User
Pass
2FA
 
 

Cerere Unmute Smenuu

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message707
svSensation

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-09-2022 11:12)
Joined: 06 Feb 2011
Posts: 11, Topics: 5
Location: Peste tot.

Reputation: 127.4
Votes: 3

         
Post Posted: 11-06-2011, 09:04:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Character name: Smenuu
Account name: -//-
IP: confidential
GM responsabili: TOTI
Realm: Genesis
Motiv: M-am enervat cu nervii
Ceva ce doriti sa adaugati:





Oameni buni , dati-mi si mie unmute . Acum serios , eram in Wintergrasp si scriu nu o data , cred ca am scris de o mie de ori ca Andeen ala umbla cu speed si fly . Nu trebuia sa reactionati asa ... ca si mine de altfel . Credeti-ma ca mi-a cam ajuns , ieri , am vazut un milion de hackeri prin battleground-uri si nu mai zic prin Sholazar Basin , sunt peste tot !!! ; am inteles ca poate nu era nici un GM on la acea ora . Dar acum stiind ca sunt GM online , de ce nu se luau masuri ????? Normal ca mi-am iesit din minti si nu am facut decat sa scriu pe gmn : bagameas sa-mi bag , faceti ceva cu Andeen ala ca imi strica ziua cu hack-urile lui , faceti ceva !!!!!!! Pe urma se trezeste ZORO sa-mi dea mute 5000 minute ca asa i s-a sculat lui . Recunosc meritam mute , dar nu trei zile neamule .
Cel mai tare ma doare ca merg in raid-uri cu astia din guild si fiind pe sistem dkp ......................................... mai fa ceva .
Pe bune ca uneori luati niste decizii de imi vine sa innebunesc . Inteleg ca sunt multi playeri si aveti de unde "alege" , dar putina atentie.
De acum incolo , durea-m-ar capul , sa faca ce vor , sa foloseasca hack-uri pana nu mai pot , jur ca nu mai dau un mesaj pe gmn ; daca asta e rasplata voastra . Nu aveti decat sa va faceti treaba.

Daca ati fi fost baieti destepti , puneati un sistem de securitate . Acest sistem de securitate nu face nimic altceva decat sa dea ban automat , atunci cand se modifica speed-ul unui caracter folosind hack , speed care in mod normal este 7 daca imi aduc aminte bine.Nu ocupa foarte mult. Nu mai tin minte exact . La primul pas pe care l-a facut , in joc , serverul il si articuleaza . E benefic , pentru ca va usureaza munca , intr-un fel sau altul .
Ma rog , ce ma intereseaza pe mine e sa primesc unmute . O zi cred ca mi-e de-ajuns .

Va saluta moºu' ; aveti grija de voi la traversarea strazii , mai uitati-va si in spate ca nu se stie .

A bientot

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 11-06-2011, 11:34:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, eu ti-am dat ca ai injurat cand ai dat gmn, nu am stat sa-ti citesc wall-of-textul. Muteul ramane.

Apropos cand ti se cere ipul il dai, nu e confidential.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 11-06-2011, 11:47:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cobrel wrote:
Da, eu ti-am dat ca ai injurat cand ai dat gmn


Poftim, dovada: http://img34.imageshack.us/img34/3459/screennr165.jpg


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cobrel, 11 June 2011 09:35



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 12-05-2024, 13:01:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x