User
Pass
2FA
 
 

HUGE ->Fresh Testing
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message4303
hetealx

[The Conquistador]



Status: Offline
(since 26-08-2013 15:50)
Joined: 06 Jan 2011
Posts: 1494, Topics: 71
Location: Piatra Neamt

Reputation: 108.9
Votes: 13

   
Post Posted: 20-04-2011, 22:54:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fresh testu a fost facut degeaba daca n-ai completat la momentu respectiv ce trebuia.
De unde reiese ca a fost facut ca sa fie facut, sa nu zica Durs ca ai main raider degeaba. Ce...crezi acuma dupa cateva zile ca mai tii mine care ce a facut cat a scos dps/heal stie scriptu sau nu... Laso balta! Nici n-ai mai luat un main raider cu tine sa te-ajute sa va sfatuiti si l-ai mai si incurcat pe insteatlh aiurea care chiar vroia sa faca un fresh testing calumea!

Well Done!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paranoia19

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-12-2011 18:48)
Joined: 01 Dec 2010
Posts: 24, Topics: 10
Location: Palestinian Territory

Reputation: 104.1
Votes: 2

Post Posted: 21-04-2011, 19:29:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume Main Raideri: Paranoia
Data: 18.04.2011
Player1(fresh/rank3): malyna-pro ( scoate dps bun si pe deasupra stie si sa tankeze. Merita tinut in guilda - )
Player2(fresh/rank3): Grievous-pro ( scoate destul de bn dps si nu am avut probleme cu el in legatura cu scripturile )
Player3(fresh/rank3): Strip-advanced ( tankeaza destul de bn dar o problema e ca sta mult afk ceea ce nui bn )
Player4(fresh/rank3): Aitth-advanced ( un healer bun dar mai are multe denvatat )
Player5(fresh/rank3): Dinger-advanced ( Un pic cam neatent in legatura cu scripturile dar se descurca )
Player6(fresh/rank3): Justyn -pro( dps bun n-am avut nicio prob cu el )
Player7(fresh/rank3):
Player8(fresh/rank3):
Sunteti de acord ca raspundeti de nivelul de cunostinta al playerului dat:Da

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
valkayzer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-03-2012 10:54)
Joined: 24 Feb 2011
Posts: 50, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 71.7
Votes: 2

Post Posted: 22-04-2011, 13:41:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume Main Raideri:Valkaizer,torekk wella
Data:22-4-2011
Player1(fresh/rank3):Scaredpala:pro a fost mt si sa descurcat perfect
Player2(fresh/rank3):Feear: advanced mai trebuie sa invete scripturile putin neatent iar la dps acceptabil
Player3(fresh/rank3):Druidx: Pro stie scripturile dps scoate bine era numai pe primul si al 2 loc merita raidurile de 25
Player4(fresh/rank3):Morpheu: Pro scoate dpos calumea stie si scripturile
Player5(fresh/rank3):JeeryKid:Pro initial l-am laut ca dps dar am fost in criza de healer si a stat pot sa spun ca nu am avut probleme cu healu sa descurcat excelent
Player6(fresh/rank3):Oren: A venit sa ne ajute
Player7(fresh/rank3):Jeyden: la fel
Player8(fresh/rank3):
Sunteti de acord ca raspundeti de nivelul de cunostinta al playerului dat:da
Vreau sa mai adaug ca in timpul acestui fresh sa intamplat un bug la mine unde am fost acuzat de alte chesti dar o sa discutam asta in game


Unde Nu E Competitie Nu Exista Evolutie

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ontzy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2012 21:09)
Joined: 28 Mar 2011
Posts: 16, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 104.9
Votes: 2

Post Posted: 28-04-2011, 11:05:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Player7(fresh/rank3): Nakira-advanced-> Cunoaste destul de multe, ca tank a fost okei, dps un pic mai low dar a mers treaba, dar din pacate a tradato gearul la council unde isi lua bucati prea mari ca de altfel si ceilalti tanci care nu se compara cu khas sau altii imba din guilda (poate un motiv din care a fost fail la Council)


