User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT]Cerere admin

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message685
dRink001

[Creep]



Status: Offline
(since 26-10-2014 07:26)
Joined: 30 Oct 2010
Posts: 604, Topics: 47
Location: Galati

Reputation: 86.2
Votes: 14

Post Posted: 18-05-2011, 13:51:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nick : dRink
varta : 16
steam id : dieselspitz, dar am niste probleme cu steamul asa ca nu intru pe el
motiv : pentru a ajuta serverul
grad : orice crezi de cuviinta, dar citeste si ce ti-am scris in pm . Sunt activ mai mult de 5 ore pe zi, in cel mai rau caz intru 1 ora asa ca ... tu alegi - . Iar pe forum sunt on mai mereu, si ma descurc cu comenzile - Inca nu ma cunosti, dar merit o sansa . Vreau sa iasa ceva frumos .


Merci .


Viata este un spital in care oamenii te trateaza cu pastile de sictir. – Ionut Caragea


Last edited by dRink001 on 19-05-2011, 17:59:44; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
T3m!n@tor4

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2019 06:05)
Joined: 14 Sep 2010
Posts: 171, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: 10.3
Votes: 17

Post Posted: 18-05-2011, 14:23:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu vreau sa ma bag dar tu aproape toate orele petrecute pe server le stai spec ca sa faci ore:).Am intrat de multe ori si tu numai spec si nici macar on nu erai:)
De doua-trei ori am intrat si codatii cu tine pe server(cei din lista de Banlist)




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dRink001

[Creep]



Status: Offline
(since 26-10-2014 07:26)
Joined: 30 Oct 2010
Posts: 604, Topics: 47
Location: Galati

Reputation: 86.2
Votes: 14

Post Posted: 18-05-2011, 14:30:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nu vad care este problema ta.
2. Am admin pe mai multe servere, du-te si te intereseaza sa vezi ce impresia au despre mine.
3. Am fost doar odata spec, pentru ca am avut probleme, si nu am facut cine stie ce ore, nici 1 nu cred ca am facut.
4. Am zis ca vrea sa ajut serverul sa creasca.
5. Nu sunt admin, asa ca nu pot face nimic codatilor inca, deci tu ai luat codatii pe care ii puteam lua eu, asa ca in locul tau as tace.
6. Nu te mai baga, nu esti admin ca sa postezi intr-o cerere de admin.
7. In concluzie nu esti in masura sa-mi comentezi actiunile.
8. O zi buna . Apreciez totusi comentariile, dar sunt inutile .

edit : Daca serverul e inca gol, ce ai vrea, sa intru sa stau singur, sa fac ore ? Cand sunt jucatori intru si ma joc pana ma plictisesc. Ca stau spec s-a int doar o data. Eu nu te-am vazut niciodata pe server asa ca ... In plus eu nu am venit la cerera ta de admin sa spun ce fel faceai pe alte servere ca sa iei admin ... Si demonstrai ca esti doar un copil . In fine, nu ma cert cu tine, ca nu castig nimic . Am zis doar ca sunt dispus sa ajut serverul, si ca stau la calculator si pe net destul cat sa am grija foarte bine de forum si sa imbunatatesc serverul. Asta nu are legatura cu cat timp joc pe server. Cand se va popula, atunci voi juca, pentru ca voi avea cu cine . Acum demostreaza ca esti un om inteligent si matur, si nu te mai purta ca un copil, incercand sa spui lucruri negative despre mine pentru a-mi face o imagine proasta, pentru ca nici tu nu ma cunosti . -

edit2 : tu ai 70 minute, eu am 100, deci am stat mai mult ca tine ... In locul tau m-as maturiza, si nu as mai satiriza alti oameni. Uita-te la tine mai intai .

Sa asteptam decizia lui Shitenn .


Viata este un spital in care oamenii te trateaza cu pastile de sictir. – Ionut Caragea


Last edited by dRink001 on 18-05-2011, 18:11:36; edited 5 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
T3m!n@tor4

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2019 06:05)
Joined: 14 Sep 2010
Posts: 171, Topics: 22
Location: Bucuresti

Reputation: 10.3
Votes: 17

Post Posted: 18-05-2011, 14:45:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai deci eu de cate ori intru pe server tu esti spec si codatii aia nu ii puteai lua tu pt ca erai off(ti-am si spus ca au cod)
Si app nu am nevoie sa stiu impresia altora despre tine:).Zici ca stai cate 5 ore pe server si in gametracker ai 1.17 barem fi cinstit:)
@ Gata fara off topic




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShiTeNN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2019 19:54)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 171, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 260.6
Votes: 8

Post Posted: 18-05-2011, 21:26:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ACCEPTAT

PM CU NICK SI PASS




[dm.freakz.ro] Se cauta admini capabili


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ShiTeNN, 18 May 2011 19:28



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 14:27:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x