User
Pass
2FA
 
 

unban mljie
Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message5740
MLJIE!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2011 16:38)
Joined: 26 May 2011
Posts: 35, Topics: 5
Location: Galati

Reputation: 30.3
Votes: 4

 
Post Posted: 09-06-2011, 20:30:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

decat sa ma banezi pe mine ca am intarziat 1 minut MAXIM pe mess,mai bine m-ai asculta,ti-am zis de cel putin 3 ca sunt codati si am avut dreptate.
te-ai uitat la ei abia dupa ce m-am rugat de tine 10 minute
NICK : MLJIE!
ORA: 21:22
admin-ul care m-a banat: maryo
ip:79.115.96.85

http://www.fileshare.ro/21242665364

SALUT


You can be anything you want to.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
maryoandrei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-11-2011 20:13)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 350, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 22.9
Votes: 12

Post Posted: 09-06-2011, 21:53:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut

1.Te am ast cel putin 5 min si nu mi ai dat add.(nici acuma si au trecut mai multe ore.)
2.Eram singurul admin si ma uitam pe rand si le faceam poze.
3.Comentezi mult prea mult ie de ajuns sa zici cu say_team codatul, nu sa incepi sa injuri ca la usa cortului.
4.Ai reclamat 4 playeri , 3 curati 1 aim .
5.Nu trebuie sa te ascult pe tine k nu esti zeu.

Pa.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TerorisT

[Teleleu]



Status: Offline
(since 05-12-2012 18:05)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 678, Topics: 18
Location: Lugoj

Reputation: 80.9
Votes: 8

 
Post Posted: 09-06-2011, 22:14:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sincer nu cred ca ai nevoie de 5 min ca sa intri in mess si sa dai add si dupa pozele..pt ca eu in 3-4 min le-am modif in photoshop sau si in paint - daca ma chinui si i le dau si is clean -..deci respecta si tu regulile care sunt si are dreptate maryo,pe say_team@ esti insuportabil si vb si urat...
bafta!!!!


____________________
ADD-> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mag1k

[Mag1k Shot]



Status: Offline
(since 21-11-2011 20:29)
Joined: 11 May 2011
Posts: 211, Topics: 9
Location: Ireland

Reputation: 49.7
Votes: 4

Post Posted: 09-06-2011, 22:21:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cu playerul asta au mai fost odata probleme atunci cand a zis de nush care admin k ii tot schimba numele si de mine k iam dat gag , si atunci iam dat gag pt k injura k la usa cortului , dar totusi nu cred k merita unban a da si pozele in 2 min ai timp sa dai add sa mai si dai un buzz ceva ;)

Posturi unite automat, 09-06-2011, 23:21:22

a da si pare si un mic anti-ss dar asteptam sa vedem ce zic si ceilalti...


Respawn.Freakz.ro este Magic (Mag1k)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tReNuLetzZz

[GlontzzZ.de.L3mN]



Status: Offline
(since 29-03-2012 09:31)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 526, Topics: 17
Location: Undeva prin Romania :))

Reputation: 61.8
Votes: 8

Post Posted: 09-06-2011, 22:32:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Parerea mea este ca nu are ce cauta pe acest server.l-am vazut de atatea ori injurand ca la usa cortului,iar daca ii atragi atentia sau ii dai gag mai rau face ....Eu zic ca acesti playeri nu au ce cauta pe acest server + ca am abservat ca el se crede mai presus decat Owner si se i-a de toti playerii,ceea ce ne dezavantajeaza pe noi......Deci parerea mea este sa ramana banul -





Cu stima GlOntzzZ.de.L3mN ! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maryoandrei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-11-2011 20:13)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 350, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 22.9
Votes: 12

Post Posted: 09-06-2011, 23:42:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sall

Sincer nush ce problema ati mai avut voi cu el ,banul va ramane din cauza ca minte si ca este prea arogant si pe sv si in acest topic, "decat sa ma banezi pe mine ca am intarziat 1 minut MAXIM pe mess,mai bine m-ai asculta".

Domnule mare jucator ai 2 min sa intri pe mess nu sa dai pozele , tu nici macar acuma nu mi ai dat add si este 00:33, unde ai intarziat max 1 min ???...........dupa ce ca esti arogant si nesimtit mai ai si tupeu sa minti ,eu nu sunt genul de admin care vb pe sus sau tine mortis sa i se dea pozele in 2 min , dar sincer tu intreci masura in toate ,ai injurat o data te am lasat a doua oara ti am dat gag 10 min si tot injurai k un terminat ce esti .........dute ma baiete tare si fati u un sv cu reguli noi unde limbajul din satra ta este permis .........pe respawn.freakz.........ai BAN.........SI ASA VA RAMANE............plus k ai un nick de tot kktu si nu ma int explicatile din reclamatia pe care iai facuto unui coleg de al meu, nikul acela este o jignire pt toti playeri pe care faci frag(intelegi la ce ma refer k doar te ai gandit inainte sa l alegi) "glumetule".......maine va fii inchis acest topic .........si cu bucurie zic k am mai scapat de un "zeu"

ADIOS

Posturi unite automat, 10-06-2011, 00:42:43

A da scz admini mai vechi va rog si eu o ex:

1 pozele normale din cate stiu eu au peste 2MB.
2 in ultima poza unde sau teleportat toti dupa radar.

