User
Pass
2FA
 
 

Cerere Ban CRANK
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message6244
suckyourself
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-06-2012 19:01)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 206, Topics: 17
Location: Constanta

Reputation: -192.5
Votes: 14

Post Posted: 10-06-2011, 11:18:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drcox wrote:
c-am multi se plang de dmgu lu nenea marsslol(crank) cand se vor trezii oare si gmii sa il ''fixeze''....el saracu e paralel cu waru da cu capu de tasta si pica playeru atat....skill zero dar dmg over 9000...altii cum s-a zvonit ca au dmg mare imd au primit ceva de le-a scazut dar la domnu marsslol se pare ca nu....pilele astea ce fac of of


In primul rand ... 1-0 pt limba romana -

In al doilea rand ... Cox fratica , cati ani ai ? Daca are pile ? Care e faza ? Cumva iti bagi unghia in gat ca nu ai si tu ? Doamneee ... Nu e prima oara cand te bagi in seama ca chilotu'n cur ...Daca marss era paralel cu warru nu facea 2600 in full furi cu un paladin in full rele , iar tu daca erai zeu , asa cum te crezi, nu iti luai bataie de la un warr de 5600 gs , tu fiind full wrath + arma t2 ...

Close this topic plz !! Sunt prea multi copii nebagati in seama ....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
StB

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-12-2014 21:07)
Joined: 13 Mar 2011
Posts: 48, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 155.6
Votes: 3

 
Post Posted: 10-06-2011, 13:02:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

suckyourself wrote:
OFF : S-a enervat NABU !!!



ON : squenk e absurd ce zici , tu vrei ca un warr cu 75% arp si 7k ap si ce ziceai tu mai sus ... sa dea in tine un crit max de 2700 ? :o LOL , dau eu crituri de 3.5k pe warriori de pe warru meu cu 22% arp si 6k ap -

Asa ca ... mai invata sa si pierzi !


e vorba de whirwind ca da crituri de 4.5k nu de alte atacuri



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
suckyourself
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-06-2012 19:01)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 206, Topics: 17
Location: Constanta

Reputation: -192.5
Votes: 14

Post Posted: 10-06-2011, 15:08:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In caz ca nu stiai ... atacurile din bladestorm sunt luate tot ca whirwind ! Si chiar si asa ... unde e problema daca dai 4.5k in bs ... dupa cum am zis si mai inainte ... de unde stiu eu ca acel warr nu avea recklessness activat ? ...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Squenk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2013 15:19)
Joined: 29 Mar 2011
Posts: 49, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 143.9
Votes: 4

Post Posted: 10-06-2011, 19:39:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

baieti eu cred ca vorbiti fix pe langa subiect ! FACETI un MARE Spam ca ala e noob si altu e PRO ! NU ASTA INTERESEAZA PE NIMENI ! Care e noob si care e pro !

PE NOI NU NE INTERESEAZA CE A FACUT X IN TOATA ARENA SI CA y A STAT IN NUJ CE STANCE SI A FACUT NUJ CE TACTICA ! NU NU NU ! PE NOI NE INTERESEAZA COMBAT LOGU ALA !
NU ARE NICI O TREABA CU SKILLU !



VORBEAM DE DMG-ul DAT DE WIRLWIND !!

Mu de dmg-ul lui in general ! Ala e ok nu e mare dar wirlwind 4.1k la rand? !

Si in posturile mai anterioare nuj cine zicea de recklesness ca l-am activat ! PAI ASTA AM SI VRUT SA ARAT ! Cu recklesnes activat+ trinkete am dat crit max 2.8k sau nuj cat !


P. S : Dak zici ca in combat log dmg-ul dat de bladestorm figureaza ca si Wirwind cum crezi ca a dat WIRLwind- Overpower- Wirlwind ? te opresti din bs dai un op si incepi iara? Surprise?

@suckyourself: VEzi prietene ca eu nu mai joc wow intru si fac 10 arene pe saptamana ! Ca sa sti cum stam ! nu m-am ofticat ca am pierdut ! Am full wrath+brutal , ppalacu meu are 2 gearuri full retri/holy ! ma doare fix undeva ca pierd ! Ideea e ca dak tot intru sa joc macar sa joc normal frate nu sa intre un tip de genu lu CRANK care nu are o treaba cu wow-ul !

Crank sa sti ca cine se scuza se acuza ! Tu te-ai aprins foarte repede dupa ce ai vazut topicul asta ! Asa ca .... te cam dai de gol nu te ajuta asa mult creierashul !

Thx!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nesuovidiu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-10-2011 17:31)
Joined: 03 Dec 2010
Posts: 35, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 91
Votes: 7

 
Post Posted: 10-06-2011, 19:54:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Squenk wrote:
baieti eu cred ca vorbiti fix pe langa subiect ! FACETI un MARE Spam ca ala e noob si altu e PRO ! NU ASTA INTERESEAZA PE NIMENI ! Care e noob si care e pro !

