User
Pass
2FA
 
 

Blacklist!
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3934
4saken

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-11-2011 18:31)
Joined: 06 Jul 2011
Posts: 20, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 61.7
Votes: 3

Post Posted: 22-07-2011, 13:09:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

blacklist inseamna ca nu va mai fi primit inapoi si nu e treaba ta ce facem noi

http://eu.battle.net/wow/en/character/emerald-dream/Nekassrof/simple
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ketonom

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2013 15:09)
Joined: 07 Jul 2011
Posts: 24, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 64.7
Votes: 2

 
Post Posted: 26-07-2011, 01:09:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

when u got to much emo rage ....

Forssaken - Leave Guild
Zasha - Leave Guild
Ramethan - Leave Guild
Ungracefull - Leave Guild



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
4saken

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-11-2011 18:31)
Joined: 06 Jul 2011
Posts: 20, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 61.7
Votes: 3

Post Posted: 26-07-2011, 09:28:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

when can we get your mama? retard puteam sa-ti dau tie kick si nu comenta nimeni ca eu nu te-am jignit pe tine sa incepi tu cu injuraturi si astea dar am rezolvat mai multe lucruri odata, am scapat si de cretini ofticosi disperati de iteme ca tine si de restul de juma de guilda care sunt incompetenti. toata stima pt adevaratii playeri de acolo. salz

 
Staff message (In2ition):
 
1 warn, injurii


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darvial
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-01-2016 19:49)
Joined: 06 Jan 2011
Posts: 89, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 45.9
Votes: 4

Post Posted: 26-07-2011, 10:02:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

What the holy shit ? Bai va las de capu vostru numai pentru 3 saptamani si uite ce faceti...Destept...Eu pe 4saken il inteleg,trebuie sa aibe un motiv intemeiat sa iasa,la fel si Zasha.
P.S. Sistemul DKP e tare tampit acuma...Va duceti la naiba...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ketonom

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2013 15:09)
Joined: 07 Jul 2011
Posts: 24, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 64.7
Votes: 2

 
Post Posted: 26-07-2011, 11:22:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

4saken wrote:
when can we get your mama? retard puteam sa-ti dau tie kick si nu comenta nimeni ca eu nu te-am jignit pe tine sa incepi tu cu injuraturi si astea dar am rezolvat mai multe lucruri odata, am scapat si de cretini ofticosi disperati de iteme ca tine si de restul de juma de guilda care sunt incompetenti. toata stima pt adevaratii playeri de acolo. salz


disperat de iteme ?! prietene u ai 3-4 charuri -) dintre care pe 1 ai donat .. cuz u're to pro to be low gs ... Sigh ... nu toti s'au nascut invatati k tine ... sincer acu .. ramai cu basinile tale de "puteam sa fiu in orice guild vroiam" si lasa'ne ..

p.s : darvial mai intai intra in joc si apoi comentarii , nusht dak poti face ceva intr'o guilda in care unii sufera de rank si vin cu texte " in seara ata am chef sa dau kick'uri " .. sistemu de dkp e ok .. iar restu .. respect ptr ce'ati facut in guild .. dar pacat de voi k sunteti niste pupincuristi ai lu 4saken Sigh ...

ahh .. si 4saken .. stim k adevaru doare .. dar macar nu te mai face de kkt , periculosule care "ma ingropi fara sa te misti de pe scaun " .. ma abtin de la alt comentariu -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Darvial
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-01-2016 19:49)
Joined: 06 Jan 2011
Posts: 89, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 45.9
Votes: 4

Post Posted: 26-07-2011, 12:18:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ketonoame hai sa iti zic eu pe scurt de ce nu intru. M-am lasat pentru oameni ca tine,frustati.Pentru ca stiu eu cum esti tu fratioare.Incep sa il inteleg pe Adi cand tipa la voi.Ca erati niste copii sui la cap ca nu vroiati sa pricepeti normal.In guilda au aparut si mai apar tot felul de specimene esuate si guilda o sa se duca in abis si acolo o sa ramana. Hai pa ma baietasi. Pierdeti-va timpul in WoW. - Respect celor care au iesit din guilda si s-au dus in altele mai serioase ca s-au saturat sa va mai inghita rahaturile.
P.S. Nu toata guilda este asa.Exista cateva exceptii da sper sa isi dea seama mai repede de realitatea guildei.
@Ketonom,sper sa arzi pe rug.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
4saken

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-11-2011 18:31)
Joined: 06 Jul 2011
Posts: 20, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 61.7
Votes: 3

Post Posted: 26-07-2011, 14:11:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ketonoame tu nici in 10 ani nu o sa ajungi sa ai cunostiintele mele despre jocul asta pentru simplul fapt ca esti prea prost. si daca am donat ce? ce te fute pe tine grija ce fac eu cu banii nu pricep, daca imi permit pot sa donez pe 10 chare. iti conevenea cand va faceam raiduri de pe 3 chare sa va luati gear, iti convenea cand luai gear pe palacu' la fufa ta nu. copile eu iti zic sa te potolesti ca nu eu te-am jignit pe tine tu m-ai facut pe mine in toate felurile. esti prea prost pentru jocul asta sincer incearca un mario ceva sau solitaire poate la ala te pricepi mai bine

http://eu.battle.net/wow/en/character/emerald-dream/Nekassrof/simple
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 26-07-2011, 18:18:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

macar el are fufa mah:))

si mai terminati cu smardeala...amandoi sunteti buni....va faceti de rahat( si nu ma refer la produsul de cofetãrie preparat din pastã gelatinoasã îndulcitã și aromatizatã)


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 05-07-2024, 12:37:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x