User
Pass
2FA
 
 

RECLAMTIE WARQUZ.
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message4608
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 17-05-2011, 14:17:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

abureala wrote:
...APOI PRIMESC BAN
DACA nu primeste 2 avertismente ptr n reguli incalcate va rog sa ma lasati cu slot.VA MULTUMESC

abureala wrote:
ps.Sper sa primesc si eu unban in seara asta...destul roboteii de admini care nici macar nu stiu sa deosebeasca un codat de un jucator cu skill...

abureala wrote:
mai au si figuri pe server de parca ar fii zei...si nu vorbesc prostii..am tacut ca suntem colegi dar de n ori am vazut cum sunt ei zmei ca au admin

abureala wrote:
.....CITITI REGULAMENTUL ALA APOI ADMINATI CUM TB

abureala wrote:
2.Am intrebat in stanga si in dreapta ca TOTI MINTITI cu nerusinare....prietene nu adminez de ieri...

Si cica tu vrei respect.. Mai lasa fazele cu "amice" sau "prietene", denota numai lipsa de respect fata de celalalt, adica celui care i le adresezi.
abureala wrote:
DAR sa fiu mintit apoi kick apoi ban fara motive intemeiate ptr aceste comenzi si s aimi strice cheful de joc ca nu este in stare sa folosesca niste comenzi da fac reclamatie..


Ar trebuii sa iei in considerare un concediu. Sincer.. eu nu stiu cum te mai suporta colegii tai cu afirmatii gen alea de mai sus..

abureala wrote:
4.Ok daca considerati voi toti ownerii ca ei nu au gresit cu nimic in acest caz VA rog sa ma lasati cu slot.Va multumesc...nu dramatizez ,nimic de genul,dar incep sa ii dau dreptate lui werez.Ms

Cica nu dramatizezi - Dar ce faci ? O sa decida ownerii ce vor face cu tine, nu trebe nici macar sa le dai sugestii sau ti frica de urmari ?

abureala wrote:
Daca voi prin asa ceva credeti ca ati fost lezati si jigniti ca cineva nu a tacut si v-a spus dupa ce voi il luati de prost v-a spus ca nu este normal sa dai kick ptr asa ceva ok....am gresit eu si nu merit sa am champ -
Quote:
nu dramatizez ,nimic de genul


Daca o ti tot asa, poate o sa ai aceeasi soarta ca si Elevated ^wtf?. Nu esti un om rau, cum nici el nu a fost, dar ai o problema si daca nu intelegi lucrul asta o sa te duci la fund.
Aici nu ai stapanire pe nimeni, deci nu confunda firma ta cu war3-ul, aici ai colegi, nu angajati!

LE: Apropo..

abureala wrote:
LLama kick ban...este o ordine -

Nu e o ordine. "/"= sau, deci.. Lama sau kick sau ban sau ban permanent. -

- - - - Iti place ? Desi e mai subtil.. si smiley-ul ala e cam penibil, vrei sa pari mai inteligent punand smiley-ul ala ? -


 
Staff message (ion):
 
+1 warn, ti-am mai atras odata atentia sa iti vezi de-ale tale.







Last edited by wTf.? on 17-05-2011, 14:53:16; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
abureala

[TasTe some FuN]



Status: Offline
(since 21-01-2013 20:17)
Joined: 03 Dec 2009
Posts: 673, Topics: 30
Location: United States

Reputation: 227.4
Votes: 16

Post Posted: 17-05-2011, 14:38:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wTf.? wrote:
abureala wrote:
...APOI PRIMESC BAN
DACA nu primeste 2 avertismente ptr n reguli incalcate va rog sa ma lasati cu slot.VA MULTUMESC

abureala wrote:
ps.Sper sa primesc si eu unban in seara asta...destul roboteii de admini care nici macar nu stiu sa deosebeasca un codat de un jucator cu skill...

abureala wrote:
mai au si figuri pe server de parca ar fii zei...si nu vorbesc prostii..am tacut ca suntem colegi dar de n ori am vazut cum sunt ei zmei ca au admin

abureala wrote:
.....CITITI REGULAMENTUL ALA APOI ADMINATI CUM TB

abureala wrote:
2.Am intrebat in stanga si in dreapta ca TOTI MINTITI cu nerusinare....prietene nu adminez de ieri...

Si cica tu vrei respect.. Mai lasa fazele cu "amice" sau "prietene", denota numai lipsa de respect fata de celalalt, adica celui care i le adresezi.
abureala wrote:
DAR sa fiu mintit apoi kick apoi ban fara motive intemeiate ptr aceste comenzi si s aimi strice cheful de joc ca nu este in stare sa folosesca niste comenzi da fac reclamatie..


