User
Pass
2FA
 
 

despre un cont

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message778
boneez
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-07-2011 17:48)
Joined: 09 May 2011
Posts: 26, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 62.7
Votes: 2

 
Post Posted: 01-06-2011, 13:21:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sal.Nu am vazut nici o rubrica care sa aiba deaface cu ce vreau sa zic asa ca o sa scriu aici.Am avut un cont cu numele "ispanrobert" si am fost plecat o vreme si am lasat contu la un prieten dar el a schimbat parola si acum nu pot da recover password de pe site pentru ca contul a fost inregistrat pe un email mai vechi de ameu care nu il mai folosesc si nu ii mai stiu parola.Daca ati putea sa imi schimbati mailul de pe cont pe [email protected] ca nu am nici o dovada ca acel cont este ameu nu mai am nici screenshots cand am crescut caracterele pentru ca miam reinstalat windowsul de mai multe ori si wow sa sters.Dar va rog daca puteti sa imi schimbati contu pe acel email sau macar sa imi trimiteti parola actuala la acel e-mail.Multumesc.
Totusi o dovada ca e contul meu e ca ii stiu numele nu?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 01-06-2011, 16:27:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 01 June 2011 14:27



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  


The time now is 02-10-2024, 21:22:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x