Hmm,in legatura cu dps-ul low pot sa spun ca la unii bosi am scos chiar peste tine, bebeplay ( nu e main spec asa ca nu prea comentez).In legatura ca luam mult damage,nu am gear slap deloc,imi lipseste shieldul si chestia asta ma dezavantajeaza, dar in rest chiar e foarte ok.Consider ca orice tank isi ia bucati destul de mari la council poate chiar si mai rau.Si nu cred ca a fost din cauza mea ca nu sa mai facut councilul , pentru ca, daca mai stii l'am adus la sub 10% apoi a iesit hetea si cred ca afirmatia ta nu prea si'a avut rostul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 28-04-2011, 11:08:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ontzy wrote:
Player7(fresh/rank3): Nakira-advanced-> Cunoaste destul de multe, ca tank a fost okei, dps un pic mai low dar a mers treaba, dar din pacate a tradato gearul la council unde isi lua bucati prea mari ca de altfel si ceilalti tanci care nu se compara cu khas sau altii imba din guilda (poate un motiv din care a fost fail la Council)


Hmm,in legatura cu dps-ul low pot sa spun ca la unii bosi am scos chiar peste tine, bebeplay ( nu e main spec asa ca nu prea comentez).In legatura ca luam mult damage,nu am gear slap deloc,imi lipseste shieldul si chestia asta ma dezavantajeaza, dar in rest chiar e foarte ok.Consider ca orice tank isi ia bucati destul de mari la council poate chiar si mai rau.Si nu cred ca a fost din cauza mea ca nu sa mai facut councilul , pentru ca, daca mai stii l'am adus la sub 10% apoi a iesit hetea si cred ca afirmatia ta nu prea si'a avut rostul.



tu cine esti?si ce sunt cu avertirazile astea la fresh testing? esti macar main raider?


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hetealx

[The Conquistador]



Status: Offline
(since 26-08-2013 15:50)
Joined: 06 Jan 2011
Posts: 1494, Topics: 71
Location: Piatra Neamt

Reputation: 108.9
Votes: 13

   
Post Posted: 21-05-2011, 18:00:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume Main Raideri: Instealth, Hetealx
Data:20-05-2011

Player1(fresh/rank3): Ronna-pro: Un warlock demo-destruction foarte eficient, a fost top dps la acest fresh test, stie majoritatea scripturilor in icc, problema in guilda e ca ducem lipsa de warlocki demonology hibrizi, si asta cautam eu in raidul asta....n-a fost sa fie.
Player2(fresh/rank3): Pufarinaa-pro: A stat tank aproape tot raidul pentru ca nu am avut MT, ca tank a fost bunicel s-a incurcat putin la sindra dar in rest nam avut probleme. Insa Pufarinaa probabil ca pe viitor va trebui sa-si etaleze talentele ca healer, am apucat sa-l vad healand doar la valithria unde a fost nevoie, da m-a luat la heal nu-i problema eu zic ca stie heal astept sal vad la un icc 25n/hc la valithria/lich king in comparatie cu Durs (daca va sta si el heal)...intr-adevar amandoi aveti gear peste 6400 gs...ramane de vazut.
Player3(fresh/rank3): Doombringer-advanced: O diferenta in - de 1.5-2k dps fata de Ronna, probabil buildul si gsul a facut sa apara diferentele minore.
Player4(fresh/rank3): Heat-novice: Al treilea warlock al raidului, cel mai slab dps nestiind rotatia , in prealabil a jucat spec hibrid de destruction scotand 6-7k dps, avand si iteme pvp pe el. Va mai trebui testat inca odata sau luat la un raid de 25n inainte de a fi luat la un 25 heroic.
Player5(fresh/rank3): Iriaky-advanced: Un dk unholy extrem de eficient in raidurile de 25. Pariez pe dpsul lui daca nu ar avea probleme la laptopul pe care a jucat wow la fresh testul la care a fost cu mine. Il pot numi un al doilea "Zandal" al guildei actual Nephron.(tot dk unholy same gs cu Iriaky ambii super skilati e dk si cunoscatori de cunostinte avansate de wow)
Player6(fresh/rank3): Sixtetaie-pro: A stat mereu in spatele lui Ronna la dps, mi-ar placea la un prealabil 25hc sal vad in comparatie cu schnappy/instealth/eazzule cum se descurca, dar parerea mea e ca a fost de nota 10 raidul asta, tricks la cd si respectau scriptu intocmai, dadea dps pe ads cand era nevoie.
Player7(fresh/rank3): Bmode-pro: Diferenta minora la dps intre el si Sixtetaie, la fel ca si sixtetaie, poate stil de joc un pic diferit dar ca build si dps a fost identic cu celalalti rogi.
Player8(fresh/rank3): Wella-advanced: Din nou si-a dovedit utilitatea si caracterul, ceream in disperare un rdps pe gchat si cand a vazut ca nu gaseam, s-a oferit ea sa vina sa neajute, desi nu avea nevoie de nimic. Extraordinar.