Ar trebuii sa iei in considerare un concediu. Sincer.. eu nu stiu cum te mai suporta colegii tai cu afirmatii gen alea de mai sus..

abureala wrote:
4.Ok daca considerati voi toti ownerii ca ei nu au gresit cu nimic in acest caz VA rog sa ma lasati cu slot.Va multumesc...nu dramatizez ,nimic de genul,dar incep sa ii dau dreptate lui werez.Ms

Cica nu dramatizezi - Dar ce faci ? O sa decida ownerii ce vor face cu tine, nu trebe nici macar sa le dai sugestii sau ti frica de urmari ?

abureala wrote:
Daca voi prin asa ceva credeti ca ati fost lezati si jigniti ca cineva nu a tacut si v-a spus dupa ce voi il luati de prost v-a spus ca nu este normal sa dai kick ptr asa ceva ok....am gresit eu si nu merit sa am champ -
Quote:
nu dramatizez ,nimic de genul


Daca o ti tot asa, poate o sa ai aceeasi soarta ca si Elevated ^wtf?. Nu esti un om rau, cum nici el nu a fost, dar ai o problema si daca nu intelegi lucrul asta o sa te duci la fund.
Aici nu ai stapanire pe nimeni, deci nu confunda firma ta cu war3-ul, aici ai colegi, nu angajati!




Tb la fiecare post sa VA SPUN.....ce cauti tu aici daca nu erai pe serv daca nu te afecteaza in nici o forma?...da am inteles mi-ai trimis zeci de pm in care mi-ai demonstrat ca esti lipsit de viata sociala si pierzi prea mult timp pe forum postand acolo unde nu ar trebuii...te rog evita sa imi mai trimit pm evita sa mai faci post acolo und enu ai nici o legatura,NU ESTE DEMO AICI SA ITI dai cu parerea....este o reclamatie ce priveste stafful war3....REPET PTR A 1000 ora ptr owneri "de cate ori tb sa il acceptam noi pe el pana primeste un warn" priviti n posturi inutile si JIGNITOAREEE

SI da amice vorbesc asa cand sunt neindreptatit...si da amice nu dramatizez ca spre deosebire de tine am viata sociala si am vrut sa am admin doar ptr faptul ca atunci cand joc sa pot juca linistit,avand un timp relativ scurt ptr cs macar acel timp sa il joc linistit.ASA ca nu mai fa post reply jignindu-ma..............VEZITI DE TREBURILE TALE...nu ca ai avea dar fa-ti de lucru -)


http://www.youtube.com/watch?v=AE6jh2lxOIY&feature=player_embedded#at=49 Ghem.Mzq


I like to walk
Teoretic,nu imi pasa.Practic,mi se rupe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bec

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-11-2016 20:47)
Joined: 15 Dec 2009
Posts: 437, Topics: 58
Location: Costesti-Arges

Reputation: 334.7
Votes: 8

Post Posted: 17-05-2011, 15:34:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wtf ai venit ca musca la....
Nu-ti inteleg postul...stiu ca esti invidios acum ca nu prea te mai suporta nimeni dar...sunt mii de srv care te asteapta...
Abureala....ce warn sa mai primeasca wtf..un gunoi portabil asta reprezinta pt comunitatea freakz...


 
Staff message (ion):
 
+1 warn pentru jigniri.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
warquz

[[Tata Lor]]



Status: Offline
(since 01-10-2014 12:00)
Joined: 29 Apr 2010
Posts: 594, Topics: 11
Location: Piatra-Neamt

Reputation: 146.5
Votes: 8

   
Post Posted: 17-05-2011, 21:02:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sxuze pde intarziere !! Nu iam spus pt ca nu am stiut ca este el , intr-un final iam raspuns !!! asta este ..nu am omorat pe nimeni

FreakY LikE Me !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ion

[prin vacante]



Status: Offline
(since 10-12-2018 10:49)
Joined: 30 Jan 2008
Posts: 7503, Topics: 333
Location: Romania

Reputation: 1770.2
Votes: 191

 
Post Posted: 17-05-2011, 21:20:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Putea sa fie un jucator oarecare. Faptul ca l-a facut pe cutarescu robot nu-ti da dreptul sa-l iei peste picior. Era bine sa stie de la cine si de ce a luat kick (desi trebuia gag) ca altadata sa previna.
+1 avertisment lui warquz. TC



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ion.mzk, 17 May 2011 19:20



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 18-04-2024, 08:02:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x