User
Pass
2FA
 
 

raspuns unban 2-3 zile

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message431
rekinu2110

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2012 08:21)
Joined: 27 Jan 2011
Posts: 10, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 123.3
Votes: 2

Post Posted: 30-06-2011, 12:39:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cerere:
Character name: Rekinul
Account name: rekinu2110
IP: (puteti afla ip-ul accesand aceasta pagina)
GM responsabil: shocker
Realm: genesis
Motiv: speed&fly
Data si ora: 07.06.2011
Ceva ce doriti sa adaugati:
salut.....nu postez aici deoarece consider ca am banul luat pe nedrept....este foarte meritat banul pe care l-am luat....postez aici pentru a cere ridicarea banului pentru 2-3 zile sa pot face si eu achievementurile de la midsummer, banul imi expira pe data de 07.07.2011 si festivalul se termina pe data de 04.07.2011, iar dupa ce trece perioada achievementurilor sunt dispus de a continua perioada de ban cu aceste 2-3 zile pe care le cer acum in perioada achievementurilor....multumesc anticipat

raspuns: gm myt
Nu se fac asemenea târguieli.

Vrei unban? Donezi. Dacã nu, aºtepþi.


Raspunsul tau da dovada de o buna intelegere a stimulilor care trebuiesc acordate jucatorilor pentru a dona bani acestui server....bineinteles sarcasmul e prezent in comentariul meu.....daca voi tot fortati obtinerea acestor donatii veti sfarsi prin a nu primi atat de multe cate va doriti sau cu cate ati fost obisnuiti....consider ca cererea mea nu era deloc absurda....dar daca nu a fost acceptata nu am alta solutie decat sa o accept.....daca vroiam unban donam la cateva zile dupa ce am primit ban...nu fac parte din userii serverului care inca merg la scoli mai mult sau mai putin inalte....dar pentru a putea bifa achievementurile la care m-am referit sa nu cumva sa credeti ca voi dona bani serverului sau celor care se ocupa de el....consider ca pedeapsa pe care am luat-o este meritata si o accept numai ca eu propuneam o alta modalitate de a ispasi perioada de suspendare...daca gm-ul se refera la propunerea mea ca o "targuiala" da dovada de cat de mult a inteles echivalenta situatiilor (cea de acum si cea propusa de mine)....sarcasmul intervine din nou.....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 30-06-2011, 12:41:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, si propunerea ta nu merge la noi pe server. Nu te obliga nimeni sa donezi, dar scoaterea banului pentru 2-3 e absurd. Closed, faci achievementul la anul.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 30-06-2011, 12:44:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rãmâi cu banul. Chiar tu ai zis 'este foarte meritat banul pe care l-am luat'.
Nu stã nimeni dupã tine sã faci tu nu-ºtiu-ce achievement, apoi sã te baneze înapoi.

Doar dacã donezi îþi poþi scoate banul. NU VREI SÃ DONEZI? Nu dona! Nu te obligã nimeni.


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cobrel, 30 June 2011 10:41



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 05-10-2024, 09:43:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password