User
Pass
2FA
 
 

UNBAN roZ-25fps pe nedrept
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3066
TerorisT

[Teleleu]



Status: Offline
(since 05-12-2012 18:05)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 678, Topics: 18
Location: Lugoj

Reputation: 80.9
Votes: 8

 
Post Posted: 10-06-2011, 22:20:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NU trebuie sa imi multumesti..mi-am zis parerea -

____________________
ADD-> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
RO | Gyno

[Freak]



Status: Offline
(since 28-11-2019 12:27)
Joined: 02 Apr 2011
Posts: 445, Topics: 19
Location: Pe scaun !

Reputation: 105.4
Votes: 2

 
Post Posted: 10-06-2011, 23:17:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in primul rand.. nu mai posta.. asteapta parerile celorlalti si decizia.. NU MAI POSTA AIUREA!
in al 2lea rand.. cand sunt singurul admin on si imi raporteaZa 100 de codati nu am cum sa ma uit pe toti deodata.. si daca are cod trebuie sa am si dovada sa`i pot da ban. Nu mai critica tu ce fac eu ca admin ca nu esti in masura! Uita`te la banlistul meu sa veZi daca le am cu treaba asta.. adminatul.. Mie personal "mi se rupe" cat esti tu de bun la cs. Nu sunt bun eu, e adevarat, dar nici nu prea mai am timp sa mai stau pe cs. Anyway aici nu era vba de cat de bun sunt si de cat de bine imi fac treaba ca admin. Aici era vba de poZele care ti`au fost facute si text... ZERO! [.ca joaca de mult pe sv.. nu are coduri.. neinteresant .. exemplu MasterKLR, Stephan, Fabian etc -.]



I`m not special, i`m just LIMITED EDITION!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
roz25
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-06-2011 16:48)
Joined: 10 Jun 2011
Posts: 13, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 41.3
Votes: 3

Post Posted: 10-06-2011, 23:45:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asa este... pai ce sa zica mario ca am dovezile care trebuiesc nu scoase din burta:) ce conteaza ma ca nu a iesit textul.. aveam saytext 1 nici nu stiai de comanda asta pana acum:))
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MLJIE!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2011 16:38)
Joined: 26 May 2011
Posts: 35, Topics: 5
Location: Galati

Reputation: 30.3
Votes: 4

 
Post Posted: 11-06-2011, 00:07:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RO | Gyno wrote:
i Aici era vba de poZele care ti`au fost facute si text... ZERO! ]


scuze ca ma bag,dar mi-a facut si mie TerorisT poze acum cateva minute,si mi-au iesit la fel,fara text,ca ma jucam cu hud_saytext 0(roz zice ca 1,dar defapt e 0,sau are el comanda inversata)


You can be anything you want to.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TerorisT

[Teleleu]



Status: Offline
(since 05-12-2012 18:05)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 678, Topics: 18
Location: Lugoj

Reputation: 80.9
Votes: 8

 
Post Posted: 11-06-2011, 00:34:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asa e nu a iesit nici la el cu text...si nu te mai aprinde asa gino ca vb cu niste oameni nu trebuie sa ii luam pe toti de sus ca nu suntem zei nici unu..fi mai cumpatat

____________________
ADD-> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
maryoandrei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-11-2011 20:13)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 350, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 22.9
Votes: 12

Post Posted: 11-06-2011, 02:56:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sall


Scz de intarziere nu am fost acasa , in fine , roz sincer nu am nimik q tine din intamplare Alehandro era la mine k nu i mergea pc ul si a venit exact cand ma uitam pe tine , ni sa parut wall si ti am facut poze ..........in poze nu arata nimik si unele anti ss fac poze exact cum mi ai trimis u mie , ti am zis curat pt a te prinde pe sv si ati da spank si censure k ai ip dala rotabil , pozele au fost verificate in prog lu soker si sunt modificate clar anti ss ..........gen pa gen ban .

Asa k nu mai bate campi si lasane codati k tine am mai mirosit noi .

Bafta.

Posturi unite automat, 11-06-2011, 03:56:41

Si in leg cu "ce rost mai avea sa dau pozele" au fost si cazuri cand au intrat pe mess si mi au trimis poze cu ditai wallul sau cu mare punt la tinta (aim)......asa k nu ne mai mira nimik.Ink o data iti zic pozele tale sunt verificate si ai anti ss.

Dovada :nu exista text in poza , explicatia ta este logica dar nu se aplica in cazul de fata si dimensiunea mica a pozelor fata de rezolutia pe care joci u ......cred k este deajuns aceste dovezi ............si sincer eu nu s genul care sa dea ban aiurea si tin partea jucatorilor buni , asta este si scopul sa ridicam nivelul sv. daca gresam in privinta ta imi ceream scuze si gata , si eu fata de jucatori buni le am tinut si parte nu mai sa ramana pe sv sa nu i pierdem (nu este cazul tau sorry) pt banul tau am avut acceptul ownerului. Asa k ai sanse zero sa primesti UNBAN.

