User
Pass
2FA
 
 

[Genesis] PvE Event 9
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Old Events
Show only staff posts
Author Message15125
b1cole

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2012 23:56)
Joined: 18 Oct 2010
Posts: 114, Topics: 46
Location: Romania

Reputation: 19.7
Votes: 12

 
Post Posted: 22-05-2011, 22:07:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

felicitari Gravity... pacat ca am condus tot eventu ( Guilda mad dogs) a venit adminu si ne-a zis cik gg aveti un boss inaintea la toti .... dar mi-a picat mie netu ..(shadewarrior ) si au trebuit sa faca in 9 .. au luat 2 wipeuri la lk si au pierdut eventu ... asta e.. Sper ca urmatoru ICC10hc event sa fie cat mai curand posibil , fiindca vrem revansa cat mai rpd


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Etomsoc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2015 00:14)
Joined: 19 Sep 2010
Posts: 135, Topics: 16
Location: Galati

Reputation: 164.5
Votes: 4

Post Posted: 23-05-2011, 12:19:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

multumesc sundays pt intelegere...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cherosh

[Warrior Junkie]



Status: Offline
(since 09-09-2019 08:00)
Joined: 21 Dec 2010
Posts: 458, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 179.9
Votes: 14

   
Post Posted: 23-05-2011, 19:03:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

b1cole wrote:
felicitari Gravity... pacat ca am condus tot eventu ( Guilda mad dogs) a venit adminu si ne-a zis cik gg aveti un boss inaintea la toti .... dar mi-a picat mie netu ..(shadewarrior ) si au trebuit sa faca in 9 .. au luat 2 wipeuri la lk si au pierdut eventu ... asta e.. Sper ca urmatoru ICC10hc event sa fie cat mai curand posibil , fiindca vrem revansa cat mai rpd

LoL, frate, chiar nu inteleg, cum sa iei Gravity? Toti care au participat la event de la ei erau BiS gear, si am auzit ca la unii bosi erau peste 20k DPS majoritatea...chiar nu vad cum...poate trashu dinainte de la primu boss, ceva...chiar nu aveti cum, scuza-ma ca-ti spun pe fata - .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 23-05-2011, 19:17:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mad dogs au ajuns inaintea gravity la lich king, de asemenea cand ei terminau sindragosa, gravity era abia la valithria.
la absolut toti bossi, mad dogs au fost in fata.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cherosh

[Warrior Junkie]



Status: Offline
(since 09-09-2019 08:00)
Joined: 21 Dec 2010
Posts: 458, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 179.9
Votes: 14

   
Post Posted: 23-05-2011, 20:07:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sundaysfantasy wrote:
mad dogs au ajuns inaintea gravity la lich king, de asemenea cand ei terminau sindragosa, gravity era abia la valithria.
la absolut toti bossi, mad dogs au fost in fata.


Nu am negat faptul asta, nu am spus ca ati mintit sau ceva, doar am spus ca teoretic ar fii imposibil, si doar cu ajutorul unor chestii nepermise putand sa-i ia. BTW, zic asta deoarece am si auzit ceva pe la alianta prin Elwynn Forest, niste discutii in care X-ulescu zicea ca Mad Dogs facuse trashu de dinainte de Lord, ca doar nu aveau cum sa fie 2-3 GM cu ochii pe 6-7 guilde odata.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Harlequin

[Black And White]



Status: Offline
(since 26-03-2014 16:34)
Joined: 21 Mar 2011
Posts: 204, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 57.7
Votes: 6

 
Post Posted: 23-05-2011, 20:39:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cherosh wrote:
sundaysfantasy wrote:
mad dogs au ajuns inaintea gravity la lich king, de asemenea cand ei terminau sindragosa, gravity era abia la valithria.
la absolut toti bossi, mad dogs au fost in fata.


Nu am negat faptul asta, nu am spus ca ati mintit sau ceva, doar am spus ca teoretic ar fii imposibil, si doar cu ajutorul unor chestii nepermise putand sa-i ia. BTW, zic asta deoarece am si auzit ceva pe la alianta prin Elwynn Forest, niste discutii in care X-ulescu zicea ca Mad Dogs facuse trashu de dinainte de Lord, ca doar nu aveau cum sa fie 2-3 GM cu ochii pe 6-7 guilde odata.