Mentiune: Raidul a fost unul improvizat(am avut 3 rogi 3 warlocki 2 pristi un dk si un druid/no pala no shaman, no war), am facut cu playerii "fresh" care iam avut la dispozitie in acel moment. Raidul a fost anuntat cu o zi inainte. Am reusit toti bosii in afara de council pentru ca naveam 3 tanki si inca 2 healeri, si bq care trebuia doborat councilul daca vroiam sa facem si acel boss.
Mentiune: Mai toti ne-am incurcat la fester cu 4 oameni la spor, a fost un pic de dezorganizare unde am fost eu de vina si nu leam readus aminte scriptu dar am recuperat si am reusit sai healuiesc pe toti dupa ce neam luat disorient.
Mentiune: Raidul a mers excelent, dps-ul a fost asa de bun si s-au respectat scripturile asa de bine, incat la db marku nu a fost dat deloc, la fester s-a dat Pungeon Blight abia pe la 10%... pacat ca nam avut mai multe optiuni sa fac si councilul si blood-quuen si poate si lich king.
Sunteti de acord ca raspundeti de nivelul de cunostinta al playerului dat: Sunt total de acord!

Ca sa-ti faci o idee despre dps-ul raidului:
Mentiune: Iriaky a stat OT la respectivul boss dar iti garantez ca scoate dps super adevarat ca si DK unholy.


Care m-ajuta si pe mine cu o lucrare de atestat?
"May the Legend of HUGE live forever and may the heroes of HUGE be hailed as champions of the Freakz Server."
Pretiosu, 122 cu 27


Last edited by hetealx on 21-05-2011, 18:21:20; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 25-05-2011, 19:18:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hetealx wrote:
Nume Main Raideri: Instealth, Hetealx
Data:20-05-2011

Player1(fresh/rank3): Ronna-pro: Un warlock demo-destruction foarte eficient, a fost top dps la acest fresh test, stie majoritatea scripturilor in icc, problema in guilda e ca ducem lipsa de warlocki demonology hibrizi, si asta cautam eu in raidul asta....n-a fost sa fie.
Player2(fresh/rank3): Pufarinaa-pro: A stat tank aproape tot raidul pentru ca nu am avut MT, ca tank a fost bunicel s-a incurcat putin la sindra dar in rest nam avut probleme. Insa Pufarinaa probabil ca pe viitor va trebui sa-si etaleze talentele ca healer, am apucat sa-l vad healand doar la valithria unde a fost nevoie, da m-a luat la heal nu-i problema eu zic ca stie heal astept sal vad la un icc 25n/hc la valithria/lich king in comparatie cu Durs (daca va sta si el heal)...intr-adevar amandoi aveti gear peste 6400 gs...ramane de vazut.
Player3(fresh/rank3): Doombringer-advanced: O diferenta in - de 1.5-2k dps fata de Ronna, probabil buildul si gsul a facut sa apara diferentele minore.
Player4(fresh/rank3): Heat-novice: Al treilea warlock al raidului, cel mai slab dps nestiind rotatia , in prealabil a jucat spec hibrid de destruction scotand 6-7k dps, avand si iteme pvp pe el. Va mai trebui testat inca odata sau luat la un raid de 25n inainte de a fi luat la un 25 heroic.
Player5(fresh/rank3): Iriaky-advanced: Un dk unholy extrem de eficient in raidurile de 25. Pariez pe dpsul lui daca nu ar avea probleme la laptopul pe care a jucat wow la fresh testul la care a fost cu mine. Il pot numi un al doilea "Zandal" al guildei actual Nephron.(tot dk unholy same gs cu Iriaky ambii super skilati e dk si cunoscatori de cunostinte avansate de wow)
Player6(fresh/rank3): Sixtetaie-pro: A stat mereu in spatele lui Ronna la dps, mi-ar placea la un prealabil 25hc sal vad in comparatie cu schnappy/instealth/eazzule cum se descurca, dar parerea mea e ca a fost de nota 10 raidul asta, tricks la cd si respectau scriptu intocmai, dadea dps pe ads cand era nevoie.
Player7(fresh/rank3): Bmode-pro: Diferenta minora la dps intre el si Sixtetaie, la fel ca si sixtetaie, poate stil de joc un pic diferit dar ca build si dps a fost identic cu celalalti rogi.
Player8(fresh/rank3): Wella-advanced: Din nou si-a dovedit utilitatea si caracterul, ceream in disperare un rdps pe gchat si cand a vazut ca nu gaseam, s-a oferit ea sa vina sa neajute, desi nu avea nevoie de nimic. Extraordinar.

