User
Pass
2FA
 
 

Fly bug

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message461
kallianz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2011 06:46)
Joined: 20 Jun 2011
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 73.1
Votes: 2

 
Post Posted: 20-06-2011, 17:44:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am vazut un draenei care era pe un Wrymrest defender si mergea prin Dalaran, mi s-a parut ceva destul de haios asa ca am incercat si eu, am mers la templu am luat drakeu si am zburat inapoi in dalaran, am observat ca il pot folosi ca mount 114% pe jos 380% cu boost si in timp ce ma jucam cu drakeu pe acolo am vrut sa-l "parchez" asa ca l-am lasat pe o cladire apoi cand m-am intors dupa el am venit in flight form si m-am urcat avand slow fall pe mine apoi dupa ce am lasat iarasi drake pe cladire cand m-am dat jos am inceput sa zbor cum vreau eu si cand am ajuns jos incercand sa scot chestia asta bugul nu s-a fixat si tot zbura Taurenul meu ca tampitu pe acolo din fericire am reusit sa ajung la normal dupa ce am folosit portalul pentru Orgrimmar si am reusit sa scot chestia asta as dori sa fixati bugul acesta pentru ca unii playeri ar putea sa acuze lumea de fly hacking chiar daca este un bug.Mentionez ca "fly" speedu este cel al slow fallului de pe parasuta deaorece asta il si cauzeaza si nu poate fi considerat metoda de fraudare a jocului deoarece functioneaza doar in northrend si deci nu poate fi folosit pentru chestii gen explore, de asemenea am incercat sa ma pun in cat form si sa dau dash dar am "zburat" la fel de incet.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kallianz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2011 06:46)
Joined: 20 Jun 2011
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 73.1
Votes: 2

 
Post Posted: 22-07-2011, 23:31:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bumtzi, inca nu a raspuns nimeni!-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 17-09-2024, 04:29:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x