User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie pt un "Admin" --> MasterKlr
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3124
Iisus Hristos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-09-2011 20:35)
Joined: 27 May 2011
Posts: 13, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 67.9
Votes: 3

Post Posted: 27-05-2011, 16:40:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca tu ma consideri imbecil ca joc cu acest nick ....... oare nick ul tau nu e imbecil ???
De ce ma jignesti facandu-ma imbecil ??? si mai esti si admin..... stii de ce ma jignesti pt ca te ascunzi in spatele unui monitor si a unei tastaturi.....
Iti aduci aminte ca mi-ai zis daca mai imi schimb o data nick ul imi iau ban ??
Deci TU ca admin ce trebuie sa faci ?? sa iti bati joc cum vrei tu de jucatorii ca iti intra pe server ?? asa ai tu grija de server ??
Daca te vezi un om matur..... ( mintal) comporta-te ca atare daca nu te rog frumos..... nu mai te comporta atat de umilitor de penibil...... - - -
AM sa joc iar pe server cu acest nick pe care il am si apropo pt. cultura ta generala...... joc cu acest nick de 6-7 ani asta asa ca sa stii ^^ si am avut si admin ( nu o spun sa ma laud) tot la fel pt cultura ta generala -

Da dovada ca esti un ADMIN nu un copil frustat ( sa nu zic altfel ) ^^ in orice caz .. nu iti meriti adminul .... cat timp faci abuz de el...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MasterKLr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-01-2012 15:48)
Joined: 21 Mar 2011
Posts: 342, Topics: 6
Location: Tg. Mures

Reputation: 107.4
Votes: 3

 
Post Posted: 27-05-2011, 16:51:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Pai scuzama sa joci cu unu asa nick dai dovada de copil distrus:)) Uite aici eu sunt admin eu fac legea, nu imi place nick-ul, si din cate am obs nici la colegi mei, si nu iti dau voie sa joci cu acest nick, si iti promit ca de fiecare data cand te prind cu nick asta iti dau ban, destroy;)) asa ca e alegerea ta. Daca doresti sa joci pe alt servar nu ma supar, nu plang dupa un player ca tine.
Si inca ceva daca ti-am cerut sa iti schimbi nick, si daca te-am avertizat ca iti dau ban nu inseamna ca imi bat joc de playeri.-

Si ma rog ce crezi ca rezolvi prin faptu ca ai facut reclamatia asta?- Iti spun eu NIMIK:P
Si ca sa iti raspund la intrebare de ce te-am facut imbecil? NU oi fi eu omul biserici, si nu merg in fiecare duminica la biserica, dar numele Isus Hristos pt mine e ceva sfant, si fiind vb chiar daac e un joc, nu imi convine sa te vad ca joci cu un astfel de nick. Nush ce religie ai sau ce semnificatie are pt tine cuvantu "Isus Hristos" dar aici pe servar nu joci cu un astfel de nick. Sa fie clar!
Bafta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TerorisT

[Teleleu]



Status: Offline
(since 05-12-2012 18:05)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 678, Topics: 18
Location: Lugoj

Reputation: 80.9
Votes: 8

 
Post Posted: 27-05-2011, 17:00:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

master da in regulament scrie de nume indecente ca nu e voie...daca el ii ateu si joaca asa crezi ca daca il schimbi o sa te mantui tu si el nu - sau,e numai orgoliu tau?

____________________
ADD-> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Iisus Hristos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-09-2011 20:35)
Joined: 27 May 2011
Posts: 13, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 67.9
Votes: 3

Post Posted: 27-05-2011, 17:07:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Pai scuzama sa joci cu unu asa nick dai dovada de copil distrus:))