Mentiune: Raidul a fost unul improvizat(am avut 3 rogi 3 warlocki 2 pristi un dk si un druid/no pala no shaman, no war), am facut cu playerii "fresh" care iam avut la dispozitie in acel moment. Raidul a fost anuntat cu o zi inainte. Am reusit toti bosii in afara de council pentru ca naveam 3 tanki si inca 2 healeri, si bq care trebuia doborat councilul daca vroiam sa facem si acel boss.
Mentiune: Mai toti ne-am incurcat la fester cu 4 oameni la spor, a fost un pic de dezorganizare unde am fost eu de vina si nu leam readus aminte scriptu dar am recuperat si am reusit sai healuiesc pe toti dupa ce neam luat disorient.
Mentiune: Raidul a mers excelent, dps-ul a fost asa de bun si s-au respectat scripturile asa de bine, incat la db marku nu a fost dat deloc, la fester s-a dat Pungeon Blight abia pe la 10%... pacat ca nam avut mai multe optiuni sa fac si councilul si blood-quuen si poate si lich king.
Sunteti de acord ca raspundeti de nivelul de cunostinta al playerului dat: Sunt total de acord!

Ca sa-ti faci o idee despre dps-ul raidului:
Mentiune: Iriaky a stat OT la respectivul boss dar iti garantez ca scoate dps super adevarat ca si DK unholy.

50 pts added to instealth and Hetealx; (well done)


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wella

[Rock'n Rolla \m/]



Status: Offline
(since 14-07-2011 08:55)
Joined: 27 Mar 2011
Posts: 62, Topics: 5
Location: Hell

Reputation: 51.9
Votes: 4

Post Posted: 28-05-2011, 16:08:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume Main Raideri: Wella & Schnappy
Data: 27.05.2011
Player1(fresh/rank3): Melasuta >Advanced< --> Un priest holy destul de bun care isi cunoaste clasa,a stat in mare parte din raid singur ca heal.
Player2(fresh/rank3): Silvva >Advanced< --> Un MT destul de bun sa descurcat foarte bine la toti bossi si mai ales la LK a facut totul perfect fara greseala.
Player3(fresh/rank3): Skam >Pro< --> Un mage foarte bun care nu vrea sa se desparta de locul 1 din recount.
Player4(fresh/rank3): Pissed >Advanced< --> Un paladin destul de bun care scoate dps acceptabil dar pote invata repede.
Player5(fresh/rank3): Annyta >Advenced< --> Un warrior destul de bun,sa adaptat la cerinte,sa descurcat foarte bine ca OT la LK fara nicio greseala tinand cont ca a fost pentru prima oara.
Player6(fresh/rank3): Pufarinna >Pro< --> Un healer foarte bun care sa descurcat in toate momentele de criza(a ramas singurul healer la LK dupa ce restul au murit datorita la val'kyri)
Player7(fresh/rank3): Aquira >Novice< --> Un shammy Enhancement la inceput de cariera care mai are de invatat destul de multe despre clasa sa,pe langa asta sa descurcat destul de bine la toti bosii si a stiut toate script-urile.
Player8(fresh/rank3): Flo >Advanced< --> Hunter foarte bun care scoate dps foarte mare tinand cont de ce am vazut pana acum la majoritatea hunter-ilor.

