User
Pass
2FA
 
 

INFO:Rezervari Nick

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message442
c0ma | anTo :X

[***Striker V.I.P***]



Status: Offline
(since 13-07-2011 20:31)
Joined: 29 Mar 2011
Posts: 474, Topics: 52
Location: Rm.Valcea (Grecia-Creta-Porto Elounda)

Reputation: 72.1
Votes: 8

Post Posted: 20-06-2011, 13:38:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deoarece,pentru ca,fiindca s-au plans multi ca se joaca alti playeri cu nickul lor,ete ca am dat si de rezolvarea asta - de azi incolo fac rezervari la nick si cine va face se va loga pe server ca un admin [ setinfo _pw PAROLA ] -Adminii nu au voie pt ca ei au deja nickul rezervat!

REZERVARILE SE FAC PRIN PM PRIVAT CATRE DOMNIA SA c0ma,ADICA EU - CONSTAND IN TRIMITEREA NICK-ULUI SI A UNEI PAROLE,ATAT...NIMIC MAI MULT,IAR EU VA VOI DA PM INAPOI CAND VA PUTETI LOGA CU [ setinfo _pw PAROLA ]...astept cereri,pe rand ca mai am si treaba -

Cei care faceti cerere pt rezervare va rog postati si aici asa:

Nick Rezervat: NUME

....si atat



Voteaza si tu! += ((:crazy2:)) Later...will look like a balloon!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
c0ma | anTo :X

[***Striker V.I.P***]



Status: Offline
(since 13-07-2011 20:31)
Joined: 29 Mar 2011
Posts: 474, Topics: 52
Location: Rm.Valcea (Grecia-Creta-Porto Elounda)

Reputation: 72.1
Votes: 8

Post Posted: 21-06-2011, 16:42:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick Rezervat: HeLLo -


Voteaza si tu! += ((:crazy2:)) Later...will look like a balloon!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-03-2024, 15:54:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x