User
Pass
2FA
 
 

unban
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2285
LisTeninG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-12-2012 18:41)
Joined: 23 Apr 2011
Posts: 22, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 57.6
Votes: 2

Post Posted: 10-05-2011, 13:30:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nickname : LisTeninG

nume admin : annya

motiv : am luat ban deoarece spune dansa ca am antiSS mdea...n am mai auzit pana acu dar na ...

pozele o rog sa le posteze dansa la rubrica banuri date de admini ! pt ca i le-am dat..cred ca a dat pe steam ! multumesc...

STEAM_0:1:17054959 0 01:39 12 0

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
royaltech

[rKo admin]



Status: Offline
(since 15-12-2014 19:44)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 1659, Topics: 46
Location: Italy

Reputation: 402.7
Votes: 14

Post Posted: 10-05-2011, 13:43:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iar tu -..sa vedem ce dovezi are annya.
Orkm cred ca esti un good player..ti-am facut dea poze de m'iam incarcat HDD..si nu ai avut anti ss sau chestii de genu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<kid> | The.Game

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-08-2011 11:41)
Joined: 08 Jul 2010
Posts: 412, Topics: 26
Location: New York City

Reputation: 148.6
Votes: 7

Post Posted: 10-05-2011, 13:54:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu il stiu de good gamer - , annya sa te vad fato !-

E greu ca pustan singur sa reusesti ...-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
annya

[愛し ]



Status: Offline
(since 05-04-2020 21:11)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 4774, Topics: 15
Location: halfway to anywhere...

Reputation: 475.7
Votes: 27

Post Posted: 10-05-2011, 15:34:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://www.2shared.com/file/jx01ZGQm/listening.html

Astea sunt pozele!Acum sa va explic ce si cum stiu eu!Din cate stiu eu pe prima poza din cauza delay-ului nu ar trebuie sa scrie niciodata "Screenshot jucatorului "blabla" cu nick-ul "blabla" ..."Imediat dupa ce i-am facut lui poze l-am pus pe bubisor parca sa-mi faca si mie ss si la mine pe prima poza nu scrie nimic.Abia de la a 2-a poza incepe sa scrie mesajul "SCreenshot jucatorului...."! Uitati la pozele facute mie de bubisor....pe prima poza nu apare acel mesaj : http://www.2shared.com/file/txoqthH0/annya.html !!


Acum uitati-va la cerere unban a lui MasyN ..aceeasi poveste http://forum.wow-freakz.com/Cere-Unban-t71045.html !


Asa am ajuns la concluzia ca are anti ss ! Ce face acest mic script -? intercepteaza orice "tentativa" a clientului de CS de a face screenshot, opreste pentru vreo jumatate de secunda/o secunda procesul de SS, scoate automat wallul, apoi "da drumul" iar la procesul de SS, se face SS la client si nu apare nici un wal.Anti-SS functioneaza [ in general ] facand acelasi numar de poze pe cate sunt date in comanda de amx_ss imediat dupa cele facute de comanda..Singurul mod prin care te prinzi este mesajul ca ti s-a facut poza in prima poza, ceea ce NU TREBUIE SA EXISTE. Acest mesaj apare intotdeauna de la a doua poza incolo.

In caz de am gresit imi voi cere scuze personal de la Listening!


What happens when he's your charming prince, but you're not his cinderella?







0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LisTeninG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-12-2012 18:41)
Joined: 23 Apr 2011
Posts: 22, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 57.6
Votes: 2

Post Posted: 10-05-2011, 16:05:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

annya wrote:
http://www.2shared.com/file/jx01ZGQm/listening.html

Astea sunt pozele!Acum sa va explic ce si cum stiu eu!Din cate stiu eu pe prima poza din cauza delay-ului nu ar trebuie sa scrie niciodata "Screenshot jucatorului "blabla" cu nick-ul "blabla" ..."Imediat dupa ce i-am facut lui poze l-am pus pe bubisor parca sa-mi faca si mie ss si la mine pe prima poza nu scrie nimic.Abia de la a 2-a poza incepe sa scrie mesajul "SCreenshot jucatorului...."! Uitati la pozele facute mie de bubisor....pe prima poza nu apare acel mesaj : http://www.2shared.com/file/txoqthH0/annya.html !!


Acum uitati-va la cerere unban a lui MasyN ..aceeasi poveste http://forum.wow-freakz.com/Cere-Unban-t71045.html !


Asa am ajuns la concluzia ca are anti ss ! Ce face acest mic script -? intercepteaza orice "tentativa" a clientului de CS de a face screenshot, opreste pentru vreo jumatate de secunda/o secunda procesul de SS, scoate automat wallul, apoi "da drumul" iar la procesul de SS, se face SS la client si nu apare nici un wal.Anti-SS functioneaza [ in general ] facand acelasi numar de poze pe cate sunt date in comanda de amx_ss imediat dupa cele facute de comanda..Singurul mod prin care te prinzi este mesajul ca ti s-a facut poza in prima poza, ceea ce NU TREBUIE SA EXISTE. Acest mesaj apare intotdeauna de la a doua poza incolo.

