User
Pass
2FA
 
 

Cerere unban
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message6357
ZerO.?

[Creep]



Status: Offline
(since 12-05-2019 12:34)
Joined: 22 Jan 2010
Posts: 700, Topics: 41
Location: Primul oras iluminat!

Reputation: 67.4
Votes: 30

Post Posted: 29-05-2011, 21:50:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
S-a comportant urat de prima data si apropo Zer0 , in multe parti ai dreptate , aici ai gresit , pentru ca persoanele in cauza , de mai sus au incercat sa-l ajute , el doar a atacat (citeste celalalt topic, la fel a reactionat)
Cand un OM incearca sa te ajute/indrume , tu-l ataci ?
In fine , mi-am spus parerea , ma retrag de aici ca iar se ajunge la cearta, nu este prima data.


Eu nu stiu cum dracu ii tineti minte frate, eu actionez pe moment, nu ma apuc sa-i rascolesc la ala trecutul si viitorul. Frate a calcat stramb suporta consecintele in cauza actuala, acum, nu si pentru ce a facut acum 10 zile.

E doar un simplu' player, daca asta va face probleme incat sa-i doriti banarea pe server, atunci datii ban. Mie niciodata nu mi-a facut un player probleme incat sa cer pe forum banarea lui, au fost playeri care mi-au facut de n ori probleme, dar niciodata nu i-am tinut minte, ii sanctionam pentru fapta care o savarseau in prezent.

In fine, putin ma intereseaza de consecintele unei certuri, voi uitati ca suntem online.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dumy1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2011 17:05)
Joined: 14 May 2011
Posts: 16, Topics: 3
Location: http://boogie.uigabal.com

Reputation: 29.1
Votes: 8

Post Posted: 29-05-2011, 21:55:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Atata timp cat are un temperament urat si cauzeaza probleme , certuri , da ... a se interzice prezenta sa pe server , nu este prima data si dupa cum se comporta , pot paria ca nu este ultima data.

Au fost banari permanent si pentru alte probleme , nu numai pentru cod.

ps. nu suntem trei la care ne displace total comportamentul sau , mai numara o data.

S-a comportant urat de prima data si apropo Zer0 , in multe parti ai dreptate , aici ai gresit , pentru ca persoanele in cauza , de mai sus au incercat sa-l ajute , el doar a atacat (citeste celalalt topic, la fel a reactionat)
Cand un OM incearca sa te ajute/indrume , tu-l ataci ?
In fine , mi-am spus parerea , ma retrag de aici ca iar se ajunge la cearta, nu este prima data.



Nu stiu dc trebuie sa va luati apararea unu la altu, NU SE AJUNGEA AICI DACA VOI NU VA DADEATI CU PAREREA.

Posturi unite automat, 29-05-2011, 22:55:19

ZerO.? wrote:
^AvioanE^ wrote:
S-a comportant urat de prima data si apropo Zer0 , in multe parti ai dreptate , aici ai gresit , pentru ca persoanele in cauza , de mai sus au incercat sa-l ajute , el doar a atacat (citeste celalalt topic, la fel a reactionat)
Cand un OM incearca sa te ajute/indrume , tu-l ataci ?
In fine , mi-am spus parerea , ma retrag de aici ca iar se ajunge la cearta, nu este prima data.


Eu nu stiu cum dracu ii tineti minte frate, eu actionez pe moment, nu ma apuc sa-i rascolesc la ala trecutul si viitorul. Frate a calcat stramb suporta consecintele in cauza actuala, acum, nu si pentru ce a facut acum 10 zile.

E doar un simplu' player, daca asta va face probleme incat sa-i doriti banarea pe server, atunci datii ban. Mie niciodata nu mi-a facut un player probleme incat sa cer pe forum banarea lui, au fost playeri care mi-au facut de n ori probleme, dar niciodata nu i-am tinut minte, ii sanctionam pentru fapta care o savarseau in prezent.

In fine, putin ma intereseaza de consecintele unei certuri, voi uitati ca suntem online.



Zero jos palaria.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^AvioanE^

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 26-11-2020 18:23)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 23517, Topics: 763
Location: Romania

Reputation: 7902.9
Votes: 719

Post Posted: 29-05-2011, 21:56:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu toate ca am zis ca ma abtin , nu pot , pentru ca era directa la persoana mea -
Cand unu face probleme , il atentionezi , nu se potoleste , il avertizezi , nu se potoleste , alt avertisment + pedeapsa normal , dar el NU se opreste , cat stai dupa el sa-i induri comportamentul de rebel ?

Sunt multe cazuri cand nu mai sunt admini pe server , daca un recalcitrant precum Dumy (am evitat "asta" , arat respect si bun-simt , ceea ce la el lipseste) este enervat fara intentie de un jucator , incepe cu scandal pe server ?
Pot da mii de exemple , daca le permiteti , daca ii iertati , vor face la fel , pentru ca se simt in siguranta stiind ca vor fii iertati.