Pa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RO | Gyno

[Freak]



Status: Offline
(since 28-11-2019 12:27)
Joined: 02 Apr 2011
Posts: 445, Topics: 19
Location: Pe scaun !

Reputation: 105.4
Votes: 2

 
Post Posted: 11-06-2011, 08:02:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sunt cumpatat tero.. da` aici nu tre sa se ia de mine ca joc eu nu stiu cum, sau ca adminez nu stiu cum. Nu e vb de mine aici... e vba de el.. ideea era sa`i dea ban pana ne lamurim care e treaba.. ca nu am nimic cu el


I`m not special, i`m just LIMITED EDITION!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MLJIE!

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2011 16:38)
Joined: 26 May 2011
Posts: 35, Topics: 5
Location: Galati

Reputation: 30.3
Votes: 4

 
Post Posted: 11-06-2011, 10:35:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

maryoandrei wrote:


Dovada :nu exista text in poza , explicatia ta este logica dar nu se aplica in cazul de fata si dimensiunea mica a pozelor fata de rezolutia pe care joci u ......cred k este deajuns aceste dovezi



in primul rand,pozele sunt foarte normale pentru rezolutia care joaca,ti se pare tie ca sunt mai mici pentru ca sunt uploadate,site-ul schimbandu-le dimensiunea
in al doilea rand,e a-2-a oara cand zic chestia cu textul,avea hud_saytext 0.incearca de curiozitate,intra pe server,joaca cu hud_saytext 0 si pune un admin sa iti faca poze.

SALUT


You can be anything you want to.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
RO | Gyno

[Freak]



Status: Offline
(since 28-11-2019 12:27)
Joined: 02 Apr 2011
Posts: 445, Topics: 19
Location: Pe scaun !

Reputation: 105.4
Votes: 2

 
Post Posted: 11-06-2011, 10:51:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

s`a dovedit ca dnul roz avea anti ss.. deci pa!


I`m not special, i`m just LIMITED EDITION!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
roz25
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-06-2011 16:48)
Joined: 10 Jun 2011
Posts: 13, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 41.3
Votes: 3

Post Posted: 11-06-2011, 12:14:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

admini de ***** cativa nu toti...-)) aveam anti ss pe draq...... oricum o sa continui sa joc cu alt nick ..... nu aveam nici un anti ss dar asta e... daca pe unii atat ii duce capul...joc cu 800 pe 600 pe monitor de 19 - ba fraiere cum imi zici tu mie ca joc cu coduri ca si aseara jucam cu nickul " JUCATORUL " si te uitai pe mine pe bycastor... ai draq roboti -)

Posturi unite automat, 11-06-2011, 13:08:58

maryo si joaca si tu cu hud saytext 1 si pune sa iti faca cineva poze nu te mai kka tu atat ca am eu anti ss hai sa jucam 1 la 1 eu cu calculatorul meu asa la vrajeala sa vedem am wall joc cu anti ss..? sa vezi imi detectezi pixeli morti ceva:))) asta e ban pe nedrept altfel numai ma agitam eu atat pt un kkt de joc cu un ratat de admin sa imi bat capul pe net... oricum poti sa imi dai mama banului eu si acum pot intra cu alt nick intelegi?:)

Posturi unite automat, 11-06-2011, 13:13:15

si inca ceva maryo... daca tot ai verificat pozele fa-ne si tu placerea si pune pozele si arata unde am eu anti ss... eu am am bagat 10 poze si am aratat nu am dat din gura...... baga si tu pozele sa vedem care este dovada?-) poti sa le bagi sau "NU LE MAI AI" ? sa vedem si noi ceilalti... dovada ca din gura toti dam eu am venit cu poze cu argumente... tu cu ce ai venit? doar cu scrisul? crezi ca doar voi cativa jucati cs pe serverul asta? si restu care joaca bine repede au wall..- au anti ss toate prostiile , prietene au acum 4-5 ani jucam vs teg , eq , igg .. faceam pcw`uri la forte cu sedan tu nu aveai nici o treaba pe vremea aia probabil te uitai la noi la hltv si beleai ochii sa vezi cum se joaca , deci nu ne mai aburii pe noi ca ai verificat tu in nu stiu ce program si era dimensiunea mica asa sunt toate pozele care le-am dat si lu profet si la toti adminii pana acum si nu am avut probleme...baga pozele si demonstreaza altfel ramai admin care abuzezi de el tot timpul:)))

Posturi unite automat, 11-06-2011, 13:14:44

am uitat... vezi ca am mai pus niste poze de pe inferno cand mi le-a facut profet... ia verificale si pe alea... am si acolo dimensiunea mica? ca tot cu 800 600 jucam pe monitor de 19... daca este asa inseamna ca domnul profet nu cunoaste cs si cunosti tu :=> -)))) de fapt toti adminii ... si cunosti tu ca tu m-ai prins sa vezi jigodie ce esti

