User
Pass
2FA
 
 

Pareri , Sugestii si Reclamatii
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3116
kHz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-11-2019 17:49)
Joined: 03 Dec 2010
Posts: 122, Topics: 18
Location: United Kingdom

Reputation: 106.5
Votes: 5

 
Post Posted: 07-06-2011, 12:24:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Propun mutarea raidului de Icecrown Citadel 25h de pe vineri pe luni seara .

Argumente :

- cu ocazia venirii veriii unii oameni poate sunt plecati in weekend , poate au alta treaba etc ..... doar e vineri seara inceput de weekend - si poate si'ar dorii si ei sa vina la raid.
- Am obs ca sunt oameni destui mereu vinerea si lunea deci o diferenta mare nu ar fi , decat ca zi
- Acum ca majoritatea elevilor au luat vacanta ( inafara de cei cu practica - ) ~ toate zilele saptamanii sunt accesibile
- Si in caz de este problema cu iesitul propun sa se inceapa raidul la 19.00 - 19.30 asa n'ar mai fi nici o problema..

Ramane la alegerea conducerii . salut !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Christy

[Guess who's back]



Status: Offline
(since 17-01-2012 15:27)
Joined: 07 Jun 2010
Posts: 146, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 119.2
Votes: 4

 
Post Posted: 07-06-2011, 16:50:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kHz wrote:
Propun mutarea raidului de Icecrown Citadel 25h de pe vineri pe luni seara .

Argumente :

- cu ocazia venirii veriii unii oameni poate sunt plecati in weekend , poate au alta treaba etc ..... doar e vineri seara inceput de weekend - si poate si'ar dorii si ei sa vina la raid.
- Am obs ca sunt oameni destui mereu vinerea si lunea deci o diferenta mare nu ar fi , decat ca zi
- Acum ca majoritatea elevilor au luat vacanta ( inafara de cei cu practica - ) ~ toate zilele saptamanii sunt accesibile
- Si in caz de este problema cu iesitul propun sa se inceapa raidul la 19.00 - 19.30 asa n'ar mai fi nici o problema..

Ramane la alegerea conducerii . salut !


1) Exista oameni cu servici care nu pot sta lunea prea tarziu
2) Daca tot a inceput vacanta , inseamna ca elevii nu mai depind de weekend sa iasa undeva si pot iesi si in timpul saptamanii => prezenta la raid vineri .

Ramane totusi sa fie discutata propunerea in guild .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anymatoru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2021 16:54)
Joined: 26 May 2011
Posts: 48, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 127.8
Votes: 3

Post Posted: 19-06-2011, 12:41:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kHz wrote:
Propun mutarea raidului de Icecrown Citadel 25h de pe vineri pe luni seara .

Argumente :

- cu ocazia venirii veriii unii oameni poate sunt plecati in weekend , poate au alta treaba etc ..... doar e vineri seara inceput de weekend - si poate si'ar dorii si ei sa vina la raid.
- Am obs ca sunt oameni destui mereu vinerea si lunea deci o diferenta mare nu ar fi , decat ca zi
- Acum ca majoritatea elevilor au luat vacanta ( inafara de cei cu practica - ) ~ toate zilele saptamanii sunt accesibile
- Si in caz de este problema cu iesitul propun sa se inceapa raidul la 19.00 - 19.30 asa n'ar mai fi nici o problema..

Ramane la alegerea conducerii . salut !


as dori sa fac o completare la ce a zis Khz...propun ca nici un raid de 25 sa nu se tina in weekend,banuiesc ca majoritatea membrilor din guilda prefera in weekend sa iasa la un film,in club, cu prietenii la o bere sau sa petreaca timpul cu prietena,si in acelasi timp si-ar dori sa participe la raidurile de 25,si christy are putina dreptate ca unii lucreaza si nu pot in timpul saptamanii dar daca raidurile ar incepe la ora 19:00 pana la ora 22:00 maxim 23:00 am termina si ai timp si sa te odihnesti si in weekend cred ca cei care lucreaza prefera sa se relaxeze nu sa participe la raiduri,asta o spun din propria experientza....sper sa nu-mi luati in nume de rau propunerea fiind nou in guilda.Va doresc o duminica placuta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mihaaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-04-2014 14:26)
Joined: 24 May 2011
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49
Votes: 4

 
Post Posted: 19-06-2011, 13:50:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1

Si eu cred ca nu ar trebuii sa mai existe raiduri in weekend.E vacanta si majoritatea dintre noi vrem sa iesim din casa,sa ne bucuram de vreme.Si daca cativa chiar vor raiduri in weekend sa faca raiduri de 10n/10hc ca nu se supara nimeni.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Amelie

[Vicious Delicious]



Status: Offline
(since 05-02-2014 22:24)
Joined: 12 Mar 2011
Posts: 157, Topics: 22
Location: Ploiesti

Reputation: 87.3
Votes: 4

 
Post Posted: 24-06-2011, 19:24:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e o idee rea deloc...insa ca orice lucru are si avantaje si dezavantaje, deci ma abtin de la vot


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 04-07-2024, 22:04:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x