User
Pass
2FA
 
 

One moar

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message415
boneez
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-07-2011 17:48)
Joined: 09 May 2011
Posts: 26, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 62.7
Votes: 2

 
Post Posted: 03-07-2011, 19:07:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci mai Stigmata am si eu o ALTA nedumerire..DIN NOU.Deci uite ce mam gandit.Donez si eu 20 de lei sau cat e pentru temp. ban si tin itemele alea t10.5 oke?Pentru ca in definitiv 6666 zile nu e permanent si in al doilea rand mi-ai dat ban fara absolut nici un motiv bine intemeiat.Daca stai sa te gandesti mi-ai dat mie ban si la altii pentru ca unu si-o batit joc de voi ca vo spart un account de GM.Dupa capu meu asta care credema ca e capabil de mult mai multe decat atau (asta e pentru stigmata) eu consider ca nu trebuia sa ne faci nimic mai mult decat sa ne stergi itemele pentru ca nu suntem noi aia care am spart contu de GM si nu noi ne-am dat itemele. Si te rog din INIMA stigmata daca vrei iara sa dai un raspuns de ala cum mi-ai dat si pana acum sa nu te mai chinui sa raspunzi pentru ca m-am saturat de astia ca tine care is si ei GM pe un server privat si se cred mari panda prin padure asa ca il rog pe Shockeru sa imi spuna parerea lui despre aceasta problema.Multumesc

Posturi unite automat, 03-07-2011, 20:07:02

Oh si apropo cred ca ce zici tu ca trebuia sa raportez eu pe idiotu ala care o spart contu de GM si neo dat iteme se incadreaza (mai mult sau mai putin) in regula asta:
Sa faci party cu playeri cu hack. Raporteaza-i si iesi din party/raid imediat (ban 3-30 zile)
Asa ca te rog fooooaaaartye frumos sa imi explici care este motivul banului pe 6666 zile.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stigmata

[I like trains]



Status: Offline
(since 27-04-2020 19:06)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2972, Topics: 8
Location: the 90s

Reputation: 669.4
Votes: 28

 
Post Posted: 03-07-2011, 19:16:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

banul nu se scoate, daca mai faci un topic iei permanent si pe forum
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Stigmata, 03 July 2011 17:16



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 02-10-2024, 21:23:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x