User
Pass
2FA
 
 

Mail

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message833
Moteofsun
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-08-2011 07:55)
Joined: 24 Jun 2011
Posts: 310, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 47.7
Votes: 15

Post Posted: 07-07-2011, 19:13:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut baieti,

Problema sta in felul urmator, am un cont de wow si mailul respectiv il am.

Deci la mail am schimbat si Intrebarile si Mailul Alternativ, dar tot respectivul imi poate lua contul, nu inteleg adica m-am asigurat ca nu stie absolut nimic. Doar as dori sa aflu cum sa fac sa nu mai poata face nimic sa-l recupereze.


Astept un raspuns, multumesc.


Quote:
fraere am calc pe bucati nu sarac ca tn tin si eu 300 sa ma joc un nfs acolo -) +is mai bogat ca tn fraere am 3 Pc si 2 leptopuri asa ca nu ma lua cu pul**sme deastea copile taran si nu mai face pe fraeru bai ghita si faza cu ramii e adevarat pot tine 100-120 redirecte

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burny

[Creep]



Status: Offline
(since 19-08-2019 14:41)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 989, Topics: 267
Location: Iasi

Reputation: 61.4
Votes: 25

     
Post Posted: 07-07-2011, 19:19:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

reinstaleaza windows-ul poate ai un key logger
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Moteofsun
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-08-2011 07:55)
Joined: 24 Jun 2011
Posts: 310, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 47.7
Votes: 15

Post Posted: 07-07-2011, 19:25:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Burny wrote:
reinstaleaza windows-ul poate ai un key logger



Pai am refacut-o deci eu stiu sa verific cand am Keylogger si cand nu adica e faza ca am patit-o plus ca am vorbit cu multi oameni care foloseau asa ceva si cum sa ma feresc, acum stiu, dar nu stiu cum sa fac...adica am schimbat tot si tot poate sa recupereze.


Quote:
fraere am calc pe bucati nu sarac ca tn tin si eu 300 sa ma joc un nfs acolo -) +is mai bogat ca tn fraere am 3 Pc si 2 leptopuri asa ca nu ma lua cu pul**sme deastea copile taran si nu mai face pe fraeru bai ghita si faza cu ramii e adevarat pot tine 100-120 redirecte

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rizwan

[Retired Moderator]



Status: Offline
(since 17-04-2022 04:52)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 4461, Topics: 177
Location: Tadjikistan

Reputation: 874.6
Votes: 71

   
Post Posted: 07-07-2011, 19:39:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Moteofsun wrote:
Burny wrote:
reinstaleaza windows-ul poate ai un key logger



Pai am refacut-o deci eu stiu sa verific cand am Keylogger si cand nu adica e faza ca am patit-o plus ca am vorbit cu multi oameni care foloseau asa ceva si cum sa ma feresc, acum stiu, dar nu stiu cum sa fac...adica am schimbat tot si tot poate sa recupereze.


Adica eu nu inteleg ce vrei sa zici adica ai folosit prea multi de adica si m-ai pierdut adica pe la prima fraza a propozitiei adica te rog io fii mai explicit daca vrei sa ne ajuti adica sa intelegem ce vrei sa zici adica sa te ajuti pe tine, adica.

Reformuleaza te rog sa inteleg ce vrei sa zici si apoi te ajut.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Moteofsun
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-08-2011 07:55)
Joined: 24 Jun 2011
Posts: 310, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 47.7
Votes: 15

Post Posted: 07-07-2011, 19:44:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vrazvan wrote:
Moteofsun wrote:
Burny wrote:
reinstaleaza windows-ul poate ai un key logger



Pai am refacut-o deci eu stiu sa verific cand am Keylogger si cand nu adica e faza ca am patit-o plus ca am vorbit cu multi oameni care foloseau asa ceva si cum sa ma feresc, acum stiu, dar nu stiu cum sa fac...adica am schimbat tot si tot poate sa recupereze.


Adica eu nu inteleg ce vrei sa zici adica ai folosit prea multi de adica si m-ai pierdut adica pe la prima fraza a propozitiei adica te rog io fii mai explicit daca vrei sa ne ajuti adica sa intelegem ce vrei sa zici adica sa te ajuti pe tine, adica.

Reformuleaza te rog sa inteleg ce vrei sa zici si apoi te ajut.


@EDIT:

Man deci eu am un cont si mailul respectiv, dar e problema ca schimb emailul alternativ si intrebarile si tot respectivul reuseste sa afle parola la mail adica nu am nici keylogger nici nu stie ce intrebari am sau alte chestii.


Quote:
fraere am calc pe bucati nu sarac ca tn tin si eu 300 sa ma joc un nfs acolo -) +is mai bogat ca tn fraere am 3 Pc si 2 leptopuri asa ca nu ma lua cu pul**sme deastea copile taran si nu mai face pe fraeru bai ghita si faza cu ramii e adevarat pot tine 100-120 redirecte

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rizwan

[Retired Moderator]



Status: Offline
(since 17-04-2022 04:52)
Joined: 29 Dec 2009
Posts: 4461, Topics: 177
Location: Tadjikistan

Reputation: 874.6
Votes: 71

   
Post Posted: 07-07-2011, 20:08:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai doua posibilitati
1. Pui intrebarile secrete gen:
Question: Ce faci?
Answer: Bine
Si omu le ia pe incercate si iti afla mailu.

2. Ai un keylogger si tu nu sti. Desi tu zici ca ai reinstalat windows, nu e de ajuns, keyloggeru se poate instalat si in celelalte partitii, sau fie il ai pe un stick si tu habar n-ai.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 29-09-2024, 01:01:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x