User
Pass
2FA
 
 

reclamatie ++PePsI++ bY fRaTeLlY
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2232
vivid-

[Thank God for Music!]



Status: Offline
(since 09-11-2012 17:08)
Joined: 31 Oct 2010
Posts: 46, Topics: 12
Location: Bucuresti/Craiova

Reputation: 93.1
Votes: 3

Post Posted: 23-07-2011, 15:03:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume jucator: vivid-
Ip: 86.124.222.50
Nume admin: ++PePsI++ bY fRaTeLlY
Dovada: discutia http://www.zshare.net/download/92913217703ff888/
pozele : http://imageshack.us/g/135/demjolby30000h.png/

Concluzie: Inainte cu o harta cineva mi-a dat blind de 2 ori consecutiv fara sa aflu cine, iar apoi ma trezesc ca mi-a facut pepsi 3 poze.Am intrat imediat dupa ce i-am dat id-ul de messenger,i-am zis sa aiba rabdare pentru ca imi merge calculatorul foarte greu si dupa 30-40 de secunde i-am trimis toate cele 7 poze.Vedeti si in discutia cu el ca recunoaste ca mi-a facut decat 3 poze.Nu este vina mea ca nu stie el sa faca poze.Ma deranjat faptul ca dupa ce a folosit acel program checker pentru poze si i-a dat mesajul "Alo! doar bmpuri" , cu toate ca pozele erau bmpuri, el a tras concluzia isteata ca sunt pozele modificate si implicit sunt eu codat.
Dupa ce si-a dat seama ca el este vinovatul s-a gandit sa faca abuz de admin si sa se poarte dupa cum se poate observa.Daca unii gen alex_boss_george aka pepsi sufera de grandomanism asta nu inseamna ca toti adminii cu grad inferior lui sau playerii obisnuiti trebuie sa ii suporte lipsa de maturitate si sa se aleaga si cu ban.

II rog pe owneri sa ia masuri impotriva acestui comportament pentru ca am fost verificat de nenumarate ori de admini de pe acest server si cu totii s-au purtat respectuos.

O zi buna.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
++pepsi++

[CoCa CoLa]



Status: Offline
(since 05-07-2018 19:36)
Joined: 30 Jul 2010
Posts: 4589, Topics: 70
Location: Bucuresti;x

Reputation: 121.7
Votes: 36

 
Post Posted: 23-07-2011, 15:12:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://www.freakz.ro/ss_checker.php eu am verificat cu ss si apar ca sunt modificate si am mai verificat si alte poze de la alti jucatorii si nu apare la fel ca la tn si rog un admin daca sunt modificate sa dea addban -.... si am stat dupa tn vro 4-5min si nuj dc trebui sa pui id pe forum si nuj ce abuz ma facut de admin daca am facut ss in fine si nuj la ce sufar daca zici u ca sufar ca am administrator e bn - m'am uitat de vro 5-6 ori pe tn si iesi cu tinta fix pe jucator - vai daca zici ca nuj sa fac poze atunci dc am facut 3 poze poate u nuj sa dai pozele ca esti prea ***** deci poti sa taci mai bn si u trebuia sa pui pozele pe un site cum am pus eu -
poze: http://www.megaupload.com/?d=12UVQCBG

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vivid-

[Thank God for Music!]



Status: Offline
(since 09-11-2012 17:08)
Joined: 31 Oct 2010
Posts: 46, Topics: 12
Location: Bucuresti/Craiova

Reputation: 93.1
Votes: 3

Post Posted: 23-07-2011, 15:53:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca ai mai verificat si la alti jucatori si nu a aparut cum iti explici faptul ca toti ceilalti admini care mi-au facut poze si le-au verificat nu au gasit nimic suspect?

Vezi ca in discutie ai zis 2-3 min si acum ajungi la 4-5min.Stim amandoi ca mai mult de 2 min nu a durat.
Ti se pare normal limbajul folosit?(daca nu taci iti dau ban).E vina mea ca ti-am trimis toate pozele,nu doar 3, exact cum le-ai facut tu?
Daca ai fi un jucator respectabil cum sunt cativa dintre admini ti-ai da seama foarte usor ca joc la sunet.

Nu am chef de nicio polemica, dar trebuie sa fi tras la raspundere pentru lipsa totala de respect si abuzul de admin.Puteam sa fiu un player nou si tot nu aveai dreptul sa te comporti asa.

