User
Pass
2FA
 
 

Problema la trade de obiecte

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message762
Crypton

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2012 16:50)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 10, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 36.4
Votes: 7

Post Posted: 28-06-2011, 15:11:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am facut astazi 28.06.2011 in jurul 16.00 trade cu jucatorul Grashan ...eu i-am dat un BT pentru 4 primordiale ... am pus amandoi obiectele , l-am lasat sa dea trade am dat si eu dar el a apucat nu stiu cum sa scoata obiectele lui si a luat BT fara sa dea nimic inapoi ... va rog sa ma ajutati cumva , multumesc .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Crypton

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2012 16:50)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 10, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 36.4
Votes: 7

Post Posted: 28-06-2011, 17:56:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi raspunde si mie un GM ? Chiar asa s-a ajuns pe sv asta sa iti fie frica sa faci un kkt de trade ca esti tepuit ? In ritmul asta o sa ne apucam toti de tepuieli destea ca o sa fie la moda ... ce rost mai are sa joci cand trebuie sa fii cu ochii in 15 tot timpu sa nu te arda un bou . SI nu imi cereti poze ca nu stau sa fac poze cand ma joc , sunt aici sa ma relaxez nu sa fac politie politica si spionaj ... dar pt a se convinge oricine ca nu mint poate sa intre oricand pe char sa verifice absolut orice doreste de cand am facut primu char pana astazi ... nu am pt ce sa imi fie frica . Eu stau ca prostu sa farmez 4 ore pt BT si vine un " smecher" si face rost de el in 2 min ... nu este corect si chair daca eu raman cu ochii in soare si boul nepedepsit , trebuie sa faceti ceva urgent referitor la ceste probleme care in ultimul timp au luat o amploare foarte mare deoarece degeaba va chinuiti la alte capitole daca 2-3 boi de genul celui mentionat mai sus aruca la wc cu toata munca voastra .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Crypton

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2012 16:50)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 10, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 36.4
Votes: 7

Post Posted: 28-06-2011, 18:43:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cred ca tocmai am primit raspunsul la problema mea :


Ai facut trade de iteme/mats cu cineva si ai luat teapa (nu ai primit ce ti s-a promis). Ai nevoie de screenshoturi care arata: ca ati stabilit (pe whisper/say sau alte canale de chat din WoW) ca veti face schimbul, ca ati dat trade (fereastra de trade + bags inainte si dupa trade), ca nu ati primit ce ati stabilit (ai luat ignore, nu raspunde la whispers, nu ai in bags ce trebuia sa primesti, etc)


deia isi permit astia sa tepuiasca atata lume ... pt ca este aproape imposibil sa demonstrezi asta ... eu pana sa am problema cu boul asta nici nu stiam ca trebuis a sa faci atatea poze ... felicitari si succes viitorilo tepari .


PS : ma astept ca tot eu sa fiu ala banat pana la urma .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 03-07-2011, 00:43:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu ai dovezi, nu te putem ajuta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by sundaysfantasy, 02 July 2011 22:44



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-10-2024, 08:33:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x