User
Pass
2FA
 
 

Ban Nenead

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1006
Regius22

[soon]



Status: Offline
(since 04-08-2022 18:33)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1966, Topics: 64
Location: Engine room

Reputation: 894.9
Votes: 101

   
Post Posted: 10-07-2011, 09:24:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele suspectului: Nenead
Data/ora: ieri - se poate vedea data in posturile lui
Detalii: Am fost banat eu pe nedrept datorita unor poze unde eu "l-am injurat pe shoker" - pozele sunt editate nu as fi facut niciodata asta , iar Nenead a spus tot felul de minciuni pentru a sprijini ca eu sa fiu banat
Realm: Evolution
Screenshot: Tot ce aveti nevoie e sa cititi topicul acesta http://forum.wow-freakz.com/Ban-Spelloyal-t88141.html

Pozele acelea arata ca eu as fi zis "nu cred ca .... de shoker imi poate da ban pe ip -" - De ce sa nu cred ? Doar nu m-am nascut ieri.
Iar "-" pentru ce e ? Care ar fi fost motivul pentru care as fi ras.

Sau "du-te ba ca e prea ... ca sa dea - " . Cum adica ? Stiu foarte bine ca el nu sta pe ganduri , mai ales daca e injurat . Si din nou "-" nu are ce cauta aici .
Acel char , Spelloyal , il am din 2010 si l-am transferat de pe Genessis pe Evolution si nu cred ca as fi fost eu atat de prost sa injur serverul , comunitatea sau pe Shoker . Mi se pare absurd . Cate antecedente am mai avut eu pana acum ?



Cu toate acestea , banuiesc ca tot nu ma veti crede , dar Nenead pentru ce sa minta in legatura cu acele lucruri ? De ce isi dorea asa mult sa fiu banat ? Si din cate vad eu pe forum scrie ca nu se tolereaza minciuna .
Nu vedeti ca e o diferenta intre limbajul meu si limbajul omului din poze ?

Quote:
Sa minti stafful (indiferent cat de mica sau mare e minciuna) (ban permanent)


Sper sa se respecte macar aceasta regula .

Si totusi as vrea ca Shokerul sa raspunda si el la topic , sa vad macar parerea lui .Va rog sa-l lasati deschis pana citeste si el .

Multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jokerics
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-07-2011 13:51)
Joined: 08 Jul 2011
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.7
Votes: 2

Post Posted: 10-07-2011, 10:57:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Offtopic : Bai copile ... tu tot nu intelegi ca Nenead nu a avut nici o legatura cu ban-ul tau, nu ? Te zbati degeaba, si yo m-am zbatut sa-mi scot ban-ul, dar tot degeaba. Oricum, trebuie sa intelegi un lucru, daca Nenead citeste zilnic post-urile tuturor si cand vede unu de care nu-i prea convine si poate intervine verbal, gandeste-te ca poate chiar nu are nici o legatura cu ban-ul tau, si mai ales ca s-a luat in gura cu tine vreo 20 de randuri de pagina. Ar fi chiar ironia sortii sa fie el. Mi-ai inteles mesajul si acuma crezi ca ti-am dat ban pe nedrept, asta e, du-te inapoi la viata ta de manelist-outdoors, nu ai ce cauta printre oameni normali.

Ah, si nu te gandi sa falsfici o poza in care sa-l bagi pe Nenead in rahat, ca poate se supara inclusiv Shockeru si iei ban pe ip cu adevarat.

Ontopic : No proof.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Regius22

[soon]



Status: Offline
(since 04-08-2022 18:33)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1966, Topics: 64
Location: Engine room

Reputation: 894.9
Votes: 101

   
Post Posted: 10-07-2011, 11:11:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jokerics ce treaba ai tu acum in topicul asta ? Si uite cine are nervi de ma faci manelar . Probabil stii din proprie experienta ca asa iti zic altii despre tine . Si dovada este pe celalalt topic . Ai nevoie sa vorbesti si cu varul meu sa spuna ca nu a facut arene cu el ? A MINTIT , deci isi merita "rasplata" .


Spre deosebire de tine eu sunt calm , cum am mai spus nu sunt un no lifer . Pot trai si fara wow

Daca meritam banul , nu ma mai chinuiam sa demonstrez , dar cum sa nu faci nimic , cand stii ca joci frumos pe server si se trezeste un copil sa faca cerere ban aiurea.

El m-a amenintat cu banul , nu tu , pentru ca pe tine nici nu te cunosc , deci vezi-ti de treaba ta !

Stii cum se spune "Sa nu te certi niciodata cu un prost . Te coboara la nivelul lui si te bate cu experienta " . Uite asa s-a intamplat aici. Si ca sa iti spun nu voi modifica poze intocmai sa nu ma cobor la nivelul lui / tau !!!!

Se poate observa ca fiecare se ajuta reciproc Nenead cu Jokerics si invers !
Deci au o legatura

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jokerics
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-07-2011 13:51)
Joined: 08 Jul 2011
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.7
Votes: 2

Post Posted: 10-07-2011, 11:43:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Regius22 wrote:
Jokerics ce treaba ai tu acum in topicul asta ? Si uite cine are nervi de ma faci manelar . Probabil stii din proprie experienta ca asa iti zic altii despre tine . Si dovada este pe celalalt topic . Ai nevoie sa vorbesti si cu varul meu sa spuna ca nu a facut arene cu el ? A MINTIT , deci isi merita "rasplata" .


Spre deosebire de tine eu sunt calm , cum am mai spus nu sunt un no lifer . Pot trai si fara wow

Daca meritam banul , nu ma mai chinuiam sa demonstrez , dar cum sa nu faci nimic , cand stii ca joci frumos pe server si se trezeste un copil sa faca cerere ban aiurea.

El m-a amenintat cu banul , nu tu , pentru ca pe tine nici nu te cunosc , deci vezi-ti de treaba ta !

Stii cum se spune "Sa nu te certi niciodata cu un prost . Te coboara la nivelul lui si te bate cu experienta " . Uite asa s-a intamplat aici. Si ca sa iti spun nu voi modifica poze intocmai sa nu ma cobor la nivelul lui / tau !!!!

Se poate observa ca fiecare se ajuta reciproc Nenead cu Jokerics si invers !
Deci au o legatura


Esti nebun copile, acuma il faci pe Nenead complice numa pentru ca-i place sa se certe cu oamenii -, nu-l cunosti baiete, de toti s-o luat in orice post, acuma zici ca neaparat vina lui, ca el o fost complice la ceva ce nici macar n-a fost mascarada. WoW-ul iti cam afecteaza mintea tie in mod special, calmeaza-te si lasa dracului jocurile de'o'parte, ai o viata... pleaca afara si dileste WoW, sau incep sa cred ca esti no-lifer.

Cat despre Nenead, daca se ia in gura cu tine, copile, nu inseamna ca e complice sau ca e ceva, inseamna ca e pur si simplu Nenead si se tine de riturile lui vechi si oricum, nu am nevoie de ajutoru' lui sa demonstrez ca nu ai stiut ce vorbesti in print-urile alea. Iesi outdoors si vezi-ti de treaba, gata cu WoW pentru tine. Hai noroc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 10-07-2011, 14:18:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu Nenead a fãcut postul. Obiºnuieºte-te cu ideea.

- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by myt42xxx, 10 July 2011 12:19



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 26-04-2024, 08:39:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x