User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Reclamatie ^Avioane^

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1925
Bloodlust

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-07-2015 11:12)
Joined: 21 Jul 2007
Posts: 30, Topics: 13
Location: Pitesti

Reputation: 328.4
Votes: 8

 
Post Posted: 23-05-2011, 00:31:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: LuckyStrike
IP: 188.241.74.216
Motiv: amenintari
Durata banului: 120 minute.
Admin: ^AvioanE^
Ora si data: 01:20:18, 23 May 2011
Harta: de_westwood

mi-a dat gag ca discutam cu jucatorul gavra.. el imi spunea mie lache strike ..si eu ii spuneam lui lache gavra -

i-am zis pe amx sa-mi scoate gagul si in schimb mi-a dat ban

cre'ca se cheama abuz de admin..nu am comis o fapta pentru care ar fi trebuit sa primesc ban [/img]



screenshotu' e aici : http://dl.transfer.ro/transfer_ro-23may-4aa31f5f9ca.zip

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 23-05-2011, 00:41:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru ca esti nesimtit si mincinos cred ca o sa rog un owner sa-ti mareasca pedeapsa.


Code:
*DEAD* LuckyStrike :  impusca-te lache gavra
ADMIN ^AvioanE^: gag LuckyStrike (5 minutes)
(Jucator) LuckyStrike: ce rq ? :|
gavra :  nu-i da gag :))
gavra :  noi glumim :D
*DEAD* ^AvioanE^ :  iti zic ce inseamna lache?
gavra :  intreaba-l pe robert0900
gavra :  :))
gavra :  stie mai bine ca tine
gavra :  :D
gavra :  asa il cheama
^AvioanE^ :  ...
gavra :  jur
gavra :  numele lui de familie
*DEAD* ^AvioanE^ :  probabil
*DEAD* ^AvioanE^ :  am vazut nume si ..organe genitale:)
*DEAD* gavra :  man..il stiu de vreo 6 ani
*DEAD* ^AvioanE^ :  orice-i posibil.

INTRE TIMP S-A SCHIMBAT HARTA .


(Jucator) LuckyStrike: avioane iti fac reclamatie..abuz de admin
ADMIN ^AvioanE^: ban LuckyStrike for 120 minutes (Reason: amenintari)
ADMIN ^AvioanE^: ban 188.241.74.216 for 120 minutes
ADMIN ^AvioanE^: ban STEAM_0:1:17900179 for 120 minutes


Glume glume , dar nu pe server -
Cum ar fii sa inceapa toti "bulangiule ce faci?" sau si mai rau (primesc warn daca dau exemple cum se folosesc pe STRADA).

Data viitoare nu mai mintii ca e posibil sa am consola salvata.
Te-am pupat.

DEX ONLINE DEFINITIE :
lache s. m. invar. (deț.) 1. om prost / nedescurcãreț. 2. *** pasiv.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
VuVu

[Creep]



Status: Offline
(since 15-01-2018 07:52)
Joined: 05 Jan 2011
Posts: 949, Topics: 24
Location: bucuresti

Reputation: 421.9
Votes: 15

Post Posted: 23-05-2011, 00:47:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai foarte mult tupeu lucky si esti tare in gura pe server....iar limbajul lasa-l pentru fata blocului sau spatele blocului....nu pe server - eu unul ii dau dreptate lui avioane de cum a procedat !

DEX ONLINE DEFINITIE :
lache s. m. invar. (deț.) 1. om prost / nedescurcãreț. 2. *** pasiv.


(Admin) eDDy: ma bagi aqlo la tn ?
(Admin) eDDy: ma fac clovn
(Admin) eDDy: -
(Admin) VuVu: no problem
(Admin) VuVu: avem nevoie
(Admin) eDDy: da?
(Admin) VuVu: de FOCI !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fony92

[ Champion War4]



Status: Offline
(since 06-11-2012 18:41)
Joined: 10 Nov 2010
Posts: 147, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 139.4
Votes: 6

Post Posted: 23-05-2011, 00:50:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

VuVu wrote:
ai foarte mult tupeu lucky si esti tare in gura pe server....iar limbajul lasa-l pentru fata blocului sau spatele blocului....nu pe server - eu unul ii dau dreptate lui avioane de cum a procedat !

