User
Pass
2FA
 
 

[REJECTED]BUG Caracter vendori reputatie icc

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1645
badsanta4cs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-12-2012 14:46)
Joined: 29 Jun 2011
Posts: 23, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 22.4
Votes: 3

 
Post Posted: 12-07-2011, 12:44:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Descirere bugului:Habar nu am ce are,poate nu e bug...Stiti vendorii de reputatie din icc pentru The Ashen Verdict?Ei da...Am facut reputatie si am vrut sa ma duc la vendori sa-mi iau niste iteme .. Dau click pe ei si nu apare nimic in sloturi pur si simplu sunt goale...Imi apar iteme doar la un vendor cu ceva embleme mai rare:



Dupa cum va arata poza urmatoare la niciunul din vendori numi apar itemele (exceptie cel de sus)[am facut poza doar la un vendor dar la niciunul nu-mi apar]



Cel putin, numai mie nu imi apar , ceilalti mi-au spus ca le vad perfect deci probabil am bug la caracter sau nush...Sunt incepator ca daca aveam ceva experienta cred ca stiam care e chestia...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kaant

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-12-2011 13:44)
Joined: 23 May 2011
Posts: 12, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 83.7
Votes: 2

Post Posted: 12-07-2011, 12:52:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iti apar doar itemele clasei tale de la vendorul tau! Doar n-ai vrea sa cumperi t10 de druid si tu esti warrior, nu?

Nu e bug!!

De asemenea, vendorii de frost sunt in partea opusa cu vendorii de armuri.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
badsanta4cs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-12-2012 14:46)
Joined: 29 Jun 2011
Posts: 23, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 22.4
Votes: 3

 
Post Posted: 12-07-2011, 12:57:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DA Acelea nu sunt cu reputatie ! sa le poti lua cu gold! pe mine asta ma intereseaza dc naiba numi apare vendorul cu reputatie!Nici la clasa mea nu apare nimic!
Ma scuzati ,dar vreau sa spun de unde iau aceste iteme ?

http://www.wowwiki.com/Ashen_Verdict

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
frostlol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-12-2012 10:09)
Joined: 05 Jul 2011
Posts: 16, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 74.6
Votes: 2

 
Post Posted: 12-07-2011, 14:27:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

badsanta4cs wrote:
DA Acelea nu sunt cu reputatie ! sa le poti lua cu gold! pe mine asta ma intereseaza dc naiba numi apare vendorul cu reputatie!Nici la clasa mea nu apare nimic!
Ma scuzati ,dar vreau sa spun de unde iau aceste iteme ?

http://www.wowwiki.com/Ashen_Verdict


1 la mana: de la Ashen Verdict nu se cumpara rewardurile cu gold.
2 : pentru ring este un quest cum intrii in dreapta in ICC
3 : pentru plans este un vendor dedicat care vinde numa plans de ICC (creka e in orgrimmar/stormwind langa vendorii specifici serverului) si planurile se cumpara cu Primordial Saronite.

(not a bug)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blader

[Madness?]



Status: Offline
(since 05-01-2016 15:32)
Joined: 31 Jan 2007
Posts: 3476, Topics: 83
Location: Berna

Reputation: 468.4
Votes: 44

Post Posted: 12-07-2011, 15:25:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^ What he said. Respins.


Dereglat, ca un ceas antic.
Exile the Ninja wrote:
In2ition , esti un carnat afumat. Ada' slanina aici si o felie de pita, te mananc ba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by blader, 12 July 2011 13:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 30-09-2024, 10:29:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x