User
Pass
2FA
 
 

@berserk

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message946
daniel123
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-05-2011 12:39)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 25, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 79.6
Votes: 3

Post Posted: 08-05-2011, 22:59:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Berserk am vazut ca esti si tu admin pe forum, nu stiu daca si in joc , dar nu cu tine vroiam sa discut,cu myt42xxx vroiam sa vorbesc pentru ca are niste raspunsuri " pertinente ".

Nu stiu cat de in masura esti sau nu esti ca sa imi raspunzi la cerere, inteleg primesti ban cand incalci una din regulile de aici http://forum.wow-freakz.com/REGULAMENT-PEDEPSE-RULES-PUNISHMENTS-t58312.html

da se vede clar in logs ca nu am incalcat nicioregula si am primit ban aiurea pe cont dar vad ca nu va lasati si imi inchideti topicurile mereu -, vreau sa stiu motivul exact pentru care am primit ban avand in vedere ca nu am adus niciun injuriu niciodata la adresa serverului si la adresa adminilor , nici macar 1 singur cuvant aruncat aiurea.

tot ce am scris pe global era adresat playerului care a intrebat ce-s cu disconnecturile astea!


acum banuiesc ca o sa puna un alt admin lock la topic sau o sa ii dea delete inloc sa il citeasca cu atentie si sa imi dea un raspuns pertinent, fara raspunsuri asemanatoare cu cel al lui myt42xxx :


" Cum adicã?

ªi acum vine rãspunsul ãsta: http://forum.wow-freakz.com/REGULAMENT-PEDEPSE-RULES-PUNISHMENTS-t58312.html
apoi ãsta: Vrei unban? Donezi.
apoi þi se închide topicul. "


daca considerati ca raspunsu de mai sus e gandit macar umpic spunetimi si mie , eu ce ar trebuii sa inteleg ca se da ban aiurea ca sa obligi omu' sa doneze ? sau cum?
@ Myt42xxx reciteste primu meu post si o sa iti dai seama ce te-am intrebat. numai arunca aiurea cuvintele:)

(sper sa nu va enervati cand citit topicul desi stiu ca asa o sa faceti, am cele mai bune intentii si imi doresc contul inapoi pentru ca nu am gresit cu nimic )


Va multumesc pentru intelegere, o zi buna !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
danutzull
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-05-2011 21:05)
Joined: 04 May 2011
Posts: 9, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 48.2
Votes: 2

Post Posted: 08-05-2011, 23:06:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daniel123 wrote:
Berserk am vazut ca esti si tu admin pe forum, nu stiu daca si in joc , dar nu cu tine vroiam sa discut,cu myt42xxx vroiam sa vorbesc pentru ca are niste raspunsuri " pertinente ".

Nu stiu cat de in masura esti sau nu esti ca sa imi raspunzi la cerere, inteleg primesti ban cand incalci una din regulile de aici http://forum.wow-freakz.com/REGULAMENT-PEDEPSE-RULES-PUNISHMENTS-t58312.html

da se vede clar in logs ca nu am incalcat nicioregula si am primit ban aiurea pe cont dar vad ca nu va lasati si imi inchideti topicurile mereu -, vreau sa stiu motivul exact pentru care am primit ban avand in vedere ca nu am adus niciun injuriu niciodata la adresa serverului si la adresa adminilor , nici macar 1 singur cuvant aruncat aiurea.

tot ce am scris pe global era adresat playerului care a intrebat ce-s cu disconnecturile astea!


acum banuiesc ca o sa puna un alt admin lock la topic sau o sa ii dea delete inloc sa il citeasca cu atentie si sa imi dea un raspuns pertinent, fara raspunsuri asemanatoare cu cel al lui myt42xxx :


" Cum adicã?

ªi acum vine rãspunsul ãsta: http://forum.wow-freakz.com/REGULAMENT-PEDEPSE-RULES-PUNISHMENTS-t58312.html
apoi ãsta: Vrei unban? Donezi.
apoi þi se închide topicul. "


daca considerati ca raspunsu de mai sus e gandit macar umpic spunetimi si mie , eu ce ar trebuii sa inteleg ca se da ban aiurea ca sa obligi omu' sa doneze ? sau cum?
@ Myt42xxx reciteste primu meu post si o sa iti dai seama ce te-am intrebat. numai arunca aiurea cuvintele:)

(sper sa nu va enervati cand citit topicul desi stiu ca asa o sa faceti, am cele mai bune intentii si imi doresc contul inapoi pentru ca nu am gresit cu nimic )


Va multumesc pentru intelegere, o zi buna !




si eu am patit acelasi lucru, am primit ban fara sa stiu motivul.... a picat serverul si la reconect am vazut ca am primit ban..... nu e frumos daca faceti asemena gesturi, ar fi mai bine pentru toti daca ati verifica de ce s-a primit ban si sa ne spuneti si noua motivul in caz ca este... poate este ceva eronat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
daniel123
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-05-2011 12:39)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 25, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 79.6
Votes: 3

Post Posted: 08-05-2011, 23:15:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

danutzull wrote:
daniel123 wrote:
Berserk am vazut ca esti si tu admin pe forum, nu stiu daca si in joc , dar nu cu tine vroiam sa discut,cu myt42xxx vroiam sa vorbesc pentru ca are niste raspunsuri " pertinente ".