Eu cred k este anti ss.........inainte sa i fac poze mam uitat pe el vro 5 min si era suspect de wall daia iam si facut poze.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nocivel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2017 15:34)
Joined: 06 May 2011
Posts: 327, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 164.6
Votes: 3

Post Posted: 10-06-2011, 00:11:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Problemele anterioare le-a avut cu mine din cauza numelui in mare parte, lucru pe care l-am sustinut insa s-a votat sa fie lasat, plus ca omul este f arogant si considera ca trebuie "servit" atunci cand cere.
GRESIT !!!

Sunt pe laptop acum si nu m-am uitat la poze, insa maine o sa ma uit. Referitor la comportament, consider ca slotul trebuie scos si banul sa ramana. Chiar nu avem nevoie de playeri de ganul asta.

Si domnule MLJIE ti-am zis, ca odata tot o sa calci pe bec. Na ca ai facut-o...te-am simtit de la bun inceput.

O seara faina tuturor !

Yo.


"Mama prostilor este mereu gravida !!!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TerorisT

[Teleleu]



Status: Offline
(since 05-12-2012 18:05)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 678, Topics: 18
Location: Lugoj

Reputation: 80.9
Votes: 8

 
Post Posted: 10-06-2011, 00:13:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si eu am zis de multe ori ca joaca cu wall dar nu iasa nk in poze ....cred ca cu prophet ne uitam intr-o zi pe el,sper sa nu ma insel.si ai dreptate toate pozele cae le am in comp sunt peste 2mb,dar ma abtin in leg cu anti ss

____________________
ADD-> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
PropheT

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 11-11-2021 13:36)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 1661, Topics: 211
Location: Camping on X2 !!!

Reputation: 245.9
Votes: 31

 
Post Posted: 10-06-2011, 00:43:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da TerorisT, noi doi eram pe el si ne uitam dar nu vedem nici un wall si tin minte ca nici in poze nu a iesit nimik

Despre poze: nu cred ca sunt Anti SS din cauza ca am prins persoane care aveau Anti SS si au recunoscut ca au Anti SS (uitati-va la mine in banlist la 107. Name: excalibur)

Sa revenit la subiect ... nickul cu care joci semnifica ceva, ca asa ai zis tu in cealalta reclamatie, dar pt mine, cand il vad in CS ... semnifica m..e - ... deci nu mi se pare corect sa joci cu nickul asta (nu am mai zis nimik din cauza ca s-a votat ca poti sa joci cu el), in reclamatia cealalta nu am zis nimik ca nu eram acasa, dar crede-ma ca daca eram ziceam multe ... + ca pe server tu vrei totul sa-ti se serveasca pe tava ... adik daca tu zici ca "X" e codat, eu repede trebuie sa ii dau ban ca tu stii sigur ca "X" are cod ... nu se face asa. Eu ca sa dau un ban, trebuie sa am si o dovada, nu dau ban asa la intamplare si crede-ma ... ca am destui codati in lista mea de banuri (peste 230)

Deci domule MLJIE, din partea mea, cer ca banul sa ramana + remove la slot





Last edited by PropheT on 10-06-2011, 03:04:02; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TerorisT

[Teleleu]



Status: Offline
(since 05-12-2012 18:05)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 678, Topics: 18
Location: Lugoj

Reputation: 80.9
Votes: 8

 
Post Posted: 10-06-2011, 01:13:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca ne luam dupa teorie are anti-ss pt ca ii apare in prima poza la chat cum ca ii sa fc poza si lipsa oamenilor de pe radar si dimensiunea mai mica a pozelor..in fine

OFF TOPIC:M-am uitat pe gugal si toti spun ca daca apare in prima poza in chat msg ala cu screenshot e antiss acum pana mea mai stie ce sa credem,mai vb pe mess prophet cand o sa am timp ca am gasit pe net un anti-ss dar mie naspa sa il iau ca are virusei ,ca sa il mai testam inca o data sa ne lamurim.
Bafta domnule MLJIE!!!!!


____________________
ADD-> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MLJIE!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2011 16:38)
Joined: 26 May 2011
Posts: 35, Topics: 5
Location: Galati

Reputation: 30.3
Votes: 4

 
Post Posted: 10-06-2011, 06:21:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

antiss ?
nu m-am jucat in viata mea cu niciun fel de cod,si referitor la limbajul asta urat al meu,cei care spuneti ca "injur ca la usa cortului",veniti si cu dovezi va rog.
ieri am primit gag pentru ca am zis exact asa : "cos cum e cu wall?" "stii si tu sa joci cu o arma din cur".cur e cuvant vulgar ? ma refeream la faptul ca sta numai pe crouch,cu o arma care nici macar nu stiu cum se numeste.si pentru asta am primit gag 10 minute.
in ultimele zile am probleme de familie destul de mari,si probabil reactionez mai urat,dar ma oftica ca sunt multi playeri care o ard la buton,sau joaca cu aim si dureaza destul de mult pana sunt banati.
ma rog,daca voi credeti ca trebuie sa imi lasati ban-ul,e decizia voastra.
o zi buna