In primul rand vad ca nu ai nici o treaba cu credinta scrii Iisus hristos cu 1 singur "i" .. sa fim seriosi daca ar fii sa te intreb ce inseamna Iisus sau Isus.. nu ai stii .. si eu sunt ala distrusul - nu ti-am facut reclamatia cand ai facut pe desteptul (desi se vede clar esti incult ) dar.. ai admin -) ti-am facut acum sperand ca a fost o frustare ceva de genul : nu te-a mai lasat mamica la calculator cateva zile sau nu tia mai luat apararea taticul cand ai iesit in fata blocului si iar au ras toti copii de tine - da cine stie..... nu ai cum sa fii omul bisericii - biserica ta e Google - - off daca si google asta ar putea sa iti scrie temele -
Deci nenea.. nu ma intereseaza ce faci eu ti-am spus doar ca faci abuz de admin.. ca NU ITI PLCE TIE DE UN LUCRU si pe server nu faci ce vrei.. faci ce trebuie ^^ dar .... Raised eyebrow sunt notiuni prea grele pentru tine... ar trebuie sa ti le descriu in printuri nu ?- ca poate asa intelegi prin poze
Daca era cu adevarat sfant pentru tine stiai sa il scrii -
Nu iti convine ? pai normal..... este exact si sentimentul colegilor tai care te vad uneori la scoala cand te mai duci doar cu prezenta ca.... de invatat........ la matematica nu cred ca este manual cu ilustratii pentru tine, in fine ma amuza stilul tau retard - -

Terorist se vede clar ca omul este frustat .. de ce ? saracul nici el nu stie.. un orgoliu.. fara cuvinte.... ma repet .... sub alta forma... cap ai... minte ce iti mai trebuie? -)

deci numele meu este lasciv nu ? - - aaa dar t te dai credincios - - - - cat de penibil sa fii ma ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TerorisT

[Teleleu]



Status: Offline
(since 05-12-2012 18:05)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 678, Topics: 18
Location: Lugoj

Reputation: 80.9
Votes: 8

 
Post Posted: 27-05-2011, 17:10:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

prietene ceartate pe priv cu master si puteai sa vb frumos!!!mai is serv de respawn perfectule..hai PA

____________________
ADD-> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Iisus Hristos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-09-2011 20:35)
Joined: 27 May 2011
Posts: 13, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 67.9
Votes: 3

Post Posted: 27-05-2011, 17:15:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma teroo nu m-am luat de tine - m-am luat de ... interesantul jose "Harmado" -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nocivel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2017 15:34)
Joined: 06 May 2011
Posts: 327, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 164.6
Votes: 3

Post Posted: 27-05-2011, 17:36:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu cred ca ar fi cazul sa va mutati in privat. Certati-va prim PM pana v-o veni rau -

"Mama prostilor este mereu gravida !!!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MasterKLr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-01-2012 15:48)
Joined: 21 Mar 2011
Posts: 342, Topics: 6
Location: Tg. Mures

Reputation: 107.4
Votes: 3

 
Post Posted: 27-05-2011, 17:36:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iisus Hristos wrote:
- Pai scuzama sa joci cu unu asa nick dai dovada de copil distrus:))

In primul rand vad ca nu ai nici o treaba cu credinta scrii Iisus hristos cu 1 singur "i" .. sa fim seriosi daca ar fii sa te intreb ce inseamna Iisus sau Isus.. nu ai stii .. si eu sunt ala distrusul - nu ti-am facut reclamatia cand ai facut pe desteptul (desi se vede clar esti incult ) dar.. ai admin -) ti-am facut acum sperand ca a fost o frustare ceva de genul : nu te-a mai lasat mamica la calculator cateva zile sau nu tia mai luat apararea taticul cand ai iesit in fata blocului si iar au ras toti copii de tine - da cine stie..... nu ai cum sa fii omul bisericii - biserica ta e Google - - off daca si google asta ar putea sa iti scrie temele -
Deci nenea.. nu ma intereseaza ce faci eu ti-am spus doar ca faci abuz de admin.. ca NU ITI PLCE TIE DE UN LUCRU si pe server nu faci ce vrei.. faci ce trebuie ^^ dar .... Raised eyebrow sunt notiuni prea grele pentru tine... ar trebuie sa ti le descriu in printuri nu ?- ca poate asa intelegi prin poze
Daca era cu adevarat sfant pentru tine stiai sa il scrii -
Nu iti convine ? pai normal..... este exact si sentimentul colegilor tai care te vad uneori la scoala cand te mai duci doar cu prezenta ca.... de invatat........ la matematica nu cred ca este manual cu ilustratii pentru tine, in fine ma amuza stilul tau retard - -

Terorist se vede clar ca omul este frustat .. de ce ? saracul nici el nu stie.. un orgoliu.. fara cuvinte.... ma repet .... sub alta forma... cap ai... minte ce iti mai trebuie? -)

deci numele meu este lasciv nu ? - - aaa dar t te dai credincios - - - - cat de penibil sa fii ma ?