Eu doar imi spun parerea si punctul de vedere , nimic mai mult , nu ma bag cu comenzi peste nimeni , nu dau ordine (cum a facut respectivul) te-as ruga sa citesti toate posturile sale , lipsa de respect , in toate .

Twister decide ce si cum , dar sa se tina cont ca face probleme , ca nu se astampara .

L.E doar pentru ca m-ai enervat , Dumy , nu se ajungea aici daca aveai bun-simt si o buna crestere.
Legat de "a tine apararea cuiva" , cum se face ca faci acelasi lucru cu Zer0 ?
Uita-te`n ograda ta inainte sa acuzi pe cineva de ceva.

Ps2. Sunt admin war4.freakz.ro , ceea ce inseamna ca am dreptul de a-mi spune parerea in orice topic legat de war4.freakz.ro

I`m out , sper sa ajungeti la un final benefic pentru toti.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dumy1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2011 17:05)
Joined: 14 May 2011
Posts: 16, Topics: 3
Location: http://boogie.uigabal.com

Reputation: 29.1
Votes: 8

Post Posted: 29-05-2011, 22:00:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^AvioanE^ wrote:
Cu toate ca am zis ca ma abtin , nu pot , pentru ca era directa la persoana mea -
Cand unu face probleme , il atentionezi , nu se potoleste , il avertizezi , nu se potoleste , alt avertisment + pedeapsa normal , dar el NU se opreste , cat stai dupa el sa-i induri comportamentul de rebel ?

Sunt multe cazuri cand nu mai sunt admini pe server , daca un recalcitrant precum Dumy (am evitat "asta" , arat respect si bun-simt , ceea ce la el lipseste) este enervat fara intentie de un jucator , incepe cu scandal pe server ?
Pot da mii de exemple , daca le permiteti , daca ii iertati , vor face la fel , pentru ca se simt in siguranta stiind ca vor fii iertati.

Eu doar imi spun parerea si punctul de vedere , nimic mai mult , nu ma bag cu comenzi peste nimeni , nu dau ordine (cum a facut respectivul) te-as ruga sa citesti toate posturile sale , lipsa de respect , in toate .

Twister decide ce si cum , dar sa se tina cont ca face probleme , ca nu se astampara .

L.E doar pentru ca m-ai enervat , Dumy , nu se ajungea aici daca aveai bun-simt si o buna crestere.
Legat de "a tine apararea cuiva" , cum se face ca faci acelasi lucru cu Zer0 ?
Uita-te`n ograda ta inainte sa acuzi pe cineva de ceva.

Ps2. Sunt admin war4.freakz.ro , ceea ce inseamna ca am dreptul de a-mi spune parerea in orice topic legat de war4.freakz.ro

I`m out , sper sa ajungeti la un final benefic pentru toti.



Pe sv niciodata nu am injurat si nu am facut scandal.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 29-05-2011, 22:02:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Nu stiu dc trebuie sa va luati apararea unu la altu, NU SE AJUNGEA AICI DACA VOI NU VA DADEATI CU PAREREA.


Iar tu daca puteai raspunde frumos din nou nu se ajungea "aici". De cand e serverul adminii si-au dat cu parerea si tot o vor face. Daca arati ca te schimbi nu vei mai fi nevoit sa te certi pe forum sau pe server, iar un inceput bun ar fi sa iti ceri scuze. -


Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Dumy1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2011 17:05)
Joined: 14 May 2011
Posts: 16, Topics: 3
Location: http://boogie.uigabal.com

Reputation: 29.1
Votes: 8

Post Posted: 29-05-2011, 22:07:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ratra wrote:
Quote:
Nu stiu dc trebuie sa va luati apararea unu la altu, NU SE AJUNGEA AICI DACA VOI NU VA DADEATI CU PAREREA.


Iar tu daca puteai raspunde frumos din nou nu se ajungea "aici". De cand e serverul adminii si-au dat cu parerea si tot o vor face. Daca arati ca te schimbi nu vei mai fi nevoit sa te certi pe forum sau pe server, iar un inceput bun ar fi sa iti ceri scuze. -



Scuze pot sa ii cer lu zero ,tie si la persoanele care vad ca merita.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 29-05-2011, 22:17:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu primesti unban.
1)nu ai dat id la timp si nu ma face sa pun logu ca am scris cu amx_say.
2)vad ca mai ai tupeu....sa mai faci si circ..si aplic regula ..ai tupeu cu mine am tupeu cu tine.
la revedere.

baieti va rog frumos sa analizati situatia mai cu calm...si am o rugaminte nu va mai atacati colegii..chiar si indirect ca va las fara acces.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 29 May 2011 20:17



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 24-04-2024, 06:11:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x