Nu am avut nicio problema cu faptul ca tu mi-ai facut 3 poze si de fapt erau 7 in total.Si eu am gresit o data cu ss-urile.Ai depasit limita cand dupa ce ne-am dat amandoi seama de greseala comisa de tine ai inceput sa ridici tonul si sa incepi cu amenintarile.

Bafta!

L.E.
Dupa ce am intrat imediat dupa pe server pepsi da la vot ban vivid fara niciun motiv.
http://imageshack.us/photo/my-images/809/voty.jpg/

Asta nu e tot abuz?



Last edited by vivid- on 23-07-2011, 16:16:49; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
++pepsi++

[CoCa CoLa]



Status: Offline
(since 05-07-2018 19:36)
Joined: 30 Jul 2010
Posts: 4589, Topics: 70
Location: Bucuresti;x

Reputation: 121.7
Votes: 36

 
Post Posted: 23-07-2011, 15:57:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vivid- wrote:
Daca ai mai verificat si la alti jucatori si nu a aparut cum iti explici faptul ca toti ceilalti admini care mi-au facut poze si le-au verificat nu au gasit nimic suspect?

Vezi ca in discutie ai zis 2-3 min si acum ajungi la 4-5min.Stim amandoi ca mai mult de 2 min nu a durat.
Ti se pare normal limbajul folosit?(daca nu taci iti dau ban).E vina mea ca ti-am trimis toate pozele,nu doar 3, exact cum le-ai facut tu?
Daca ai fi un jucator respectabil cum sunt cativa dintre admini ti-ai da seama foarte usor ca joc la sunet.

Nu am chef de nicio polemica, dar trebuie sa fi tras la raspundere pentru lipsa totala de respect si abuzul de admin.Puteam sa fiu un player nou si tot nu aveai dreptul sa te comporti asa.

Nu am avut nicio problema cu faptul ca tu mi-ai facut 3 poze si de fapt erau 7 in total.Si eu am gresit o data cu ss-urile.Ai depasit limita cand dupa ce ne-am dat amandoi seama de greseala comisa de tine ai inceput sa ridici tonul si sa incepi cu amenintarile.

Bafta!

intra pe sv sa iti dau ban ca atunci nu am avut ocazia - ca ai iesit rpd si am zis asa ca nu mai era vecinul si numai puteam sa iti dau ban -

am vrut sa iti dau amx_voteban si dupa am vazut ca sunt alti admini care pot sa iti dea permanet -
nume:vivid-
ip:STEAM_0:0:1069797135 86.124.222.50
motiv:poze modificate
dovada: http://www.megaupload.com/?d=12UVQCBG
https://www.freakz.ro/ss_checker.php

http://forum.wow-freakz.com/view-post-1217459.html?#1217459

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-[Rq]-Foxx

[Armadillo]



Status: Offline
(since 10-10-2014 16:39)
Joined: 15 Mar 2010
Posts: 555, Topics: 43
Location: Mangalia

Reputation: 173.7
Votes: 16

Post Posted: 23-07-2011, 17:21:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci in consecinta , amandoi aveti admin parca,trb sa apelati la un owner... dak veti fi gasiti vinovati, amandoi veti avea de suferit...



Sunt perfect sanatos...Mi-au spus vocile...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Taz|ManIaK
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-09-2011 07:00)
Joined: 21 Dec 2009
Posts: 385, Topics: 18
Location: Campina

Reputation: 235.8
Votes: 8

Post Posted: 23-07-2011, 17:45:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

din cate stiu eu vivid nu are admin,...

"Nu am bani, resurse, sperante. Sunt cel mai fericit om in viata"

Daca nu exista electricitatea, am fi fost nevoiti sa ne uitam la televizor pe intuneric
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vivid-

[Thank God for Music!]



Status: Offline
(since 09-11-2012 17:08)
Joined: 31 Oct 2010
Posts: 46, Topics: 12
Location: Bucuresti/Craiova

Reputation: 93.1
Votes: 3

Post Posted: 23-07-2011, 17:59:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

++pepsi++ wrote:
vivid- wrote:
Daca ai mai verificat si la alti jucatori si nu a aparut cum iti explici faptul ca toti ceilalti admini care mi-au facut poze si le-au verificat nu au gasit nimic suspect?