DEX ONLINE DEFINITIE :
lache s. m. invar. (deț.) 1. om prost / nedescurcãreț. 2. *** pasiv.


A procedat foarte bine Avioane ca tia dat ban k de multe ori am vrut eu sa iti dau...data viitoare knd aveti chef de jigniri intre voi,faceti`o pe mess nu pe servar.


http://img841.imageshack.us/img841/6568/slotc.png
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bloodlust

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-07-2015 11:12)
Joined: 21 Jul 2007
Posts: 30, Topics: 13
Location: Pitesti

Reputation: 328.4
Votes: 8

 
Post Posted: 23-05-2011, 00:52:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok ok ..avionase..dar de ce gavra nu a primit gag cand mi-o zis prima data lache ? ..erai pe server..
am crezut ca permiti..
ma rog..oricum nu vad motivu' pentru care sa primesc ban
nu te-am injurat..n-am vorbit urat..ti-am cerut sa-mi scoti gagul..cre'ca ai fi putut sa-mi raspunzi amabil ..nu sa-mi dai ban

nu stiu ce stii tu avionase, dar daca dai ban oricui iti pare tie ca te-a "jenat"..ar mai ramane putini playeri nebanati pe server

deci..care e de fapt motivul pentru care mi-ai dat ban ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 23-05-2011, 00:53:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Desi decizia lui avioane a fost corecta, chiar daca tu consideri ca nu, te duci si faci reclamatie sau astepti 5 minute pentru a trece gagul. Nu folosesti amx_page si daca tot o faci il intrebi de ce ai primit gag. Daca iti raspunde iti ceri scuze si astepti linistit 5 minute. Sau faci reclamatie.

Dar reclamatia este irelevanta pentru ca a aplicat regulamentul corect. Daca el a considerat (si pe buna dreptate) ca acel cuvant nu este menit pentru un comportament civilizat, suporti consecintele.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 23-05-2011, 00:58:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wait
Am zis ca nu mai postez , avand in vedere ca am pus consola + am explicat .
Nu am vazut cand a spus gavra , nu permit , crede-ma .
Daca vedeam primea aceeasi sanctiune , gag

Aveam multe comenzi in consola in timpul ala , (schimbam mapa) , nu am vazut sa fi spus sa-ti scot gag-ul e.t.c , s-a schimbat mapa in timp ce aveai gag , NU mai aveai gag , se scoate automat si totusi tu imi spui pe amx_page ca IMI FACI reclamatie , am dedus din asta "abuz de admin" ca este o amenintare si am procedat cum am crezut ca este mai bine.

Nu permit nimanui limbaj SI/SAU expresii care le intalnesti la persoane fara pic de bun simt -
O gluma , sau nu ... nu este vazuta bine pe server , de aici isi vor permite si altii , ba chiar mai rau.

Gag pentru expresia folosita , ban-ul pentru amenintare.
Daca vedeam sau imi aduceai la cunostinta ca si gavra a folosit , primea aceeasi sanctiune.

+ Cand discutam cu gavra , i-am dat de inteles ceva , nu stiu daca ai fost atent , citeste ce am postat , cum ar fii sa inceapa pe server x si y " Ce faci ba **** " da-ti seama singur , cum ar fii ?

L.E
Tot ce am vazut pe amx_page din partea ta "ce rq" SI ca imi faci reclamatie -
Altceva , nu mi-a aparut , cu toate ca tu sustii altceva.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blu3ang3l

[Lovelly]



Status: Offline
(since 01-11-2012 22:47)
Joined: 12 Oct 2006
Posts: 175, Topics: 10
Location: in my dreams

