User
Pass
2FA
 
 

HKP vs LK 25Heroic.
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message7489
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(online 2 weeks ago)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 14-07-2011, 12:19:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wow cate drame, gg pt kill.

NU FACE NIMENI FARA HACK(cand se putea), Exploit levitate/alt f4, teleport la teleporter, ress dupa camera, etc etc.

Nu va ***** pe voi, ca asa e, fiecare guilda abuzeaza de ceva.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arkinezul

[The Exploiter]



Status: Offline
(since 20-01-2014 18:46)
Joined: 09 May 2010
Posts: 938, Topics: 85
Location: Society Gates

Reputation: 46.4
Votes: 37

 
Post Posted: 14-07-2011, 12:22:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nice, dar shamy ..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 14-07-2011, 17:24:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Well, din punctul meu de vedere lucrurile stau asa. Exista un film cu ENs facand LK acu 5 luni cand mergeau o multime de lucruri(faza cu warlocii). Filme recente cu LK facut nu vad. Daca nu aveti sange-n c***e sa faceti un filmulet cu scriptu de acum, nu va mai dati rotunzi la vorbe. Am postat filmul pt ca avem de clarificat ceva. Comentariile voastre rautacioase is degeaba. Vorba lu Zohl, nu exista guild care sa nu fi abuzat de ceva. Ca ati prins pica pe noi si ne aratati cu degetu cand voi nu va vedeti lungu' nasului, asta e cu totul altceva. Asteptam si alte filme recente cu LK facut.

P.s. @Sundays - nu ne dam mari pve-isti, am aratat ca nu ne folosim de exploituri sa facem Lk, asta era ideea - nu stiu ce ai inteles tu -


 
Staff message (Levier):
 
+2 warnuri. Exprimari vulgare.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 14-07-2011, 17:26:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
P.s. @Sundays - nu ne dam mari pve-isti, am aratat ca nu ne mai folosim de exploituri sa facem Lk, asta era ideea - nu stiu ce ai inteles tu -

fixed

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
speaksoftly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-09-2016 10:46)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 160, Topics: 28
Location: Oradea

Reputation: 107.3
Votes: 15

 
Post Posted: 14-07-2011, 17:37:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
Well, din punctul meu de vedere lucrurile stau asa. Exista un film cu ENs facand LK acu 5 luni cand mergeau o multime de lucruri(faza cu warlocii). Filme recente cu LK facut nu vad. Daca nu aveti sange-n c***e sa faceti un filmulet cu scriptu de acum, nu va mai dati rotunzi la vorbe. Am postat filmul pt ca avem de clarificat ceva. Comentariile voastre rautacioase is degeaba. Vorba lu Zohl, nu exista guild care sa nu fi abuzat de ceva. Ca ati prins pica pe noi si ne aratati cu degetu cand voi nu va vedeti lungu' nasului, asta e cu totul altceva. Asteptam si alte filme recente cu LK facut.

P.s. @Sundays - nu ne dam mari pve-isti, am aratat ca nu ne folosim de exploituri sa facem Lk, asta era ideea - nu stiu ce ai inteles tu -


Ok , nu suntem obligati sa iti filmam tie sau guildei tale fiecare encounter sa iti dovedim ceva.
Ce rost are sa facem acu un film cu LK Kill din moment ce e Overscripted? Acu o sa vi cu replici "Scriptu e mai usor ca pe blizz" , "Dam rep pe Valkyrs and Go Go!"
Voi dupa ce ati picat prost la toate fazele mai veniti pe forum sa va dati mari zmei si mare guilda.

P.S "Exista un film cu ENs facand LK acu 5 luni cand mergeau o multime de lucruri(faza cu warlocii)" Te invitam pe armory in fiecare vineri seara sa vezi cu ochii tai "Lich King X kills"
Ajungeti unde am ajuns noi si mai vorbim. (Iao ca o lauda din partea noastra)

Sfat. Veziti de guilda ta si de raidurile voastre.

http://i56.tinypic.com/2wgzlvo.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 14-07-2011, 17:43:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

se vede ura din ce ati scris, acum o ardeti aiurea ca shamanu a facut nustiuce... s`a departat de grup deoarece trebuia sa`si dea reincarnation dupa ce iesea din camera ca murise`ra cam multi si aveam nevoie de dps.
oricum consider ca tot ce ati postat aici (negative post) e doar din invidie.