Sunteti de acord ca raspundeti de nivelul de cunostinta al playerului dat: Da suntem de acord!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 29-05-2011, 19:11:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wella wrote:
Nume Main Raideri: Wella & Schnappy
Data: 27.05.2011
Player1(fresh/rank3): Melasuta >Advanced< --> Un priest holy destul de bun care isi cunoaste clasa,a stat in mare parte din raid singur ca heal.
Player2(fresh/rank3): Silvva >Advanced< --> Un MT destul de bun sa descurcat foarte bine la toti bossi si mai ales la LK a facut totul perfect fara greseala.
Player3(fresh/rank3): Skam >Pro< --> Un mage foarte bun care nu vrea sa se desparta de locul 1 din recount.
Player4(fresh/rank3): Pissed >Advanced< --> Un paladin destul de bun care scoate dps acceptabil dar pote invata repede.
Player5(fresh/rank3): Annyta >Advenced< --> Un warrior destul de bun,sa adaptat la cerinte,sa descurcat foarte bine ca OT la LK fara nicio greseala tinand cont ca a fost pentru prima oara.
Player6(fresh/rank3): Pufarinna >Pro< --> Un healer foarte bun care sa descurcat in toate momentele de criza(a ramas singurul healer la LK dupa ce restul au murit datorita la val'kyri)
Player7(fresh/rank3): Aquira >Novice< --> Un shammy Enhancement la inceput de cariera care mai are de invatat destul de multe despre clasa sa,pe langa asta sa descurcat destul de bine la toti bosii si a stiut toate script-urile.
Player8(fresh/rank3): Flo >Advanced< --> Hunter foarte bun care scoate dps foarte mare tinand cont de ce am vazut pana acum la majoritatea hunter-ilor.

Sunteti de acord ca raspundeti de nivelul de cunostinta al playerului dat: Da suntem de acord!

30 pts added to wella and schnappy;


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 30-05-2011, 16:50:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Durs wrote:
new updates:
    30.05.2011
      *Playerii fresh au posibilitatea sa ia dkp la sfarsitul raidului dupa cum s-au descurcat;
        -un player Beginer primeste intre 1-5dkp;
        -un player Novice primeste intre 6-10dkp;
        -un player Advanced primeste intre 11-15dkp;
        -un player Pro primeste intre 16-25dkp;


      *Playerii testati nu mai au dreptul la inca un fresh test (se pedepseste cu 100% -dkp / gkick )

UPDATED


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
R3Xz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-05-2019 18:30)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 118, Topics: 3
Location: Campulung

Reputation: 143.9
Votes: 2

Post Posted: 03-06-2011, 16:18:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume Main Raideri:Rdq
Data:6/3/2011
Player1(fresh/rank3):Ilovecookies-PRO(dps/tank);
Player2(fresh/rank3):Pufarinaa-PRO(rdps/heal);
Player3(fresh/rank3):Rakaa-PRO (tank);
Player4(fresh/rank3):Silvva-PRO)(dps/tank);
Player5(fresh/rank3):Kamiikze-PRO(dps);
Player6(fresh/rank3):Nephron-PRO(dps);
Player7(fresh/rank3):Access-PRO(dps/tank);
Player8(fresh/rank3):Sosu-PRO(rdps/heal);
Player9(fresh/rank3):Ronna-PRO(dps).
Sunteti de acord ca raspundeti de nivelul de cunostinta al playerului dat:Da.