Reputation: 293.4
Votes: 8

Post Posted: 23-05-2011, 01:08:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

blood mereu ai avut asa un spirit de certaret, parerea mea sincera acum nu avea rost sa depui reclamatie pentru 120 de minute, desi consider ca a fost banul dat mult,mult prea usor, tu consideri "iti fac reclamatie" o amenintare?Este democratie fratii mei, ai dreptul sa faci ce iti doreste inima, ai fost impartial, ori dai gag la amandoi ori la niciunul, gavra a explicat deci puteai sa ii dai ungag si sigur se termina frumos, fara suparare, dar daca dai ban pentru asa ceva...atunci dai ban si la adytza ca a zis duten.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 23-05-2011, 01:12:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce in loc sa se duca direct pe forum sa faca reclamatia, a mai trebuit sa ii spuna si adminului? Mie nu mi se pare deloc un lucru inofensiv. Oricum, e noapte, baga somn si maine vei fi mai bine. Banul o sa expire, tu probabil o sa te bagi iar la cs... toate bune. -

IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bloodlust

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-07-2015 11:12)
Joined: 21 Jul 2007
Posts: 30, Topics: 13
Location: Pitesti

Reputation: 328.4
Votes: 8

 
Post Posted: 23-05-2011, 01:12:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mda.."ce rq" ..incercam sa aflu cum de eu primesc gag si ceilalti nu ..

si avand in vedere ca nu ai zis nimic..m-am gandit ca poate o sa-mi raspunzi daca-ti zic de reclamatie..

nu conteaza..nu asa trebuia procedat

in cel mai rau caz trebuia sa primesc ban maxim! 15 min ..si sa-mi fi dat un motiv acolo..gen .."linisteste-te"
dar nu..tre sa primesc ban ca unu care da retry dupa gag

+o mica chestie asa..de bun simt
sunt un jucator "fidel" pe war4 de vreo 2-3 sapt ..cre'ca meritam sa-mi spui macar

am dreptate aici sau nu ?

oricum..astept sa treaca banu..si tu o sa faci la fel..deci n-am rezolvat nimic cu tine
sa ai bafta si la cat mai multe banuri !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 23-05-2011, 01:29:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

blu3ang3l wrote:
blood mereu ai avut asa un spirit de certaret, parerea mea sincera acum nu avea rost sa depui reclamatie pentru 120 de minute, desi consider ca a fost banul dat mult,mult prea usor, tu consideri "iti fac reclamatie" o amenintare?Este democratie fratii mei, ai dreptul sa faci ce iti doreste inima, ai fost impartial, ori dai gag la amandoi ori la niciunul, gavra a explicat deci puteai sa ii dai ungag si sigur se termina frumos, fara suparare, dar daca dai ban pentru asa ceva...atunci dai ban si la adytza ca a zis duten.


Invata sa citesti , merci pa.
Nici nu stau sa-ti explic , avand in vedere ca ma iei in bataie de joc (raspunzi si ma ataci direct fara sa-mi citesti posturile)
S@l

L.E Cand o sa inveti sa vorbesti si sa-mi pui intrebari la care sa am raspuns , stam la discutii .
Prin asta ma refer "ce dq" = ? ce sa-ti raspund la asta ? tu gasesti raspuns ?
Esti jucator fidel ? asta inseamna ca regulamentul nu este si pentru tine ?
Am vazut si mai rau , pentru "ai reclamatie" ban 1000 , eu am dat 120 ca m-ai enervat .

Ai zis mai sus ca mi-ai cerut sa-ti scot gag-ul e.t.c , e.t.c
UNDE ?

L.E2

Quote:
parerea mea sincera acum nu avea rost sa depui reclamatie pentru 120 de minute

Orice abuz , oricat de mic ar fii (chiar daca aparentele inseala) daca jucatorul crede ca a fost neindreptatit , reclamatie.

Quote:
desi consider ca a fost banul dat mult,mult prea usor

"consder" tu , eu n-am considerat , eu m-am simtit amenintat -

Quote:
tu consideri "iti fac reclamatie" o amenintare?Este democratie fratii mei

Crezi asta pentru ca l-au executat pe Ceausescu` ? democratie , trimite-mi un pm de ce crezi tu ca este democaratie si eu iti demonstrez contrariul.

