User
Pass
2FA
 
 

ok

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message649
daniel123
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-05-2011 12:39)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 25, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 79.6
Votes: 3

Post Posted: 09-05-2011, 14:30:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mai am un cont aici pe server, vrei sa til dau sa imi dati ban si pe ala? ca na

voi subalterni trebuie sa respectati regulamentu .... si sa dati ban daca va jigneste cineva orgoliu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cemiloasca92

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2012 10:24)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.5
Votes: 4

Post Posted: 09-05-2011, 14:31:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adevarat, am fost atent la tot ce s-a intamplat aici, oameni buni, vreti respect, respectati, vreti un server care sa fie respectat, respectatii jucatorii. Nu mai faceti pe "capeteniile" ca si voi cred ca ati fost intr-o situatie de genul asta si ati patit la fel, v-ati simtit la fel, schimbati ceva, incercati sa ascultati.

Vorbest in general aici, nu mai inchideti topicurile doar ca sa aveti ultimul cuvant. "daniel123" nu inteleg ce mare lucru a facut raspunzandu-i unui player asa... banul permanent e exagerat... mi s-a parut mai mult o remarca.. nu o injuratura adusa serverului ... . Si am mai vazut GM care judeca dupa voia lor.. unul da ban permanent ca i-a reprosat ceva ... si altul da mute ca i-a luat toti mortii la ****, unde e regulamentul, sau e doar pentru aia care se cred smecheri. Si eu am avut o problema la un moment dat cu un disconnect, am postat tot ce era necesar, si un gm mi-a raspuns in bataie de joc ... a trebuit sa ma rog de alti GM prin PM sa se uite mai bine la ce am postat si am scris ca sa realizezi : DA FRATE, asa e, omu' avea dreptate.


Mai respectati si voi pe aici lumea. Inca de la inceput i-ati raspuns in bataie de joc, nu se face asa. Hal de raspuns... Donezi... pai ce facem aici, vreti sa castigati miliarde din afacerea cu serverul? pai ati gresit bransa baieti daca o tineti tot asa.


Sa nu mai mentionez ca tot ii inchideti omului topicurile ca sa aveti ultimul cuvant. Mai verificati 1 data, nu vad unde a adus injurii asupra serverului ! A fost o remarca trimisa drept raspuns la intrebarea unui alt player... JESUS !!! Unde ajunge lumea asta... adevarul ia forma dorita de voi. Si dupa va intrebati de ce vorbeste omul asta asa urat, normal daca va bateti joc de treburile astea, raspunsuri in hai sictir.

Nu as dori sa aud ceva de genul ca eu de ce ma bag. Ma bag pentru ca ii dau dreptate, sincer. Asta e. Mai verificati ce s-a intamplat si dupa va puteti bate joc de oameni.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 09-05-2011, 14:35:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sectiunea se numeste "Cereri unban" nu "Hai sa ii dam jos pe fraieri". Eu inchid topicul pentru ca il vad pe domnul daniel ca a luat-o pe aratura cu niste comentarii total aiurea. Vrei sa il las sa ne arate tot ce poate? Imi pare rau cemiloasca92, dar eu unul va respect pe toti pana la punctul in care ne luati peste picior si ne injurati. Donatia este ca o a doua sansa, asta daca tu vrei sa ti-o acorzi. Nu vrei, sanatate. Banurile nu se dau aiurea.

Daca aveti de reprosat ceva va rog sa o faceti la "Reclamatii GM" si sa nu mai umpleti sectiunea asta cu topicuri inutile.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cemiloasca92

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2012 10:24)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.5
Votes: 4

Post Posted: 09-05-2011, 14:41:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da "cobrel", momentan problema mi se pare de rezolvat aici. Macar tu daca poti, verifica tot ce s-a intamplat. Ca si eu am patit ceva asemanator dupa cum am mai mentionat. Si sincer, nu vad unde a incalcat regulamentul, a facut o remarca drept raspuns la o intrebare a unui alt player, nu a adus injurii la adresa serverului sau la adresa unui GM. Totusi nu mi se pare normal sa dai permanent. Si nu e caz particular, am mai vazut treburi de genul asta pe forum, dar cel mai mult m-a deranjat indiferenta si faptul ca foarte multi, daca nu din pacate mai toti, dati close la un topic imediat. Foarte mare pacat daca "daniel123" nu este ajutat, regulile nu au fost incalcate.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cobrel, 09 May 2011 12:41



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 01-10-2024, 07:18:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password