Mentiune:Un raid excelent din toate punctele de vedere.Am facut full run ICC 10N(cu cateva wipe-uri la LK pana s-a acomodat fiecare cu script-ul).Totul a fost mai mult decat OK.Raid-ul a fost format din 9 playeri de rank Fresh respectiv Rank3.

Un print cu raid-ul->



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 06-06-2011, 17:35:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

                              Fresh Test Icecrown Citadel 10normal MODE

Data si alte mentiuni:
    * 05.06.2011 , ora 20:05(raid started)
    * Am apelat la playerul Instealth(rogue) din lipsa de playeri in guilda of HUGE;
    * Raidul s-a terminat la ora 10:00-10:10 deoarece majoritatea playerilor aveau luni scoala / facultate / munca / examene;


Main Leaders:

Warix(mage)-> Guild Master / Pissed(paladin)->guild master;

Raid List:

+ Biky(hunter);


Progress:

Lord- Dead (0 wipe)
Lady- Dead (0 wipe)
Deathbringer- Dead (0 wipe)
Blood Council- Dead (2 wipes)
Blood Queen- Dead (0 wipe)
Festergut- Dead (0 wipe)
Profesor- Dead (0 wipe)
Rotface- Dead (0 wipe)
Dreamwalker- Dead (0 wipe)
Sindragosa- Dead (0 wipe)
Lich King- Alive (-----)

Players:

    *Ailona (druid Restoration)

      Comunicare- Advanced (a mentinut un dialog cu playerii care nu stiau scriptul respectiv, si a ridicat moralul raidului);
      Gameplay- Pro (Fiind Raid Healer a reusit sa mentina singur 9 playeri in cazuri extreme, cu mici exceptii)
      Script- Pro (Stie toate scripturile din Icecrown Citadel (netestat la Lich king))

    *Concluzie: Pro -> 25dkp;


    *Alukard (Deathknight)

      Comunicare- -------- (nu a avut microfon);
      Gameplay- Pro (Nu am avut probleme cu el din punct de vedere al gameplay-ului)
      Script- Pro (Stie toate scripturile din Icecrown Citadel (netestat la Lich king))

    *Concluzie: Pro -> 25dkp;


    *Biky (Hunter)

      Comunicare- -------- (nu a avut microfon);
      Gameplay- Pro (Nu am avut probleme cu el din punct de vedere al gameplay-ului)
      Script- Pro (Stie toate scripturile din Icecrown Citadel (netestat la Lich king))

    *Concluzie: Pro -> 25dkp;


    *Dnk (Paladin Holy)

      Comunicare- Advanced (am apreciat faptul ca a stiut sa ceara ajutorul in legatura cu scriptul unui boss atunci cand nu stia);
      Gameplay- Pro (Fiind Main Healer s-a descurcat de exceptie in toate situatiile)
      Script- Beginer (nu stia o parte din scripturile din Icc (netestat la Lich king))

    *Concluzie: Advanced -> 15dkp;


    *Imbahealer (Deathknight)

      Comunicare- -------- (nu prea a comunicat in raid);
      Gameplay- Advanced (Nu am avut probleme cu el din punct de vedere al gameplay-ului)
      Script- Pro (Stie toate scripturile din Icecrown Citadel (netestat la Lich king))

    *Concluzie: Advanced -> 15dkp;


    *Ivanco (Paladin Prot')

      Comunicare- Advanced (am apreciat faptul ca a stiut sa ceara ajutorul in legatura cu scriptul unui boss atunci cand nu stia);
      Gameplay- Pro (S-a descurcat excelent ca tank la fiecare encounter)
      Script- Advanced (nu stia o parte din scripturile din Icc (netestat la Lich king))

    *Concluzie: Advanced-> 15dkp;


    *Magy (Hunter)

      Comunicare- -------- (nu prea a comunicat in raid);
      Gameplay- Pro (Nu am avut probleme cu el din punct de vedere al gameplay-ului)
      Script- Pro (Stie toate scripturile din Icecrown Citadel (netestat la Lich king))

    *Concluzie: Pro -> 21dkp;


Dkp-urile si rankurile respective le voi atribui PERSONAL cand voi intra online.


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 04-10-2024, 10:25:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x