You can be anything you want to.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
maryoandrei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-11-2011 20:13)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 350, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 22.9
Votes: 12

Post Posted: 10-06-2011, 08:46:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sall

LOL.............mai continui ma sa minti ??????...........ai primit gag pt urmatoarea fraza care ie luata din logs "are aim in **** mea" ........... si in leg cu dovezi stai lin ca sunt , doar nu eram dus sa ti dau ban si sa vina ownerul sa til scoate pe motiv k nam dovezi ....asa k banul va ramane .

In leg cu problemele de fam . stai lin toti avem mai mari mai mici , dar asta nu te obliga sa vb asa....plus ca minti mult prea mult.

Posturi unite automat, 10-06-2011, 09:46:23

Si nu ti ai luat ban pt anti ss , pt mine nici nu mai cont acuma dak ie sau nu anti ss, ti ai luat ban pt k minti si pt vorbele alea pe care u nu le consideri vulgare.


Sa sti k nici acuma nu am primit add de la u pe mess deci unde ie max 1min ????

Pa.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MLJIE!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2011 16:38)
Joined: 26 May 2011
Posts: 35, Topics: 5
Location: Galati

Reputation: 30.3
Votes: 4

 
Post Posted: 10-06-2011, 13:51:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

macar vorbeste corect cu mine.
cu ce te-am mintit ? TOT ce am spus vulgar a fost urmatoarea chestie,spusa cu sayteam@ : "are aim in p..a mea"
de ce am injurat ? pai ala facuse 20 de fraguri,si inca il lasai sa joace,in timp ce tu inca erai la joc,in loc sa te uiti pe el.
si vad ca te lauzi ca ai dovezi ca aveam coduri.chiar sunt curios,vreau sa vad si eu.
si nu inteleg,de ce sa ramana ban-ul ? pozele le-am postat,sunt curate,ti-am spus tot legat de limbajul meu,imi cer scuze,probabil am exagerat.
decizia tot voua va apartine,dar macar dati-mi niste motive conculedente,sa nu raman cu ochii in soare.
o zi buna
edit : astia care tot zic ca m-au vazut injurand des,postati dovezi ca asa pot sa zic si eu de fiecare in parte.pana ieri va zic eu ca inafara de reclamarea codatilor,nici nu mi-ati auzit gura pe server.am injurat si eu odata,si gata,parca am fi fetite nu barbati in toata firea,si parca am fi intr-o biserica,nu intr-un joc.
mag1k cum poti tu sa iti dai seama ca am eu antiss ? acest antiss de care vorbiti voi nici macar nu exista.
daca ar exista asa ceva ,nu credeti ca ar juca toata lumea cu el ?


You can be anything you want to.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nocivel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-07-2017 15:34)
Joined: 06 May 2011
Posts: 327, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 164.6
Votes: 3

Post Posted: 10-06-2011, 14:26:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai copile, ca altfel nu pot sa te cataloghez, INCETEAZA!!! Eu unu deja m-am saturat de ifosele si tratamentul asta de superioritate. Cateva lucruri am sa iti zic :

1. Injuratura tot injuratura ramane. Vb acasa la tine asa, nu aici. Tindem sa credem ca suntem civilizati si putem sa avem o conversatie civilizata, iar acelasi lucru il pretindem de la playeri. Asa ca nu o iti permitem tie sa vb cum vrei ca ai pb acasa.

2. Problemele tale de acasa nu scuza comportamentul. Noi nu trebuie sa induram prostia si ignoranta ta.

3. Nu totul ti se cuvine si trebuie facuta ca asa vrei tu si mai ales cand vrei tu.

4. Zici ca nu stii ce sunt codurile, implicit anti ss, insa tu zici ca programul nu exista. Cum vine asta? Pai ori stii ori nu stii ? Vezi cum te contrazici singur ? -

In ultima instanta, invata sa te porti civilizat. Adu-ti aminte ca am mai avut noi o problema cu numele tau, iar atunci la fel ai calcat pe bec cu limbajul.

Alehandro te rog, inchide topicul.

O zi buna tuturor.

Yo


"Mama prostilor este mereu gravida !!!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PropheT

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 11-11-2021 13:36)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 1661, Topics: 211
Location: Camping on X2 !!!

Reputation: 245.9
Votes: 31

 
Post Posted: 10-06-2011, 14:58:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MLJIE! wrote:
... acest antiss de care vorbiti voi nici macar nu exista. daca ar exista asa ceva ,nu credeti ca ar juca toata lumea cu el ?


Aici pot sa te contrazic. Citeste asta -> http://forum.wow-freakz.com/EXISTA-ANTI-SS-t19167.html si ai sa vezi ca exista, deci nu mai vorbi daca nu stii



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Alehandro, 13 June 2011 10:11



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next    


The time now is 06-07-2024, 22:57:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x