Vezi ca in discutie ai zis 2-3 min si acum ajungi la 4-5min.Stim amandoi ca mai mult de 2 min nu a durat.
Ti se pare normal limbajul folosit?(daca nu taci iti dau ban).E vina mea ca ti-am trimis toate pozele,nu doar 3, exact cum le-ai facut tu?
Daca ai fi un jucator respectabil cum sunt cativa dintre admini ti-ai da seama foarte usor ca joc la sunet.

Nu am chef de nicio polemica, dar trebuie sa fi tras la raspundere pentru lipsa totala de respect si abuzul de admin.Puteam sa fiu un player nou si tot nu aveai dreptul sa te comporti asa.

Nu am avut nicio problema cu faptul ca tu mi-ai facut 3 poze si de fapt erau 7 in total.Si eu am gresit o data cu ss-urile.Ai depasit limita cand dupa ce ne-am dat amandoi seama de greseala comisa de tine ai inceput sa ridici tonul si sa incepi cu amenintarile.

Bafta!

intra pe sv sa iti dau ban ca atunci nu am avut ocazia - ca ai iesit rpd si am zis asa ca nu mai era vecinul si numai puteam sa iti dau ban -

am vrut sa iti dau amx_voteban si dupa am vazut ca sunt alti admini care pot sa iti dea permanet -
nume:vivid-
ip:STEAM_0:0:1069797135 86.124.222.50
motiv:poze modificate
dovada: http://www.megaupload.com/?d=12UVQCBG
https://www.freakz.ro/ss_checker.php

http://forum.wow-freakz.com/view-post-1217459.html?#1217459


Tu cred ca te prefaci ca nu intelegi.Ce e asa greu de inteles ca daca site-ul ala iti zice ca nu sunt in format bmp,cu toate ca se vede in pozele uploadate de mine ca sunt bmp,nu inseamna ca sunt si pozele modificate de mine sau oricum altcumva?
Tu nu observi ca devine toata discutia penibila?

Rog un owner sa se ocupe de asta ca pepsi se pare ca nu poate sa inteleaga situatia.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vecinu_lu_SicK
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2011 20:55)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 221, Topics: 3
Location: United Arab Emirates

Reputation: 142.5
Votes: 5

Post Posted: 23-07-2011, 18:00:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vivid- wrote:
Concluzie: Inainte cu o harta cineva mi-a dat blind de 2 ori consecutiv fara sa aflu cine, iar apoi ma trezesc ca mi-a facut pepsi 3 poze.Am intrat imediat dupa ce i-am dat id-ul de messenger,i-am zis sa aiba rabdare pentru ca imi merge calculatorul foarte greu si dupa 30-40 de secunde i-am trimis toate cele 7 poze.

@vivid- ce-i asta?iti face 3 poze si tu dai 7?n-am prea inteles -....
@Foxx vivid are slot parca
@PEPSI nu sunt convins ca merge ss_checker.... faza cu aloo doar .bmp poate fi un bug....cel mai bine il intrebati pe shocker ca el parca a facut programul -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vivid-

[Thank God for Music!]



Status: Offline
(since 09-11-2012 17:08)
Joined: 31 Oct 2010
Posts: 46, Topics: 12
Location: Bucuresti/Craiova

Reputation: 93.1
Votes: 3

Post Posted: 23-07-2011, 18:11:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vecinu_lu_SicK wrote:
vivid- wrote:
Concluzie: Inainte cu o harta cineva mi-a dat blind de 2 ori consecutiv fara sa aflu cine, iar apoi ma trezesc ca mi-a facut pepsi 3 poze.Am intrat imediat dupa ce i-am dat id-ul de messenger,i-am zis sa aiba rabdare pentru ca imi merge calculatorul foarte greu si dupa 30-40 de secunde i-am trimis toate cele 7 poze.

@vivid- ce-i asta?iti face 3 poze si tu dai 7?n-am prea inteles -....
@Foxx vivid are slot parca
@PEPSI nu sunt convins ca merge ss_checker.... faza cu aloo doar .bmp poate fi un bug....cel mai bine il intrebati pe shocker ca el parca a facut programul -


Pai el zice ca mi-a facut 3 si eu cand am intrat in folderu cstrike erau 7 consecutive.Erau toate de pe harta respectiva.
La fel i-am explicat si eu faza cu checker, dar se pare ca trebuie sa i-o zica mai multi ca sa creada.