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
radicallyftw
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-08-2013 15:45)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 642, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 30

 
Post Posted: 14-07-2011, 17:55:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
Well, din punctul meu de vedere lucrurile stau asa. Exista un film cu ENs facand LK acu 5 luni cand mergeau o multime de lucruri(faza cu warlocii). Filme recente cu LK facut nu vad. Daca nu aveti sange-n c***e sa faceti un filmulet cu scriptu de acum, nu va mai dati rotunzi la vorbe. Am postat filmul pt ca avem de clarificat ceva. Comentariile voastre rautacioase is degeaba. Vorba lu Zohl, nu exista guild care sa nu fi abuzat de ceva. Ca ati prins pica pe noi si ne aratati cu degetu cand voi nu va vedeti lungu' nasului, asta e cu totul altceva. Asteptam si alte filme recente cu LK facut.

P.s. @Sundays - nu ne dam mari pve-isti, am aratat ca nu ne folosim de exploituri sa facem Lk, asta era ideea - nu stiu ce ai inteles tu -

Cum ti.am zis de la inceput un exploit e un exploit, nu conteaza ca e teleport la valkire, hack, resurecturi sau mai stiu eu ce, deci nu ai aratat nimic decat cum se face lk la ora actuala pe freakz.( plz google what does exploit mean?)
Dar te aprob fata de alte guilde(nu dau nume) sunteti singurii care ati postat un film full cap coada dupa fixurile recente si sunt total de acord cu zoh. nimeni nu face lk fara sa abuzeze de ceva.
Pentru trollz:
Nu va mai dati mari zmei ca il faceti fara exploits si cand postati pe forum taiati juma din encounter( sa nu vada lumea ca abuzati)


Level 80-8 ore....2 meserii full-2zile....un gear score de 5,5k-3 sapt....un wipe pe freakz....de nepretuit pentru toate celelalte exista DONATE.
"acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare"
http://www.youtube.com/watch?v=aM4uTNhb5rg&NR=1


Last edited by radicallyftw on 14-07-2011, 18:04:08; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 14-07-2011, 18:03:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tulpan wrote:
se vede ura din ce ati scris, acum o ardeti aiurea ca shamanu a facut nustiuce... s`a departat de grup deoarece trebuia sa`si dea reincarnation dupa ce iesea din camera ca murise`ra cam multi si aveam nevoie de dps.
oricum consider ca tot ce ati postat aici (negative post) e doar din invidie.

si de cand ressurect dupa reincarnation e un lucru ok?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Moteofsun
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-08-2011 07:55)
Joined: 24 Jun 2011
Posts: 310, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 47.7
Votes: 15

Post Posted: 14-07-2011, 18:12:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sundaysfantasy wrote:
tulpan wrote:
se vede ura din ce ati scris, acum o ardeti aiurea ca shamanu a facut nustiuce... s`a departat de grup deoarece trebuia sa`si dea reincarnation dupa ce iesea din camera ca murise`ra cam multi si aveam nevoie de dps.
oricum consider ca tot ce ati postat aici (negative post) e doar din invidie.

si de cand ressurect dupa reincarnation e un lucru ok?






Lasa-i sa fie fericiti ca au LK Video


Quote:
fraere am calc pe bucati nu sarac ca tn tin si eu 300 sa ma joc un nfs acolo -) +is mai bogat ca tn fraere am 3 Pc si 2 leptopuri asa ca nu ma lua cu pul**sme deastea copile taran si nu mai face pe fraeru bai ghita si faza cu ramii e adevarat pot tine 100-120 redirecte

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 14-07-2011, 18:24:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ sundaysfantasy- nu mi`ai castigat respectu ca sa`ti dau o replica la ce ai zis
@moteofsun- tu suferi de autism probabil.... inca nu ti s`a dezvoltat bine partea superioara a corpului iar ponei iti sunt cei mai buni prieteni




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 14-07-2011, 18:27:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tulpan wrote:
@ sundaysfantasy- nu mi`ai castigat respectu ca sa`ti dau o replica la ce ai zis

a scuze, nu stiam ca spusul lucrurilor pe nume nu e un lucru demn de respect.
ce ma fac acum, cum o sa pot sa mai traiesc fara replica ta?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 14-07-2011, 19:03:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Singurul lucru pozitiv pe care il pot spune despre videoul vostru este ca imi plac unele melodii de la coloana sonora .
In rest 0 editare

