User
Pass
2FA
 
 

Mute Crashy

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message597
dRink001

[Creep]



Status: Offline
(since 26-10-2014 07:26)
Joined: 30 Oct 2010
Posts: 604, Topics: 47
Location: Galati

Reputation: 86.2
Votes: 14

Post Posted: 16-07-2011, 12:59:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick : Crashy
Data/ora : ieri, 15.07 cam toata ziua cat am fost eu on a injurat
Detalii : Omu are probleme cu moldovenii. Le uraste vocea. Ieri a injurat toata ziua moldovenii, si alti playeri care incercau sa-l potoleasca . Azi cand am intrat, pe la ora 13, era iar in actiune.
screen : Nu am screen cu el injurand, pentru ca am zis ca poate se potoleste, asa ca nu i-am facut ieri. Dar am dovada ca a injurat ieri, facandu-l sa recunoasca azi .



Realm : Evolution


Multumesc.

edit : Am vazut ca mai are antecedente, asa ca presupun ca un ban ar fi de folos. Voi judecati, dar daca inca nu s-a potolit, nu cred ca o va face.


edit2 : - Acum zice si bancuri cu moldoveni - . Doamne, nu m-ar deranja treaba asta daca ar face-o pe say, nu pe general, si ii mai intarata si pe altii, asa ca imaginati-va ce haos iese, numai despre wow nu se mai vorbeste.

update : Acum a trimis moldovenii in iad.


Viata este un spital in care oamenii te trateaza cu pastile de sictir. – Ionut Caragea
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 17-07-2011, 00:33:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

L-am mai avertizat de vreo câteva ori ºi i-am zis cã la urmãtoarea abatere are 10k. De data asta poate se învaþã minte.

Done


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by myt42xxx, 16 July 2011 22:33



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 06:19:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x