PE NOI NU NE INTERESEAZA CE A FACUT X IN TOATA ARENA SI CA y A STAT IN NUJ CE STANCE SI A FACUT NUJ CE TACTICA ! NU NU NU ! PE NOI NE INTERESEAZA COMBAT LOGU ALA !
NU ARE NICI O TREABA CU SKILLU !



VORBEAM DE DMG-ul DAT DE WIRLWIND !!

Mu de dmg-ul lui in general ! Ala e ok nu e mare dar wirlwind 4.1k la rand? !

Si in posturile mai anterioare nuj cine zicea de recklesness ca l-am activat ! PAI ASTA AM SI VRUT SA ARAT ! Cu recklesnes activat+ trinkete am dat crit max 2.8k sau nuj cat !


P. S : Dak zici ca in combat log dmg-ul dat de bladestorm figureaza ca si Wirwind cum crezi ca a dat WIRLwind- Overpower- Wirlwind ? te opresti din bs dai un op si incepi iara? Surprise?

@suckyourself: VEzi prietene ca eu nu mai joc wow intru si fac 10 arene pe saptamana ! Ca sa sti cum stam ! nu m-am ofticat ca am pierdut ! Am full wrath+brutal , ppalacu meu are 2 gearuri full retri/holy ! ma doare fix undeva ca pierd ! Ideea e ca dak tot intru sa joc macar sa joc normal frate nu sa intre un tip de genu lu CRANK care nu are o treaba cu wow-ul !

Crank sa sti ca cine se scuza se acuza ! Tu te-ai aprins foarte repede dupa ce ai vazut topicul asta ! Asa ca .... te cam dai de gol nu te ajuta asa mult creierashul !

Thx!





dute dai duel cu palacu tau si dai bladestorm si vezi ce scrie in combat log k !!


nam nici o treaba cu wow ? -))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

pai normal ca ma aprind dildau ca ii al 2000 n topic facut de nubi



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Squenk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2013 15:19)
Joined: 29 Mar 2011
Posts: 49, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 143.9
Votes: 4

Post Posted: 10-06-2011, 20:25:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Esti cam turc!

Nu am contrazis nimic din ce ai zis tu mai sus ! Faza cu bladestorm-ul !


Dar cum vine : WIRLWIND- OVERPOWER - WiRLWIND?

Te-ai oprit din bladestorm ai dat cancelaura apoi ai dat overpower si ai dat iara bladestorm la interval de cateva secunde?! Explica-mi !

+ ca dak te pun sa dai bladestorm pe mine nu dai tu 4k de 2 ori cu bs pe mine in veci !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nesuovidiu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-10-2011 17:31)
Joined: 03 Dec 2010
Posts: 35, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 91
Votes: 7

 
Post Posted: 10-06-2011, 22:36:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Squenk wrote:
Esti cam turc!

Nu am contrazis nimic din ce ai zis tu mai sus ! Faza cu bladestorm-ul !


Dar cum vine : WIRLWIND- OVERPOWER - WiRLWIND?

Te-ai oprit din bladestorm ai dat cancelaura apoi ai dat overpower si ai dat iara bladestorm la interval de cateva secunde?! Explica-mi !

+ ca dak te pun sa dai bladestorm pe mine nu dai tu 4k de 2 ori cu bs pe mine in veci !


asa si nu ii abilitate ww ?hai iti zic un truc de la un tuc intri in berseker stance si reck dai WW , battle over,blade storm
mno spune ii greu de inteles ?
si in primu rand unde vezi u asa ceva ca eu nu vad in printul tau desteptule,
a u esti ala care intra sa faca 10 arene si da de hacari nabi ca mine -
nu imi donezi si mie pentru un shadowmorune sa imi faci forum ? -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Squenk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2013 15:19)
Joined: 29 Mar 2011
Posts: 49, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 143.9
Votes: 4

Post Posted: 11-06-2011, 00:30:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am gresit eu nu m-am uitat ! Era Overpower ; sweeping strikes; wirlwind .

Sa lasam ca ca turile astea de certuri !

Un gm?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
puiiu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 12-01-2012 22:26)
Joined: 03 Aug 2010
Posts: 119, Topics: 40
Location: pe marte

Reputation: 66.5
Votes: 4

Post Posted: 11-06-2011, 05:00:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma nu as vrea sa ma bag aiurea dar omu are skill + daca era smashy iti dadea viol ala am caz si eu cu mars la arene si cu crank daca stii sa joci nu iti da chiar dmg asa mare dar totusi pvp e pt ala care gandeste si incaceva marsslol ramane cel mai bun warr dupa srv. Inca odata daca era smashy pe srv va dadea la toti viol
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drcox
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-10-2011 17:09)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 656, Topics: 101
Location: Romania