De asemenea :


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 14-07-2011, 19:11:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
Well, din punctul meu de vedere lucrurile stau asa. Exista un film cu ENs facand LK acu 5 luni cand mergeau o multime de lucruri(faza cu warlocii). Filme recente cu LK facut nu vad. Daca nu aveti sange-n c***e sa faceti un filmulet cu scriptu de acum, nu va mai dati rotunzi la vorbe. Am postat filmul pt ca avem de clarificat ceva. Comentariile voastre rautacioase is degeaba. Vorba lu Zohl, nu exista guild care sa nu fi abuzat de ceva. Ca ati prins pica pe noi si ne aratati cu degetu cand voi nu va vedeti lungu' nasului, asta e cu totul altceva. Asteptam si alte filme recente cu LK facut.

P.s. @Sundays - nu ne dam mari pve-isti, am aratat ca nu ne folosim de exploituri sa facem Lk, asta era ideea - nu stiu ce ai inteles tu -



Se pare ca spusul lucrurilor pe nume e demn de WARN. -)


Cred ca se poate inchide acest topic, pt ca a inceput lumea care nu spune nimic sa faca posturi doar ca sa le creasca reputatia.


@radically - nu te sufar, dar apreciez ce ai scris mai sus .
@padurarul - nu stiam ca avem fani si la alianta. here's a /hug for u -

P.S.Sa tineti minte totusi cateva lucruri:

1. HKP abia se infiintase cand s-a dat drumu la Lk si voi erati end-gear.
2. Mai sunt maxim 5 guilde care fac LK pe Genesis, printre care si HKP.
3. Puteti face cat flame vreti, n-o sa disparem, o sa fim mereu aici sa va altoim cand sunteti obraznici -
4. We stand united.


End of story(last post on this topic).



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
speaksoftly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-09-2016 10:46)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 160, Topics: 28
Location: Oradea

Reputation: 107.3
Votes: 15

 
Post Posted: 14-07-2011, 19:17:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
n-o sa disparem




Deja disperati

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 14-07-2011, 19:18:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
Catalepsia wrote:
Well, din punctul meu de vedere lucrurile stau asa. Exista un film cu ENs facand LK acu 5 luni cand mergeau o multime de lucruri(faza cu warlocii). Filme recente cu LK facut nu vad. Daca nu aveti sange-n c***e sa faceti un filmulet cu scriptu de acum, nu va mai dati rotunzi la vorbe. Am postat filmul pt ca avem de clarificat ceva. Comentariile voastre rautacioase is degeaba. Vorba lu Zohl, nu exista guild care sa nu fi abuzat de ceva. Ca ati prins pica pe noi si ne aratati cu degetu cand voi nu va vedeti lungu' nasului, asta e cu totul altceva. Asteptam si alte filme recente cu LK facut.

P.s. @Sundays - nu ne dam mari pve-isti, am aratat ca nu ne folosim de exploituri sa facem Lk, asta era ideea - nu stiu ce ai inteles tu -



Se pare ca spusul lucrurilor pe nume e demn de WARN. -)


Cred ca se poate inchide acest topic, pt ca a inceput lumea care nu spune nimic sa faca posturi doar ca sa le creasca reputatia.


@radically - nu te sufar, dar apreciez ce ai scris mai sus .
@padurarul - nu stiam ca avem fani si la alianta. here's a /hug for u -

P.S.Sa tineti minte totusi cateva lucruri:

1. HKP abia se infiintase cand s-a dat drumu la Lk si voi erati end-gear.
2. Mai sunt maxim 5 guilde care fac LK pe Genesis, printre care si HKP.
3. Puteti face cat flame vreti, n-o sa disparem, o sa fim mereu aici sa va altoim cand sunteti obraznici -
4. We stand united.


End of story(last post on this topic).


Unrelated to WoW: Daca tu crezi ca proliferarea de cuvinte vulgare pe forum nu conduce la warnuri dar ADEVARUL TAU e problema, da, ai o problema. De perceptie. Daca-ti mai tragi organele prin posturi, iti trag si eu warnuri.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 14 July 2011 18:23



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 29-04-2024, 13:32:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x