In caz de am gresit imi voi cere scuze personal de la Listening!



acuma sa zic si eu cv... nici nu imi bat capul cu astea...pt ca joc cs si atat... deci toate pozele care le am dat sunt la fel... ...am zis si ei ...fac test in momentu cand ea face poze imi fac si eu cu snapsaver...si le comparam - dar na...am explicat nush ce inseamna ce spune ea...dar cel mai simplu mod in care prinzi un codat il vezi cum se misca cu joaca cum are stiinta jocului dar na... joc de destul timp pe serv si deodata mi se spune ca am antiSS sau mai stiu eu ce... !

Posturi unite automat, 10-05-2011, 17:05:03

LisTeninG wrote:
annya wrote:
http://www.2shared.com/file/jx01ZGQm/listening.html

Astea sunt pozele!Acum sa va explic ce si cum stiu eu!Din cate stiu eu pe prima poza din cauza delay-ului nu ar trebuie sa scrie niciodata "Screenshot jucatorului "blabla" cu nick-ul "blabla" ..."Imediat dupa ce i-am facut lui poze l-am pus pe bubisor parca sa-mi faca si mie ss si la mine pe prima poza nu scrie nimic.Abia de la a 2-a poza incepe sa scrie mesajul "SCreenshot jucatorului...."! Uitati la pozele facute mie de bubisor....pe prima poza nu apare acel mesaj : http://www.2shared.com/file/txoqthH0/annya.html !!


Acum uitati-va la cerere unban a lui MasyN ..aceeasi poveste http://forum.wow-freakz.com/Cere-Unban-t71045.html !


Asa am ajuns la concluzia ca are anti ss ! Ce face acest mic script -? intercepteaza orice "tentativa" a clientului de CS de a face screenshot, opreste pentru vreo jumatate de secunda/o secunda procesul de SS, scoate automat wallul, apoi "da drumul" iar la procesul de SS, se face SS la client si nu apare nici un wal.Anti-SS functioneaza [ in general ] facand acelasi numar de poze pe cate sunt date in comanda de amx_ss imediat dupa cele facute de comanda..Singurul mod prin care te prinzi este mesajul ca ti s-a facut poza in prima poza, ceea ce NU TREBUIE SA EXISTE. Acest mesaj apare intotdeauna de la a doua poza incolo.

In caz de am gresit imi voi cere scuze personal de la Listening!



acuma sa zic si eu cv... nici nu imi bat capul cu astea...pt ca joc cs si atat... deci toate pozele care le am dat sunt la fel... ...am zis si ei ...fac test in momentu cand ea face poze imi fac si eu cu snapsaver...si le comparam - dar na...am explicat nush ce inseamna ce spune ea...dar cel mai simplu mod in care prinzi un codat il vezi cum se misca cu joaca cum are stiinta jocului dar na... joc de destul timp pe serv si deodata mi se spune ca am antiSS sau mai stiu eu ce... !


si rog sa se va uitati si aici am pozele puse de cand joc pe serv in prezent nu le mai am ... si annya isi dadea cu parerea ca nu e antiSS acuma e nush ce sa mai cred .... http://forum.wow-freakz.com/salut-t75148.html ....PS : accept orice test vrea orice admin sa demonstrez ca nu am asa cv....


a si in legatura cu pozele facute de bubi cn stie ce ai tu instalat 7000 de programe si prostii sau cfg`uri eu nu am nici macar cfg doar steam si atat bag sens si ma joc de placere atat nici un skin cfg etc... !!



Last edited by LisTeninG on 10-05-2011, 16:12:46; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
royaltech

[rKo admin]



Status: Offline
(since 15-12-2014 19:44)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 1659, Topics: 46
Location: Italy

Reputation: 402.7
Votes: 14

Post Posted: 10-05-2011, 16:07:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

listening hai pe mess sa ma uit la cv
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cTz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-04-2012 09:43)
Joined: 28 Aug 2010
Posts: 36, Topics: 12
Location: Portugal

Reputation: 97.6
Votes: 3

Post Posted: 10-05-2011, 16:17:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si eu am antiss? -
http://imageshack.us/photo/my-images/90/detrain320000c.png/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
royaltech

[rKo admin]



Status: Offline
(since 15-12-2014 19:44)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 1659, Topics: 46
Location: Italy

Reputation: 402.7
Votes: 14

Post Posted: 10-05-2011, 16:22:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu..la tn apare alfel..sa nu deskidem alte subiecte ca e de ajuns.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rkoNobody

[Creep]



Status: Offline
(since 01-09-2011 13:46)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 958, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.5
Votes: 11

 
Post Posted: 10-05-2011, 16:25:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata ma nu va mai luati de annya... Relax, daca nu stie, e cel mai bun mod de a invata...Dar fara sa tipati la ea...a presupus de acuma ce sa faca sa nu mai baneze pe nimeni sa fie intimidata dealde voi? Opritiva ...va spuneti parerea ii eplicati si atat (ctz daca trec ca admin pe sv o sa ai ban permanent de la mine pt "cod").