Nu inteleg de ce te strufoci atat, sincer nu ma intereseaza parerea ta...
Si credema nu am timp sa ma cert cu tine, am prea mult de lucru!

Alehandro daca ai ceva de adaugat, adauga:D daca nu inchide;))

Bye -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ze1ss

[Creep]



Status: Offline
(since 01-08-2012 11:07)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 574, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 141.5
Votes: 6

Post Posted: 27-05-2011, 18:38:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci..... eu Ateu(nu neg dar nici pro nu`s) fiind ... cred in evolutie nu in nush ce nene care a mers pe apa transforma apa in vin etc. sunt nenumarate controverse in legatura cu tot ce exista si ce este cum am fost creati cum nush ce ... de mai bine nu crezi in nimic si ai scapat de chin... am mai fost la biserica ma inchin cand sunt in dreptul unei biserici ca asa am fost crescut ... dar ce zici tu aici este inutil.

Mai bine citeste porunca a-3-a ... daca iti scri numele lui si vorbesti asa - scuza`ma ... dar aici nu master e cel pacatos !

Bafta !





Last edited by Ze1ss on 27-05-2011, 18:50:35; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TerorisT

[Teleleu]



Status: Offline
(since 05-12-2012 18:05)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 678, Topics: 18
Location: Lugoj

Reputation: 80.9
Votes: 8

 
Post Posted: 27-05-2011, 18:43:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gg zeiss - poate si el transforma apa in vin -..o fi oltean ca aia au uitat gustul apei(au inlocuito cu zaiber) -

____________________
ADD-> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MasterKLr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-01-2012 15:48)
Joined: 21 Mar 2011
Posts: 342, Topics: 6
Location: Tg. Mures

Reputation: 107.4
Votes: 3

 
Post Posted: 27-05-2011, 18:54:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TerorisT wrote:
gg zeiss - poate si el transforma apa in vin -..o fi oltean ca aia au uitat gustul apei(au inlocuito cu zaiber) -



lool:)))) gg Zeiss and Tero

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Alehandro

[Respawn.Freakz.Ro ]



Status: Offline
(since 03-03-2015 10:36)
Joined: 12 Aug 2006
Posts: 595, Topics: 29
Location: Pe Respawn.FreaKz.Ro

Reputation: 164.5
Votes: 5

 
Post Posted: 27-05-2011, 20:29:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sincer nici mie nu mi se pare ok nick ul , Votam....

Il lasam sa joace cu nick ul asta da sau nu si atat........




Va rog ajutati serverul cu un vot aici> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MasterKLr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-01-2012 15:48)
Joined: 21 Mar 2011
Posts: 342, Topics: 6
Location: Tg. Mures

Reputation: 107.4
Votes: 3

 
Post Posted: 27-05-2011, 21:00:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CLar ca nu!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nocivel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2017 15:34)
Joined: 06 May 2011
Posts: 327, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 164.6
Votes: 3

Post Posted: 27-05-2011, 21:02:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NU

"Mama prostilor este mereu gravida !!!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Groovy

[PIErate]



Status: Offline
(since 12-12-2017 07:45)
Joined: 20 Feb 2010
Posts: 2143, Topics: 351
Location: Romania

Reputation: 667.6
Votes: 60

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-05-2011, 21:39:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

despre ce nick e vorba?

Break the rules, don't break the law.But *** the law, that's what I always say

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Alehandro, 11 June 2011 18:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 21-05-2024, 17:31:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x