1.haters gonna hate...daca cele maxim 2 minute ca sa faci tot trash de la intrare pana la marrow cu un aoe dps bun e motivu pt care crezi u ca noi am facut trash inainte si pt asta am fo in fata tuturor la toti bossii la event esti "simplu" prietene...nu a zis nici un GM ca trebuie descantat fiecare mob ca un boss single target , dummy...

2.doar faptul am inceput LK in 9 si l-am terminat in 8 de la 50% inainte sa ne ajunga celelalte guilde din urma ar trebui sa te faca sa zici "da frate,jos palaria."

P.S. RANDOMS pe cat au iesit?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cherosh

[Warrior Junkie]



Status: Offline
(since 09-09-2019 08:00)
Joined: 21 Dec 2010
Posts: 458, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 179.9
Votes: 14

   
Post Posted: 23-05-2011, 22:53:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Harlequin wrote:
P.S. RANDOMS pe cat au iesit?

RANDOMS nu a participat la event, cum sa intre lumea, doamne, totusi, era Sarbatoare, Constantin si Elena, cum sa pui event in ziua aia...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 23-05-2011, 23:08:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cherosh wrote:
sundaysfantasy wrote:
mad dogs au ajuns inaintea gravity la lich king, de asemenea cand ei terminau sindragosa, gravity era abia la valithria.
la absolut toti bossi, mad dogs au fost in fata.


Nu am negat faptul asta, nu am spus ca ati mintit sau ceva, doar am spus ca teoretic ar fii imposibil, si doar cu ajutorul unor chestii nepermise putand sa-i ia. BTW, zic asta deoarece am si auzit ceva pe la alianta prin Elwynn Forest, niste discutii in care X-ulescu zicea ca Mad Dogs facuse trashu de dinainte de Lord, ca doar nu aveau cum sa fie 2-3 GM cu ochii pe 6-7 guilde odata.

n-a facut nimeni trashul dinainte lol, m-am uitat personal la toate guildele.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 24-05-2011, 11:24:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cherosh wrote:
LoL, frate, chiar nu inteleg, cum sa iei Gravity? Toti care au participat la event de la ei erau BiS gear, si am auzit ca la unii bosi erau peste 20k DPS majoritatea...chiar nu vad cum...poate trashu dinainte de la primu boss, ceva...chiar nu aveti cum, scuza-ma ca-ti spun pe fata - .


Cum adica nu are cum? Mad Dogs au luat wipe la LK si Gravity au facut din prima. Uite ca are cum..


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
autograf27

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-12-2012 08:18)
Joined: 29 Jan 2011
Posts: 79, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 84.2
Votes: 5

Post Posted: 24-05-2011, 15:41:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu inteleg de ce sufera unii!! Au castigat gravity pentru ca au fost mai buni ca toti!! Ghiniounu ca a picat netu asta e si noua ne=a picat,dar asta nu inseamna ca daca eram 10 trebuia si sa castigam!! Invatati sa pierdeti fratilor,doar daca stii sa pierzi poti castiga dupa!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 24-05-2011, 15:46:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

autograf27 wrote:
Nu inteleg de ce sufera unii!! Au castigat gravity pentru ca au fost mai buni ca toti!! Ghiniounu ca a picat netu asta e si noua ne=a picat,dar asta nu inseamna ca daca eram 10 trebuia si sa castigam!! Invatati sa pierdeti fratilor,doar daca stii sa pierzi poti castiga dupa!!!


wtf is wrong with you.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b1cole

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2012 23:56)
Joined: 18 Oct 2010
Posts: 114, Topics: 46
Location: Romania

Reputation: 19.7
Votes: 12

 
Post Posted: 24-05-2011, 21:43:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun, inainte de toate tin sa salut pe toata lumea, (shadewarrior)
Am citit acum topicu lu noskillz, si ii multumesc pentru el.
Dc?
Pentru ca ma simt mandru cand stiu ca am dominat 90% din icc cea mai buna guilda de pe server, facand toti bosi + trash Corect, fara buguri sau ajutoare nelegale oferite de freakz. Este un server privat si asta este... vor exista intodeauna una doua probleme, dar le acceptam si ma bucura ca este un server reusit.
Prin faptu ca am dominat toti bosi multi din raid neavand bis, acest lucru nu a dovedit decat ca a fost o organizare impecabila cu niste oameni capabili sa inteleaga ce trebuie facut si ca doar un ghinion ca cel care sa intamplat dupa sindra, a fost ca Lichking Sa fie nevoit sa fie facut in 8 Oameni (Shadewarrior NEt FALL 2Days + WhosHealing under75% PC PROBLEM's) .... Cu toate astea tin sa felicit guilda gravity fiindca sunt un om de fair play.

