User
Pass
2FA
 
 

[rezolvat]Reclamatie IMBA

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1503
ciupi_____;x

[The Best Player]



Status: Offline
(since 14-06-2011 06:21)
Joined: 18 May 2011
Posts: 67, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 47.6
Votes: 4

Post Posted: 01-06-2011, 16:14:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau : ciupi_____;x
- Numele adminului reclamat : IMBA
- Harta, ora si data faptei reclamate ww | 1.6.2011 | 5:10
- Motivul / Regula incalcata : Gag . Vb cu liq , mihaela si carla si cand ma pomenesc cu gag nu am jignit nu am injurat chiar nush ce am facut .
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola : - Nu am avut pt ce sa fac screenshot pt ca nush dc a dat gag .. ... nush ..




Tu eshty mare vagabont
Shi sa te las nu mai pot
te iubesk asha qm eshty
chair dak ma pacalesty
vagabontule.

ciupi_____;x
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 01-06-2011, 16:16:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si nu îl puteai întreba pe amx_page?

Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 01-06-2011, 16:20:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M-a intrebat dar i-am spus ca vorbim pe forum. Nu aveam cum sa citesc si ce zice el. Era prea spamat chatul.
Cat pentru tine, motivul gagului e simplu, nu te-ai potolit cand v-am zis la toti sa incetati. Cand va luati de fete, cand spune-ti glume cu subinteles, cand nu incetati dupa ce va zice adminul, meritati gag sau ban. Eu n-am acces la ban.

LE: au mai fost 3 oameni care au luat gag pentru acelasi motiv.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciupi_____;x

[The Best Player]



Status: Offline
(since 14-06-2011 06:21)
Joined: 18 May 2011
Posts: 67, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 47.6
Votes: 4

Post Posted: 01-06-2011, 16:25:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene nu m'am legat de nimeni ... Cu Mihaela ma am foarte bine si glumim suntem prieteni cat si cu carla ai primit cumva reclamatie de la una dintre ele ? la adresa mea ? Cred ca nu asa ca nu m'am legat eu . Speram sa fi mai atent la cheat .. eu glumesc cu ele si nu m'am legat de nici una dintre ele ... isi pot da si cele 2 fete cu parerea.. Iti multumesc sper sa se ia o masura mai astept raspunsuri .. cat despre tine IMBA pute'ai sa raspunzi si pe cheat . Te'am intrebat frumosh sa'mi spui si mie motivul gag'ului pentru a nu se ajunge mai departe .. dar nimik .. eu am spus tot ce am avut de spus cu cele 2 fete sunt prieten si ne avem bine nu m'am legat de ele ... Va multumesc !



Tu eshty mare vagabont
Shi sa te las nu mai pot
te iubesk asha qm eshty
chair dak ma pacalesty
vagabontule.

ciupi_____;x
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 01-06-2011, 16:30:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se poate verifica arhiva. Unii se luau de ele, altii erau de acord cu cei care se luau de ele, unii incercau sa ii potoleasca. 3 grupe de oameni spamand chatul continuu. Nu, nu puteam sa-ti spun ingame. Abia urmaream randurile alea.
Chiar daca te stii cu ele, Mihaela a si spus ca nu va mai baga in seama pentru ca voi oricum nu intelegeti/nu credeti ca ea este fata. Discutii fara rost dar care o deranjau pe ea. Daca eu am simtit ca ea este deranjata, fii sigur ca si ea a simtit la fel.

Cand nu stii sa te comporti, suporti consecinte.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciupi_____;x

[The Best Player]



Status: Offline
(since 14-06-2011 06:21)
Joined: 18 May 2011
Posts: 67, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 47.6
Votes: 4

Post Posted: 01-06-2011, 16:35:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene ce nu intelegi ca mihaela sa legat doar de cei care isi bateau joc de ea ca este fata eu doar glumeam cu ia cu iubi - care este faza in cuvantul iubi - ca este fata ? m'am legat de ea prin cuvantul iubi ? - cumva ? doar o alintam .. in fine astept decizia unui owner .. Una e sa te legi de ea ceea ce nu am facut si una e sa vb cu ea sa o alinti ca pe o prietena iubi ... etc ..


Aaaaaaa era sa uit .. - : eram pe de_train32 erau ultimele 5 min sa dat vot a iesit ww pana sa se schimbe cu 1-2 minute IMBA a dat gag unor playeri pt jiniri . Sa schimbat mapa sau facut echipele iar IMBA de colo aa tu aveai gag si ii arde iar gag 5 min .... nu prea cred ca este corect astept decizia unui onwer va multumesc !




Tu eshty mare vagabont
Shi sa te las nu mai pot
te iubesk asha qm eshty
chair dak ma pacalesty
vagabontule.

ciupi_____;x
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 01-06-2011, 16:41:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu poti sa intelegi cand limita este intrecuta inseamna ca ai probleme. Ea nu a specificat cine da si cine nu s-a luat aiurea de ea. Dar daca si tu erai printre ei de ce tu sa nu primesti gag? Esti diferit de ceilalti? Nu.

