User
Pass
2FA
 
 

Unban alexxutzulol

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message389
kiss_of_d3ath
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-05-2016 19:03)
Joined: 16 Jul 2010
Posts: 16, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: -13.6
Votes: 5

 
Post Posted: 10-06-2011, 11:52:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Au fost spuse la nervi pt ca ziceam la Gm sa vina in arena si pe el in durea fix in.... statea si se certa cu copii pe global....am mai facut odata un post pt ban la un player din arena care dadea rezist si reflect la orice chiar daca era paladin,warr,dk......si mi-a dat shokeru mute 1 saptamana pt ca a zis ca nu exista asa cv.Apoi cand la rugat cnv in contu meu pe un Gm si a venit mi-a scos si mute si gm respectiv si-a cerut scz pt ca nu ma crezut in mom respectiv.....oricum am luat ban degeaba eu zic ca nu merit si pe nici un server nu se ia ban pt asa cv .....daca ar fi sa dati pe corecte ar ramane serveru fara playeri .Unii gm cand nu au ce face dau ban ca destepti la cei care nu merita in loc sa vina sa rezolve problema doar l-am rugat 15 minute pe global sa vina...si ma rog ce am injurat de am luat ban pana in 2023????alti ca baga si scoate pe chat le dati 2 zile mie ca am zis server de ***** mi-ati dat permanent...sau alti care folosesc hack 1-2 luni sau care sunt de fata si stiu ca respectivul foloseste hack la fel......Aveam o parere buna despre Gm dar se pare ca pe orice privat este aceeasi chestie dupa un timp conteaza doar cati bani iesi si mai dau si ei ban din cand in cand sa se simta bn (cica isi fac treaba) mai bn ati pune Gm pe cineva care stie intradevar ce este de facut la un server nu sa se certe cu copii.....Imi cer scz preventiv daca deranjeaza pe cnv acest post dar asa suntem noi romanii cand facem un lucru ne gandim doar la functie......
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stigmata

[I like trains]



Status: Offline
(since 27-04-2020 19:06)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2972, Topics: 8
Location: the 90s

Reputation: 669.4
Votes: 28

 
Post Posted: 10-06-2011, 12:14:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca serverul e de ***** esti liber sa cauti altul mai bun. Atat timp cat ai incalcat regulamentul nu se scoate banul.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Stigmata, 10 June 2011 10:14



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 09-09-2024, 15:56:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x