Ps. As avea o singura rugaminte, dak se va tine de ea cont as fi foarte recunoscator : Mai faceti UN EVENT DE ICC 10hC -) Guilda MAd Dogs VREA REVANSA -)

Daca este nevoie, Punem 20 de primo la bataie 20 de crusader orbs + dak vreun admin este dispus sa ofera orice, si 1k GOLD e bine primit, astept raspuns Din partea adminilor + guildei gravity. Facem totu organizat, Cu 2-3 Streamuri, o ora gen : 8-9 Seara, ( ca toata lumea sa nu fie la scoala , munca ) intr-o sambata duminica, SA RIDICAM RATINGu serverului, si noi sa ne promovam guildele. Nu cred ca ar avea cineva de ce sa nu fie deacord cu mine ca nu avem nimik de pierdut si doar de castigat. Accept si ca mai multe guilde sa participe ( orice concurenta este binevenita si nu poate rezulta decat o experienta in plus ). Si daca vor vrea mai multe guilde sa participe sa aive o taxa de intrare gen : 10 primo ,etc .. plata inainte ca la c..... si prin asta sar evita si faza cu neprezenta guildelor, vi bine nu ramai cu plata data. o promovare excelenta si nu nu vreau sa spun cu asta ca admini nu si-ar face treaba ba din contra... AStept Un raspuns sper din partea voastra pe placul meu si al 99,9% din server:))


Play HArd, Go pro !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 24-05-2011, 21:52:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa mai fie icc10hc, e cel mai fezabil momentan.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
buzzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-03-2015 13:03)
Joined: 17 Sep 2010
Posts: 345, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: -49.6
Votes: 6

Post Posted: 25-05-2011, 16:22:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu va inteleg ce va lamentati asa.... sincer

Bow to Gravity si gata , data viitoare va mai demostram odata ce atata tam tam ca am dominat si din cauza la nustiuc e am laut wipe si neau batut..... ca si in fotbal : cand o chipa joaca mai bine ca cealalta iar cealalta inscrie si castiga ... ce inseamna ? ca ceilalti sunt mai buni sau cei care au marcat golul sunt mai buni?



aaa si app: doriti sa facem un meci? gravity vs Mad dogs? la icc 10 ati spun un singur lucru nu seara 8-9 cum ai scris acolo.... pt ca este que pe srv si implicit se misca in frames... dar daca voi daor atunci puteti ... din partea noastra este ok noi putem pune la bataie 50 de primo daca doriti ( dar mi se par cam multe , numai avem, loc in gv de atatea primo si plus ca la ah stricam pretu daca le punem)

oricand va batem in ce spec doriti voi pve.. pvp orice

si daca tot va credeti buni hai un 25 hc full timed run daca va tine



Last edited by buzzz on 25-05-2011, 16:38:27; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Precision_

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2014 20:59)
Joined: 16 Feb 2011
Posts: 12, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 101.8
Votes: 2

Post Posted: 25-05-2011, 16:38:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu inteleg ce tot cautati motive ca v-au picat oamenii sau nu stiu ce se stie ca noi avem cei mai imbracati oameni de pe sv si cel mai bun dps in pve, in plus fata de asta am mai demostrat de atatea ori dece suntem in stare s-a vazut si la Realm First Lk si altele sper ca ca o sa mai fie si alte eventuri gen un 25 heroic , asa faceau si aia din guilda pve cu atacuri la adresa noastra si cu scuze patetice , cine a fost mai bun a castigat in final.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by sundaysfantasy, 25 May 2011 15:59



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Old Events  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 01-10-2024, 09:35:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x