia stai... werez... de la ce a pornit toata cearta ??? de la intreaba mea ?? ( de ce i-ai dat ban 100 de minute ? ) cand omul doar a zis pe main "werez are wall "

Posturi unite automat, 26-04-2011, 21:38:04

" Am dat astazi un ban unui jucator care sustinea ca joc cu cod . Respectivul a ignorat faptul ca are comanda amx_page la dispozitie pentru a spune unui admin care jucator i se pare "suspect" . De obicei dau gag , insa in 90% din cazuri respectivul da retry , intra la loc si ma injura sau apeleaza la texte sparte de gen : "server de kkt , adminii joaca cu cod si nu le face nimeni nimic . Nu`mi sare tandara asa repede insa am decis sa banez jucatorul respectiv 100 de minute , sa ia o pauza si sa citeasca frumos regulile alea . Pe mine personal ma deranjeaza jucatorii care intra pe server si incep : x are cod , y are cod , adminu e degeaba , adminu nu vede si lista continua la nesfarsit . La care adaugam faptul ca oricum 90% din ce vine pe amx_page este nefondat si in majoritatea cazurilor jucatorii care sunt acuzati , joaca curat bine mersi . Insa asta e boala aia stupida de a da vina pe ceva imediat dupa ce mori . X are cod , Y are cod . Desi , repet in cele mai multe cazuri nu folosesc nici o comanda si poate un gag temporar , celor care acuza in mod repetat aiurea pe say si ignora si amx_page`u ala . Dupa episodu asta Ghem s-a luat de mine , reprosandu-mi pe say , asa sa vada toti ca i-am dat ban repsectivului degeaba si ca s-a saturat de "impresiile mele" . A continuat cu prostiile si cu afirmatii de gen " du-te si vinde cartofi " , "ospatarule " si alte prostii la care ma atac . Fiind el convins ca am 12 ani , asa cum a afirmat , a continuat cu "bambiliciul" si m-am alaturat si eu si ne-am schimbat un set de replici . Am cedat ulterior pentru ca nu imi sta in fire , dar el a continuat . Evident cum se intampla in majoritatea cazurilor sar si restul jucatorilor ca arsi si incep sa`si schimbe replici . "
bai baiatule.... -) va rog eu .... sa se uite un owner in log... -)) doamne ce om.... incredibil -) esti o victima... sa stii dupa ce am zis eu toate astea ai inceput tu :-s da asa este...


Friends Just Wanna Have Fun !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SharK90

[SharK]



Status: Offline
(since 02-03-2019 16:40)
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 1156, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 652.7
Votes: 25

     
Post Posted: 26-04-2011, 21:15:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din punctul meu de vedere cel mai bine ar fi sa va impacati sa va ignorati pe srv dak numai vreti sa va vorbiti si vor fi toate bune si frumoase pt mine nu cred ca isi au rostul aceste reclamatii intre admini totusi suntem destul de mari unii dintre noi nu cunosc varsta tuturor dar majoritatea au peste 17 18 ani numai suntem copii mici sa mergem la "educatoare" . "diriginta" si "director" pt a ne rezolva problemele cred ca suntem indeajuns de mari incat sa gandim pozitiv si sa ni le rezolvam singuri acum voi decideti ce faceti in continuare dar ganditiva bine ca suntem niste oameni si nu ar trebuii sa ne certam sa ne batem si tot asa mai departe pentru un joc pe care il jucam din placere sau relaxare nu pierdem nimic la el nu castigam nimic .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ion.mzk, 26 April 2011 22:42



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 28-09-2024, 08:16:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password