Nu stiu cat de in masura esti sau nu esti ca sa imi raspunzi la cerere, inteleg primesti ban cand incalci una din regulile de aici http://forum.wow-freakz.com/REGULAMENT-PEDEPSE-RULES-PUNISHMENTS-t58312.html

da se vede clar in logs ca nu am incalcat nicioregula si am primit ban aiurea pe cont dar vad ca nu va lasati si imi inchideti topicurile mereu -, vreau sa stiu motivul exact pentru care am primit ban avand in vedere ca nu am adus niciun injuriu niciodata la adresa serverului si la adresa adminilor , nici macar 1 singur cuvant aruncat aiurea.

tot ce am scris pe global era adresat playerului care a intrebat ce-s cu disconnecturile astea!


acum banuiesc ca o sa puna un alt admin lock la topic sau o sa ii dea delete inloc sa il citeasca cu atentie si sa imi dea un raspuns pertinent, fara raspunsuri asemanatoare cu cel al lui myt42xxx :


" Cum adicã?

ªi acum vine rãspunsul ãsta: http://forum.wow-freakz.com/REGULAMENT-PEDEPSE-RULES-PUNISHMENTS-t58312.html
apoi ãsta: Vrei unban? Donezi.
apoi þi se închide topicul. "


daca considerati ca raspunsu de mai sus e gandit macar umpic spunetimi si mie , eu ce ar trebuii sa inteleg ca se da ban aiurea ca sa obligi omu' sa doneze ? sau cum?
@ Myt42xxx reciteste primu meu post si o sa iti dai seama ce te-am intrebat. numai arunca aiurea cuvintele:)

(sper sa nu va enervati cand citit topicul desi stiu ca asa o sa faceti, am cele mai bune intentii si imi doresc contul inapoi pentru ca nu am gresit cu nimic )


Va multumesc pentru intelegere, o zi buna !




si eu am patit acelasi lucru, am primit ban fara sa stiu motivul.... a picat serverul si la reconect am vazut ca am primit ban..... nu e frumos daca faceti asemena gesturi, ar fi mai bine pentru toti daca ati verifica de ce s-a primit ban si sa ne spuneti si noua motivul in caz ca este... poate este ceva eronat!





deci ideea e urmatoare eu stiu ce am spus si cand am spus si la adresa cui am spus pe global!

Ceea ce am spus eu pe global era adresat unui player care a intrebat dc pica serverul de atatea ori, dar nenea shockeru nu a stat sa citeasca tot pe global , i sa parut lui ciudat ceva si a trantit un ban de placere ,pe moment era nervos din cate am observat eu ca dadea muteuri de genu : 1000000000000 de minute - probabil deasta am primit si noi ban aiurea fara sa incalcam nicio regula .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
danutzull
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-05-2011 21:05)
Joined: 04 May 2011
Posts: 9, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 48.2
Votes: 2

Post Posted: 08-05-2011, 23:36:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sper sa se rezolve situatia!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
daniel123
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-05-2011 12:39)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 25, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 79.6
Votes: 3

Post Posted: 08-05-2011, 23:45:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

danutzull wrote:
sper sa se rezolve situatia!



si eu sper...dar nu vreau un raspuns de genu : shockeru nu da ban aiurea , pentru ca orice om greseste - si daca stiam sigur ca am gresit nu faceam triple post si atata zarva pe forum.

vreau ca sa citeasca si shockeru ce am scris nu doar sub alterni lui .....nu am jignit nimic si pe nimeni!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 09-05-2011, 00:57:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daniel123 wrote:
nu doar sub alterni lui

Ahahha. Bunã asta!!

Rãspunsul la topicul tãu este destul de simplu.
Dupã ce citeºti regulile. Pe care cicã le-ai citit dar nu ai gãsit nimic (sã nu mai zic cã le-ai citit prea târziu), descoperi asta:
Quote:
Sa aduci replici injurioase/persiflatoare la adresa serverului si a tot ce tine de el (rollbacks, restarts, scripts, site, forum, etc) (ban permanent)

Atât timp cât tu joci aici, subliniez, GRATIS respecþi regulile acestui server, respectiv Game Masterii/Adminii. Destul de simplu de înþeles ºi din asta:
Quote:
Gamemasterii sunt mai presus decat playerii din punct de vedere ierarhic, astfel orice tentativa de jignire/nerespectare a spuselor lor se pedepseste dupa cum considera GM-ul in cauza (de la mute de cateva minute pana la ban permanent)

ºi din asta:
Quote:
Faptul ca joci aici e un privilegiu si am tot dreptul sa te privez de acesta cand doresc eu, fara sa am nevoie de motive

Faptul cã tu ai spus cã serverul picã din 15 în 15 minute cã atat poate duce þi se pare ceva normal? O fi vreun fel de omagiu adus nouã ºi nu ne dãm seama?
Eu zic sã mai citeºti odatã regulile, de data asta mai profund, încearcã sã treci de cuvinte, pãtrunde în esenþã. a.k.a. descoperã semnul roºu de sub reguli.

Sã nu zici cã am ceva cu tine ºi cã îþi închid topicul în nas de data asta am sã-l las deschis, sã-þi poti exprima liber opinia.. cum ai mai fãcut-o.


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 09-05-2011, 09:10:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

WTF! Vrei unban, donezi. Shocker nu da ban aiurea, stop making threads.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 09 May 2011 07:10



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 02-07-2024, 16:33:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password