Cat despre gag, da individul a meritat gag si l-a primit chiar inainte sa se schimbe harta. S-a schimbat harta si.. i-am dat gag din nou. Am si spus, el avea gag. Daca se schimba harta nu inseamna ca-i "expira" si gagul. -

P.S.: alinta o fata pe strada cu "iubi" si sa vedem cum reactioneaza. Chiar daca acest cuvant nu este unul respingator, in anumite circumstante devine respingator. Chiar si daca te cunosti cu persoana respectiva. Dar bineinteles, tu probabil esti copil si nu ai de unde sa stii lucrurile astea. Daca e asa, invata de la altii. Daca esti deja mare... e trist.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciupi_____;x

[The Best Player]



Status: Offline
(since 14-06-2011 06:21)
Joined: 18 May 2011
Posts: 67, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 47.6
Votes: 4

Post Posted: 01-06-2011, 16:45:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok boss'ulika o fi ca mine o fi ca tine astept parerea unuia mai mare - mz
Si inca ceva tot nu intelegi mihaelaaaaaaaaaa a zis doar de cei care isi bateau jOC DE Ea !!! CA ESTE FATAaaAAAAaaaa ...
Eu nu imi bateam joc doar vb cu ea iubi pt ca ne intelegem bine daca nu ai observat nu mi'am batut joc de ea ca este fAta sper sa intelegi .
Sa vedem ce spun si cei mai mari




Tu eshty mare vagabont
Shi sa te las nu mai pot
te iubesk asha qm eshty
chair dak ma pacalesty
vagabontule.

ciupi_____;x
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 01-06-2011, 16:49:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ciupi_____;x wrote:
Ok boss'ulika o fi ca mine o fi ca tine astept parerea unuia mai mare - mz
Si inca ceva tot nu intelegi mihaelaaaaaaaaaa a zis doar de cei care isi bateau jOC DE Ea !!! CA ESTE FATAaaAAAAaaaa ...
Eu nu imi bateam joc doar vb cu ea iubi pt ca ne intelegem bine daca nu ai observat nu mi'am batut joc de ea ca este fAta sper sa intelegi .
Sa vedem ce spun si cei mai mari

M-am lamurit deja ca nu stii unde se afla linia bunului simt si cand treci de ea. De unde stii ca nu s-a referit si la tine? Erai in aceeasi oala ca si ceilalti. A zis cumva "ciupi tu poti sa-mi zici iubi ca nu ma supar"? Eu n-am vazut, era prea spamat chatul.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciupi_____;x

[The Best Player]



Status: Offline
(since 14-06-2011 06:21)
Joined: 18 May 2011
Posts: 67, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 47.6
Votes: 4

Post Posted: 01-06-2011, 16:55:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lool doamneee ! iubi nu este un cuvant cu care imi pot bate joc de ea ca este fata ! Da si in + ma lasa sa ii zic iubi .. am vb cu ea pe sv si am intrebat'o daca o deranjeaza daca ii zic iubi sa a spus ca nu ! acuma intelegi ! ????????? una este cuvantul iubi care ma lasa sa il folosesc si una este acei playeri care o jigneau mai stiu eu ce ... Si gata sa punem "." Sa vedem ce hotarare se va lua .... CEOW !



Tu eshty mare vagabont
Shi sa te las nu mai pot
te iubesk asha qm eshty
chair dak ma pacalesty
vagabontule.

ciupi_____;x
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 01-06-2011, 16:58:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Unde am zis eu ca iti bati joc de ea daca ii zici iubi? Fa diferenta dintre cuvinte/expresii si intelesul lor. Daca tot e punct spun totul cat de scurt e posibil ca tu sa intelegi.

Ai intrecut masura si ai luat gag. (mai simplu de atat nu pot sa o spun).

P.S.: ma duc la tv, daca e ceva raspund dupa, daca nu e ok. Si da, un owner sa vina cu o decizie si sa inchida topicul. -


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
QQQQQQQ

[still]



Status: Offline
(since 11-09-2014 20:35)
Joined: 11 Feb 2011
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 163.9
Votes: 9

Post Posted: 01-06-2011, 17:56:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1- este foarte greu de urmarit chatul cand se spameaza, imba clar a vrut sa inceteze spamul si a dat cateva exemple
este un gag = 5 minute growwww up !! au mai fost reclamatii "n" dintre acestea
2- nu este motiv de reclamatie gagul, probabil daca asteptai sa se termine spamul puteai discuta cu imba si cadea de acord sa iti scoata gagul
3- daca indivizii au avut gag pe harta trecuta si au deranjat sau nu pe harta curenta gagul lor se prelungea
nu inteleg de ce atata valva, cand esti in joc--> joci nu stai la taclale, mai poti glumii arunca 2 -3 vorbe nu ti se ardea sursa la 5 minute de gag, fii serios

edit: cititi regulamentul ! chiar si in fiecare zi inainte de a intra in joc daca nu faci diferenta incalcarii regulilor sau abaterilor si nu mai veniti cu tromboanele astea

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciupi_____;x

[The Best Player]



Status: Offline
(since 14-06-2011 06:21)
Joined: 18 May 2011
Posts: 67, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 47.6
Votes: 4

Post Posted: 01-06-2011, 18:03:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok qqqqqqqqq . Imi cer scuze pentru zarva creata .
IMBA imi pare rau poate am gresit si eu . Mult resepect si imi cer scuze .
Va multumesc !




Tu eshty mare vagabont
Shi sa te las nu mai pot
te iubesk asha qm eshty
chair dak ma pacalesty
vagabontule.

ciupi_____;x
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 01-06-2011, 18:06:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mdea ce pot sa zic..reclamatie pentru 5 minute de gag.
destul de matur...ce pot sa zic..
topic locked.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 01 June 2011 16:08



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 28-09-2024, 16:50:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x