Reputation: 3.1
Votes: 32

 
Post Posted: 11-06-2011, 06:49:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

puiiu wrote:
ma nu as vrea sa ma bag aiurea dar omu are skill + daca era smashy iti dadea viol ala am caz si eu cu mars la arene si cu crank daca stii sa joci nu iti da chiar dmg asa mare dar totusi pvp e pt ala care gandeste si incaceva marsslol ramane cel mai bun warr dupa srv. Inca odata daca era smashy pe srv va dadea la toti viol



marsslol cel mai bun war dupa server??-)))))))))))))))))))))))) HAHAHAHAHAHAH ba nu pot sa va cred ba cat il pupati in cuur baaa.....ba voi sunteti batuti in cap???nu stie sa joace baaa voi chiar nu aveti habar cum trebuie un war sa joace.......ala nu are intervene in bara...are un bug sau un hack si da DMG IMENS!! atat!!....adica hares caere chiar stie sa joace si are si shadowmourn si arp tot ca el....nu duce un paladin la bula in 5 secunde dar marsslol poate?ai ba fiti seriosi ba...el stie ca asa e si rade de voi ca il laudati ca e bun si nush ce....cand el e paralel in realitate....cand so trezii un gm sa il rezolva la dmg nu stiu....asta e daca pe skill nu poate realiza nimic macar pe bugs/hacks sa o faca....bv lui...nu am nimic cu el doar zic adevaru

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nesuovidiu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-10-2011 17:31)
Joined: 03 Dec 2010
Posts: 35, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 91
Votes: 7

 
Post Posted: 11-06-2011, 09:19:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Squenk wrote:
Am gresit eu nu m-am uitat ! Era Overpower ; sweeping strikes; wirlwind .

Sa lasam ca ca turile astea de certuri !

Un gm?


asa tot nu inteleg ce ii asa greu era si parteneru tau langa tine si era sweeping activat...? si nici asa nu ii in printul tau ii overpower o fi activat sweeping si bladestorm ?care ii dilema ?

cox prea mult anonimat de la ultimul post ?`bine inteles ca duc un nub ca tine in cteva sec la bula '



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bolyck

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-06-2011 13:47)
Joined: 15 Nov 2010
Posts: 20, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 112.4
Votes: 2

Post Posted: 11-06-2011, 09:54:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu va plangeti de dmgu la rogue/war ca e cam bataie de joc pe servarul.Adica eu pe 1450 rezil imi iau 6200+ de la un war(care era full pvp cu arma T2) sau sa nu zic de rogue "MUTILATE:X" si da cate 4400=>Nu merge rezilu sau cine va a bufat aceste clase:-"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Squenk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2013 15:19)
Joined: 29 Mar 2011
Posts: 49, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 143.9
Votes: 4

Post Posted: 11-06-2011, 10:14:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LASATI O DATA SKILLU ALA ! NU E VB DE SKILL!


E VB DE DMG_ul DAT IN COMBAT LOG UITAT-VA !

CU ORICE AR FI DAT E MULT INAFARA DE OVERPOWERUL ACELA CARE MI SE PARE REAL !

CELELALTE 2 ATACURI WIRLWIND 4.1k respectiv 3.9(300+ Critical) mi se par UMPIC CAM MARI !

NU AM FACUT POST SA CER BAN PENTRU CA M-a batut pe mine la arene ! MA CA!!C PE EA DE ARENA !

INTELEGETI ODATA CA NU AM TREABA CU FELU IN CARE JOACA !

Voi intrati aici si vorbiti numai ca sa va aflati in treaba si sa ziceti ca ma oftic eu ca m-a batut un les1nat !

Bolyck are pefrecta dreptate ! EU LA asta vreau sa atrag atentia ! NU LA FELU IN CARE JOACA ... ca l-am batut de s-a ***** pe el la 3 v3 l-am farmat! si eu si mai ales parteneru meu de arene !

ASta nu e un player skilat! Nu stie nimik inafara de dmg pe 1 target si slow !


Gm-ii au uitat de acest topic/theard!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
puiiu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 12-01-2012 22:26)
Joined: 03 Aug 2010
Posts: 119, Topics: 40
Location: pe marte

Reputation: 66.5
Votes: 4

Post Posted: 11-06-2011, 10:43:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba iti bat parteneru tau in duel pana zice piua sunt pala retry dar pe marsslol e greu sa*l bat 1v1 dar pe ala ti*l bat pana numai poate -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kharthus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-03-2012 01:10)
Joined: 12 Apr 2011
Posts: 69, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 95.4
Votes: 3

Post Posted: 11-06-2011, 10:44:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

baaaaaaaaa....stiti voi mai multe:))
tot aia faceti si voi..intrati in arene si dmg pe un player ...mai dai si tu un cc cand iti amintesti si gata.Eu in locul vostru taceam;)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by myt42xxx, 11 June 2011 19:15



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 12-07-2024, 18:42:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x