Multumesc pentru parere.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
++pepsi++

[CoCa CoLa]



Status: Offline
(since 05-07-2018 19:36)
Joined: 30 Jul 2010
Posts: 4589, Topics: 70
Location: Bucuresti;x

Reputation: 121.7
Votes: 36

 
Post Posted: 23-07-2011, 18:15:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vivid- wrote:
vecinu_lu_SicK wrote:
vivid- wrote:
Concluzie: Inainte cu o harta cineva mi-a dat blind de 2 ori consecutiv fara sa aflu cine, iar apoi ma trezesc ca mi-a facut pepsi 3 poze.Am intrat imediat dupa ce i-am dat id-ul de messenger,i-am zis sa aiba rabdare pentru ca imi merge calculatorul foarte greu si dupa 30-40 de secunde i-am trimis toate cele 7 poze.

@vivid- ce-i asta?iti face 3 poze si tu dai 7?n-am prea inteles -....
@Foxx vivid are slot parca
@PEPSI nu sunt convins ca merge ss_checker.... faza cu aloo doar .bmp poate fi un bug....cel mai bine il intrebati pe shocker ca el parca a facut programul -


Pai el zice ca mi-a facut 3 si eu cand am intrat in folderu cstrike erau 7 consecutive.Erau toate de pe harta respectiva.
La fel i-am explicat si eu faza cu checker, dar se pare ca trebuie sa i-o zica mai multi ca sa creada.

Multumesc pentru parere.

eu am verificat cu https://www.freakz.ro/ss_checker.php la mai multi si nu scrie ca la tn - sa fie la tn bug si la ei nu - cn stie deci asteapta sa vezi ce zice sick - eu ma respectat doar regulamentul si nu cred ca am gresit cu nimik ca t'am dat ban -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
royaltech

[rKo admin]



Status: Offline
(since 15-12-2014 19:44)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 1659, Topics: 46
Location: Italy

Reputation: 402.7
Votes: 14

Post Posted: 23-07-2011, 18:21:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

din cate stiu treaba cu site care verifica pozele creca e de la un bug. Daca erau modificate aparea mesajul ca sunt modificate. In pozele alea nu am vzt urma de cod..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<kid> | The.Game

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-08-2011 11:41)
Joined: 08 Jul 2010
Posts: 412, Topics: 26
Location: New York City

Reputation: 148.6
Votes: 7

Post Posted: 23-07-2011, 18:41:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Intradevar poate sa fie bug la program , insa pepsi si-a facut doar treaba , pe langa asta vivid vb destul de urat cu adminii.., ar trebui sa vedem ce zice si shocker -

E greu ca pustan singur sa reusesti ...-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vecinu_lu_SicK
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2011 20:55)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 221, Topics: 3
Location: United Arab Emirates

Reputation: 142.5
Votes: 5

Post Posted: 23-07-2011, 18:49:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu am incercat ceva c-o poza primita de la un player, despre care programul zicea ca nu e modificata...am tras o linie in paint, apoi am dat save IN FORMAT BMP si am verificat-o....si am primit mesajul alooo doar .bmp.... e ciudat....


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
++pepsi++

[CoCa CoLa]



Status: Offline
(since 05-07-2018 19:36)
Joined: 30 Jul 2010
Posts: 4589, Topics: 70
Location: Bucuresti;x

Reputation: 121.7
Votes: 36

 
Post Posted: 23-07-2011, 19:48:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

uite ce zice la n3xt la poze nu prea cred ca fie bug la tn apare si la el nu Screenshot-ul awp_bycastor320000.bmp nu a fost modificat.... http://www.megaupload.com/?d=IDMINBZK
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Taz|ManIaK
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 12-09-2011 07:00)
Joined: 21 Dec 2009
Posts: 385, Topics: 18
Location: Campina

Reputation: 235.8
Votes: 8

Post Posted: 23-07-2011, 19:51:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am verificat si eu mai multe poze , si nu mi-a dat nici un bug nimic, Ciudat ca doar pe pozele tale face asa.

"Nu am bani, resurse, sperante. Sunt cel mai fericit om in viata"

Daca nu exista electricitatea, am fi fost nevoiti sa ne uitam la televizor pe intuneric
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SiCk, 24 July 2011 06:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 03-07-2024, 04:13:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x