User
Pass
2FA
 
 

recalamatie Average

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message884
cornelos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-10-2011 21:10)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 16, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 68
Votes: 5

Post Posted: 13-07-2011, 14:02:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nick: cos
admin reclamat : Average
harta : dust_2 14:50 (si pe orice harta si la orice ora)
motiv : daca ii spun ca e unul codat el nu rsp , iar daca ii zic si a 2-a oara ma ameninta ca imi da ban , gaseste un motiv , se joaca tot timpul fara sa isi faca treaba.iar daca ca uita in lista lui de banuri are doar 33 in cateva luni decat timp are adminul.
dovada : http://imageshack.us/photo/my-images/594/hl2011071314494887.jpg/
: http://imageshack.us/photo/my-images/845/hl2011071314503565.jpg/
4. Nu abuzati de privilegiile de care dispuneti. Folositi-le pentru a asigura jucatorilor un joc linistit, fara turbulente.
21. Daca beneficiati de anumite privilegii, asta nu inseamna ca vi se si cuvin, in consecinta daca ai admin nu esti nici ZEU si nici nu ai lumea la picioare. Te-am facut idiot dupa ce mai amenintat a 15-a oara ca imi dai ban , iar azi ai jucat toata ziua , si nici macar un ss nu ai facut dupa ce tipa tot serverul . faci ss si te uiti numai dupa aia care te omoara pe tine ca doar aia sunt codati - , in rest poate sa iti zica tot serverul ca u te joci !
Tzema tu ar fi bine sa taci si sa nu imi zici mie sa stau pe spec sa fac demo , daca iti amintesti ca am zis ca stau pe spec sa fac un demo care sincer chiar tie voiam sa til fac mi-ai zis sa intru la joc ca imi dai kick , imi faceai numaratoare inversa cate sec mai am pana imi dai kick!
Iar in legatura cu down grade lam facut la misto! dar voi fiind asa baierti buni si saritori sa ajutati serveru ati luato de buna , iar admin chiar nu am nevoie pt ca vreau sa ma joc nu sa stau dupa alti , daca te uiti la reclamatiile mele exact asta este una din ele ca ma jucam prea mult si nu ma uitam ! corect ar fi si voi s a faceti la fel dac avreti admin daca nu ramaneti cu slot ! care mie mi lati luat si pe ala pt o gluma ( proasta buna cum era ) !
Ma jur ca nu am nimik cu absolut nici un admin , dar daca tot suferiti atat de ele folositile cum trebuie si corect pt toti !



Last edited by cornelos on 13-07-2011, 18:15:29; edited 4 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Average

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-09-2021 19:39)
Joined: 16 May 2011
Posts: 276, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 152.7
Votes: 6

 
Post Posted: 13-07-2011, 14:28:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred ca am incalcat nimic si u anunti mereu codati eu ii verific si daca nu au nimic ce vrei sa-ti dau raportul de fiecare data ca x ca y nu are nimic? si ai grija cu jignirea adminului am aici poza cand m-ai facut idiot: http://www.girlshare.ro/2389429.9 daca voi crede-ti ca el are dreptate atunci sanctionati-ma corespunzator. Si cu asta am incheiat eu nu stiu de ce nu ti-au dat ban pana acum ca prea ai figuri in cap.

Posturi unite automat, 13-07-2011, 15:28:00

Mai esti si analfabet pe langa...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Average

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-09-2021 19:39)
Joined: 16 May 2011
Posts: 276, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 152.7
Votes: 6

 
Post Posted: 13-07-2011, 15:01:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

a-15-a oara zici a? ti-am zis o singura data si nu ti-am dat ban deci nu cred ca am incalcat regulile mentionate mai sus in fine eu nu stau sa ma cert cu nimeni am scris ce am avut de zis bafta la frage si ai grija cu jignirile...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tsema

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-07-2014 14:51)
Joined: 22 Mar 2010
Posts: 92, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 179.7
Votes: 7

Post Posted: 13-07-2011, 16:37:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In afara faptului ca ne-ai dat dovada de cat de matur esti Cornelos prin cererea ta de downgrade, tu stii doar sa te legi de regulamentul adminilor, dar hai sa-ti amintesc si regulamentul playerilor :

1. Deranjarea adminilor poate atrage dupa sine kick/ban pe o perioada stabilita de adminul in cauza.
3. Insistenta exagerata asupra anumitor probleme adresate adminilor/jucatorilor inclusiv injuraturi se pedepseste cu kick/ban.


Daca insisti in continuare pe un subiect, in cazul de fata sa tot reclami codati, poti fi si tu sanctionat. Parerea mea este ca reclamatia nu-si are rostul, mai ales ca nu ai o dovada concreta. Daca exista un codat pe server si adminul nu lua masuri te puneai spectator si faceai demo.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
StarTrak

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-01-2015 20:49)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 77, Topics: 9
Location: Constanta

Reputation: 185.2
Votes: 4

 
Post Posted: 13-07-2011, 17:16:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stiu ca unul cu slot nu poate participa aici dar vreau doar sa spun ca cos nu are dreptate. eu am fost azi pe server si era assault32. average nu a jucat deloc, se uita pe playeri. stiu asta pentru ca era activ pe server, mai o gluma, mai o maslina, cu mine, cu agent-smoke. in fine, nu era afk. asa ca, cos..nu prea te-as crede


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
RO | Gyno

[Freak]



Status: Offline
(since 28-11-2019 12:27)
Joined: 02 Apr 2011
Posts: 445, Topics: 19
Location: Pe scaun !

Reputation: 105.4
Votes: 2

 
Post Posted: 13-07-2011, 17:48:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa cum a Zis si tsema.. in caZ ca un admin nu "face" ce creZi tu, ca player ca ar fi trebuit sa faca.. ai voie sa stai spect 5 min, faci demo si posteZi demo`ul ptr ban. NU ca reclamatie la adresa adminului!

BFT!



I`m not special, i`m just LIMITED EDITION!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TerorisT

[Teleleu]



Status: Offline
(since 05-12-2012 18:05)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 678, Topics: 18
Location: Lugoj

Reputation: 80.9
Votes: 8

 
Post Posted: 13-07-2011, 19:02:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cornelos fa demo data viitoare si stai linistit ca nu l prea l-am vz pe average afk,si cum a spus si el,daca considera ca un player nu are cod ce vrei sa faca?sa-i de-a ban ca asa vrei tu?

Average data viitoare foloseste EDIT pe forum ,nu mai fa dublu-post ca vei primi warm!!!

Closed.


____________________
ADD-> http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-respawn.freakz.ro-14033.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TerorisT, 13 July 2011 17:03



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-09-2024, 21:27:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x