User
Pass
2FA
 
 

Recuperarea contului

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message581
Ayalla

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2011 17:05)
Joined: 01 Jun 2011
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 57.6
Votes: 2

Post Posted: 18-07-2011, 16:28:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am un cont, pe care am un singur character, un priest lvl 80. M-am chinuit enorm de mult sa fac 5,9k gs pvE si 6k gs pvP. Intr-o zii cand vroiam sa ma loghez pe cont nu puteam, pur si simplu nu putea, imi spunea ca, contu si parola introdusa nu exista, CINEVA IMI FURASE CONTU -. Tocmai in ziua aceea vroiam sa fac cu nistre prieteni icc 10h ca sa ne gearam intre noi, eram deja stabiliti class run toti care ne cunosteam intre noi, toti erau gata mai putin eu, care nu puteam sa ma loghez, deoarece contu imi era furat. Dupa ce eram nevoit sa-mi las balta colegii cu care trebuia sa fac instante, am incercat diferite combinatii pentru a intra pe cont, dar nici-o combinatie nu era buna. Dupa aceea am intrat pe site, si am incercat sa-mi recuperez contu pe baza adresei de e-mail, dar si aia mi-a fost schimbata.... Deci pe scurt: contu de wow/pass mi-a fost schimbata si nu stiu care este, drept urmare nu ma pot logasi contu de yahoo mi-a fost si el furat. Dupa luni de zile de wow pe acest cont, pe priestu meu, mi s-a taiat accesul la el si de 2 saptamani incerc in zadar sa-mi recuperez ba contu de wow ba adresa de e-mail. Dupa toate aceste incercari, n-am ajus la nici-un rezultat. Ca dovada ca nu mint, acesta este linku de pe wow armory:

http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ayalla

Ca o alt adovada, am mai pus 2 poze ale characterului meu:

http://imageshack.us/photo/my-images/801/ayalla2.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/838/ayalla1.jpg/

Va rog frumos sa ma ajutati, multumesc anticipat -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Romanu19

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-09-2011 20:32)
Joined: 07 Jan 2011
Posts: 69, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 94.7
Votes: 3

 
Post Posted: 18-07-2011, 16:47:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ayalla wrote:
Dupa aceea am intrat pe site, si am incercat sa-mi recuperez contu pe baza adresei de e-mail, dar si aia mi-a fost schimbata....


Adresa de e-mail nu se poate schimba din cate stiu..

Simpatica minciuna , learn your facts before posting

A da...si contul din cate stiu e responsabilitatea ta...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ayalla

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-07-2011 17:05)
Joined: 01 Jun 2011
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 57.6
Votes: 2

Post Posted: 18-07-2011, 17:56:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Adresa de e-mail nu se poate schimba din cate stiu.. "
Stii prost, adresa de e-mail se poate schimba. "Learn your facts before posting" iti suna cunoscut?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 18-07-2011, 17:58:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Adresa de mail nu se schimbã
2. Contul þi-l recuperezi prin mail. Contul, respectiv mailul, sunt singurele tale responsabilitãþi pe acest server.

Orice mail ai avea, îþi este oferitã opþiunea de recover mail (fie prin alt e-mail, fie prin întrebãrile de siguranþã).


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Romanu19

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-09-2011 20:32)
Joined: 07 Jan 2011
Posts: 69, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 94.7
Votes: 3

 
Post Posted: 18-07-2011, 21:06:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ayalla wrote:
"Learn your facts before posting"


There.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 05-10-2024, 10:22:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x