Btw annya ce mi'ai dat tu pe mess...este diferit pluginul de ss fata de ss'ul nostru. Eu am pus special pentru anti'ss faza cu moartea la 0.3 secunde... Cum ai citit anti'ss ul se opreste pt 0.5 secunde apoi face poza...daca are anti'ss ar trebui sa ii apara in o poza mort. Din cate stiu nu a fost prins nimeni cu anti'ss pe sv nostru de cand avem pluginul asta. Si ar fi cam imposibil sa nu il prindem (daca o poza la sfarsit iese neagra e din cauza ca a dat alt+tab...dar verificati daca nu e de la anti'ss...si a facut toata poza neagra)


Death touches everybody if u trust one each other.So take my advice and



Last edited by rkoNobody on 10-05-2011, 16:26:55; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
annya

[愛し ]



Status: Offline
(since 05-04-2020 21:11)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 4774, Topics: 15
Location: halfway to anywhere...

Reputation: 475.7
Votes: 27

Post Posted: 10-05-2011, 16:25:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai pozele alea cu nick Norbert le-am vazut bruiate..adica nu se vedea nimic.Nu stiu dc ti-a dat ban sick,eu am vazut doar pozele postate de royal si nu se vedea nimic in poza.Uite asa vedeam eu pozele postate de royal





I-am facut lui Enrike poze pe de_train32!Nici la el nu scrie nimic pe prima poza! http://www.2shared.com/file/2zpUGN43/enrike.html



P.S:Ms nobo!eu zic doar ca pe prima poza nu ar trebui sa scrie acel mesaj asa cum nu scrie nici la mn,nici la tn nici la enrike nici la altii care am mai facut ss cu aceeasi comanda!


P.S2 :Cum am zis si mai sus si cum i-am zis si pe mess in caz de nu am dreptate scot ban-ul si imi cer scuze personal!


What happens when he's your charming prince, but you're not his cinderella?









Last edited by annya on 10-05-2011, 16:44:36; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
royaltech

[rKo admin]



Status: Offline
(since 15-12-2014 19:44)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 1659, Topics: 46
Location: Italy

Reputation: 402.7
Votes: 14

Post Posted: 10-05-2011, 16:26:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am proba in care se dovedeste clar ca nu are anti-ss. Pentru cine se pricepe sa se uite aici: http://imageshack.us/photo/my-images/263/lisreningresize.png/

daca ar fi facute cu anti-ss ar trebuie sa faca rename la file si la vocea created si modified ar trebuie sa nu fie alfel. Dupa cum se vede in poze, alea doua sunt la fel. Lucru care inseamna ca nu are anti-ss.

http://imageshack.us/photo/my-images/263/lisreningresize.png/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rkoNobody

[Creep]



Status: Offline
(since 01-09-2011 13:46)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 958, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.5
Votes: 11

 
Post Posted: 10-05-2011, 16:28:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Royal daca as dori as putea sa iti dai elanul dar nu o sa o fac:P.

Death touches everybody if u trust one each other.So take my advice and

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
royaltech

[rKo admin]



Status: Offline
(since 15-12-2014 19:44)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 1659, Topics: 46
Location: Italy

Reputation: 402.7
Votes: 14

Post Posted: 10-05-2011, 16:53:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tradu pls ca nu am inteles
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LisTeninG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-12-2012 18:41)
Joined: 23 Apr 2011
Posts: 22, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 57.6
Votes: 2

Post Posted: 10-05-2011, 16:57:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rkoNobody wrote:
Gata ma nu va mai luati de annya... Relax, daca nu stie, e cel mai bun mod de a invata...Dar fara sa tipati la ea...a presupus de acuma ce sa faca sa nu mai baneze pe nimeni sa fie intimidata dealde voi? Opritiva ...va spuneti parerea ii eplicati si atat (ctz daca trec ca admin pe sv o sa ai ban permanent de la mine pt "cod").

Btw annya ce mi'ai dat tu pe mess...este diferit pluginul de ss fata de ss'ul nostru. Eu am pus special pentru anti'ss faza cu moartea la 0.3 secunde... Cum ai citit anti'ss ul se opreste pt 0.5 secunde apoi face poza...daca are anti'ss ar trebui sa ii apara in o poza mort. Din cate stiu nu a fost prins nimeni cu anti'ss pe sv nostru de cand avem pluginul asta. Si ar fi cam imposibil sa nu il prindem (daca o poza la sfarsit iese neagra e din cauza ca a dat alt+tab...dar verificati daca nu e de la anti'ss...si a facut toata poza neagra)




bun bun dar imi scoate si mie cnv banul ...sunt liber si n am ce face vreau si eu sa joc cs....!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<kid> | The.Game

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-08-2011 11:41)
Joined: 08 Jul 2010
Posts: 412, Topics: 26
Location: New York City

Reputation: 148.6
Votes: 7

Post Posted: 10-05-2011, 19:08:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai inteligentilor=)) , era o gluma , si mie imi ies pozele la fel ca lui listening - ,am cod?.

E greu ca pustan singur sa reusesti ...-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by okk, 11 May 2011 11:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 26-06-2024, 08:16:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x