User
Pass
2FA
 
 

Nedumerire pvp healer.
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message2276
xdrftw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-05-2012 21:18)
Joined: 09 Jun 2011
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.3
Votes: 3

Post Posted: 20-06-2011, 08:44:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jupiterestru wrote:
Am inteles ca stii spelurile si ca esti pro banana, dar de ce ai mai facut topic daca spui ca nu te intereseaza opinia noastra, desi tu ne-ai cerut-o ?

Daca tot te crezi master cu any class de ce nu esti si tu in topuri ?


ce-ar fi sa inveti sa citesti prima oara ce am intrebat eu si apoi sa-ti dai cu parerea? Daca tot nu ai inteles ce am intrebat nu te mai obosii sa dai reply.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jupiterestru

[uat da fac ?]



Status: Offline
(since 31-01-2012 15:22)
Joined: 10 Feb 2010
Posts: 402, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 33.8
Votes: 19

Post Posted: 20-06-2011, 09:17:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xdrftw wrote:


1. rshamanii de ce is asa putini pe server?
2. Chiar trebuie sa fac hpala si sa trec usor prin rating..?
3. As vrea f mult un rshaman sau un rdruid dar vad ca is cam ignorati..bugged much?
4. sau playerii nu au skillul necesar pt a juca acesti 2 healeri si prefera hpala?



1.
Quote:
Nu se merita daca esti incepator, mi se pare o clasa foarte grea si complexa. Trebuie sa stii sa faci switch totem, purge-uri, sa inveti sa rezisti cu 2 care e destul de greu sa faci asta, sa stii sa folosesti bl-ul, shock-uri, si mullte altele.


2.
Quote:
Aceasta este clasa pentru un newbie, iti faci full relentless si iti iei un warrior smourne si poti ajunge la 2300 daca warriorul stie cat de cat si tu nu stii nimic. Dar si aceasta clasa este complexa, multi de pe server nu stiu sa foloseasca toate spelurile.


3.
RSHAM
Quote:
Nu se merita daca esti incepator, mi se pare o clasa foarte grea si complexa. Trebuie sa stii sa faci switch totem, purge-uri, sa inveti sa rezisti cu 2 care e destul de greu sa faci asta, sa stii sa folosesti bl-ul, shock-uri, si mullte altele.


RDRUID
Quote:
O clasa complexa si asta, shapeshift mereu pentru a evita sa primesti CC, trebuie CC independent + mult creier pentru a face, adica CC in permanenta pe cineva, sa stii sa dai dmg, nu e chiar asa usor cum suna.


4.
Quote:
- nu te sfatuiesc healer, ca healer deobicei, faci tot meciul, trebuie sa stii toate spelurile, sa incerci sa eviti cc-ul adversarului, sa ai o pozitionare logica si multa dexteritate.



Nu mai fi asa intepat si master any class ca defapt esti un low player, ca majoritate de altfel.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cobrel, 20 June 2011 09:19



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 22-05-2024, 15:30:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password