Quote:
ai dreptul sa faci ce iti doreste inima, ai fost impartial, ori dai gag la amandoi ori la niciunul,

Am un regulament de respectat , nu este serverul meu nu pot face ce vreau - niciodata nu am facut , iar daca am depasit limita sunt sanctionat .
+ citeste posturile mele anterioare , presupun ca iti este lene , nu-i nimic iti mai explic o data , NU AM VAZUT.

Quote:
gavra a explicat deci puteai sa ii dai ungag si sigur se termina frumos

Daca unul imi spune ca sunt "cuvant indecent" insa-mi explica de ce crede el ca sunt /sau de ce mi-a spus asta , gata ? ii scuza fapta?
E ca si cum intra unul cu wall si baga scuza "am vrut sa vad cum e , imi cer scuze" il iertam ? ciudata mentalitate

Quote:
fara suparare, dar daca dai ban pentru asa ceva...atunci dai ban si la adytza ca a zis duten.

Adytza a primit avertisment , daca nu stii de ce aduci aminte ? inainte sa "presupui" sau "consideri" ceva , intreaba , documenteaza-te.

Am incheiat cu tine , merci.


Quote:
mda.."ce rq" ..incercam sa aflu cum de eu primesc gag si ceilalti nu ..

Iarta-ma , n-am fost in stare sa descifrez -

Quote:
si avand in vedere ca nu ai zis nimic..m-am gandit ca poate o sa-mi raspunzi daca-ti zic de reclamatie..

Am vorbit cu gavra , care a incercat sa-mi explice , nu cred ca era nevoie sa-ti spun tie atata timp cat am explicat pe CHAT , din ce cauza ai primit gag "lache"

Quote:
in cel mai rau caz trebuia sa primesc ban maxim! 15 min ..si sa-mi fi dat un motiv acolo..gen .."linisteste-te"
dar nu..tre sa primesc ban ca unu care da retry dupa gag

Maybe , in cel mai bun caz trebuia sa te abtii , nu ?-

Am incheiat discutia in topicul asta , astept sentinta unui own.
Multumesc



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bloodlust

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-07-2015 11:12)
Joined: 21 Jul 2007
Posts: 30, Topics: 13
Location: Pitesti

Reputation: 328.4
Votes: 8

 
Post Posted: 23-05-2011, 02:00:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^Avioane^ sincer eu cred ca esti un admin bun , dar tot atat de sincer cred ca mi-ai dat ban prea usor .

Nu ti-am facut asta reclamatie in speranta ca o sa mai primesti vreo avertizare ceva , sa-ti fie degradat adminu.

Sper ca pe viitor sa nu mai faci aceeasi chestie, .. sa faci primu' lucru care-ti vine in minte .. fara sa te gandesti macar o secunda ( daca eram un jucator care injura tot timpu sau daca eram un jucator care intra prima oara pe server si se crede la e pe tarla ai fi avut dreptate 100%).

Nu cred ca va mai fi cazul sa discutam p-aci...bafta !


Mein Kopf ist zerstort !

"fara mame pe server , nu suntem salbatici " -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
VM

[HITLER]



Status: Offline
(since 15-04-2017 08:30)
Joined: 12 Mar 2010
Posts: 2252, Topics: 95
Location: Germany

Reputation: 173.8
Votes: 34

Post Posted: 23-05-2011, 06:47:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

exces de zel ban-ul acela..daca pentru gag ai acoperire regulamentara..pentru ban nu prea ai
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 23-05-2011, 08:13:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

puteai sa maresti perioada de gag in loc sa dai ban..sau puteai sa ii dai gag si pe harta care venea.
intai il avertizezi..si daca nu tine cont de ce zici tu..ii dai ban...numai atunci esti acoperit complet de regulament.
tu trebuie sa impui anumite limite pe care jucatorul sa nu le treaca..dar il avertizezi sa stie ca a gresit ca alta data sa nu mai procedeze asa.
anyway pe blood il stiu ca are oricum un limbaj deplasat...sa zicem ca ai procedat cat de cat bine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 23 May 2011 06:16



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 30-09-2024, 05:35:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password