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AbYsSuS
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-06-2011 11:06)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 250, Topics: 17
Location: rgf

Reputation: 38
Votes: 5

Post Posted: 11-06-2011, 12:17:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ce le zice asta;))))
gj roz -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
roz25
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-06-2011 16:48)
Joined: 10 Jun 2011
Posts: 13, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 41.3
Votes: 3

Post Posted: 11-06-2011, 12:34:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai stiu ca nu jucam cu nimic... sa puna pozele maryo sa vedem ce a vazut el si nu au vazut ceilalalti admini pana acum:D am facut 3500 de kiluri in 10 zile si nu si-a dat seama nimeni pana acum decat MARYOOOOOOOOOOOOO:))) mi s-au facut poze de 6-7 ori profet se uita pe mine nu a vazut nimic a vazut mario....... care vine si da doar din gura pe forum si gyno ala gata.. ca s-a dovedit? ce s-a dovedit ma?-)) ca a zis din gura, arata ma frate pozele sa vedem si noi anti ss asta... EU AM DEMONSTRAT PRIN POZE , SI PRIN COMANDA CU CARE JUCAM.. CA AU JUCAT SI ALTI PLAYERI PE SERVERUL ASTA , A ZIS SI TERORIST CA LA FEL I-A IESIT SI LU BAIATUL ALA , MACAR AI INCERCAT SI TU COMANDA MARYO SA VEZI DACA E ASA SAU NU TE-A MAI INTERESAT? SI AI ZIS LASA MA CE SA MAI MA AGIT.... ESTI NESIMTIT MARE MA LA 26 DE ANI AI TAI CARE INCA STAI PE CS -))) EU SUNT NAVIGATOR PRIETENE 5-6 LUNI STAU PE MARE ACASA STAU 3-4 LUNI SI MAI MA JOC CA NU AM CE FACE... TU MAI BINE PUNE MANA PE MUNCA SAU PE CARTE SI INVATA CEVA NUMAI PIERDE VREMEA PE COUNTER-STRIKE SI FACI PE TOPOGRAFUL SA ANALIZEZI TU ORICE DEAD PIXEL..... nesimtitule
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PropheT

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 11-11-2021 13:36)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 1661, Topics: 211
Location: Camping on X2 !!!

Reputation: 245.9
Votes: 31

 
Post Posted: 11-06-2011, 13:02:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu zic ca roz nu juca cu ANTI SS, nu mi se pare nimik iesit din comun in pozele alea, decat ca nu e scrisul in chat, dar asta nu inseamna ca are antiss, parerea mea

eu sunt pt UNBAN -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
roz25
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-06-2011 16:48)
Joined: 10 Jun 2011
Posts: 13, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 41.3
Votes: 3

Post Posted: 11-06-2011, 13:12:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ms profet.. ............................ - dar am uitat omul are acel program in maneca prin care a iesit rezolutia prea mica la poza iti dai seama?- eu ban oricum nu am si acum am jucat pe server dar asa de gest nu e frumos sa abuzezi de admin mai ales ca ai si 26 de ani , la astia mai mici la 16-17 le plac comenzile tie nu stiu ce iti place...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maryoandrei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-11-2011 20:13)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 350, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 22.9
Votes: 12

Post Posted: 11-06-2011, 18:42:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Esti mult prea increzut roz , o dai in diverse aiurea si deviezi de la sub . Cand ti am dat tie ban am cerut parerea lu gyno si a lu Alehandro ei mi au zis k ie ok dak iti dau ban , asa k nam facut de capu meu pt k nu eram sigur ,daca Alehandro va zice k iti da unban si k nai nimik , putin imi pasa poti juca cat vrei .

Dar nu mai bate campi si fii la subiect.


Bafta.

Posturi unite automat, 11-06-2011, 19:32:17

Navigator ---- la ce fata ai mai , tu poti spala puntea in cel mai fericit caz, eu am casa am fam am copil am tot ma joc cat vreau , nu trebuie sa i slugaresc pe alti prin tari straine , asa k vezi ti de tr u mucosule si taci draq si nu mai vb k la usa cortului sau grajdului de unde vii u .

Posturi unite automat, 11-06-2011, 19:36:50

Si app nesimtita ie mata ai care te a facut si te a tr la produs pe vas " navigatorule".........................eu ti am vb fr si ti am dat ex . Nu ti am dat ban de capu meu , dar pt asta te asigur eu k nu vrei primi unban si cand o sa te prin cu nickul roz o sa ti ei spank si censure mereu .


Pa

Posturi unite automat, 11-06-2011, 19:42:33

Si aby te ai aliat cu roz park ai fost prins cu aim aseara sau ai uitat .................SA VA FIE RUSINE ce tupeu de satra aveti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Gh0sT, 13 June 2011 16:16



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 01-10-2024, 01:43:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x