User
Pass
2FA
 
 

VREI SA TE ALATURI GUILDEI? CITESTE!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message779
eu1cu2peu

[cocain]



Status: Offline
(since 10-10-2012 13:59)
Joined: 19 May 2010
Posts: 118, Topics: 18
Location: Gangsta City Ploiesti /Specii

Reputation: 46.1
Votes: 6

 
Post Posted: 25-07-2011, 16:13:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Guild Crushers , Faction Horde



GM-Ciocosr
GMassist-Sslipknoot
GMassist-Ciocojr


Cerinta noastra este minima , respectul fata de tine si ceilalti , cei 7 ani de acasa. Odata intrat citesti regulile guildei (pentru a nu mai pune intrebari de genul : cand , cum , de ce !) , deci accepti sau te conformezi altfel dai leave , personal nu am nevoie de oameni ce nu isi cunosc in marea majoritate clasa , nu am nevoie de acei HATERI ce-si pun sentimentele in game ,de aceia ce nu pot fii si se dau altceva; poti sa ai si 14 ani , faci treaba esti apreciat , cu atat mai mult cei mai in varsta ! Gear Score minim este de: 5.9 k pve only! ( nu se face exceptie daca ai un item pvp pe tine si restul pve! )

*

Se gaseste la Guild Information programul raidurilor , informatii referitoare la canalul de Team speak , precum si despre sistemul dkp . Cine nu poate venii intr-un raid este rugat sa anunte , nu spune nimeni stai in raid caci avem si altceva de facut in Real Life ; inactivitate 5 zile =kick . No ninja IN GUILD! -

Nu veniti in guilda doar de dragul de a o umple , ci decat daca doriti sa progresati , sa ne ajutati , gen intrati o zi si dati leave , nu dati wisper in timpul raidurilor ofiterilor ce organizeaza , nu se favorizeaza nici un player , indiferent de rank , de aceea avem sistem dkp !
In timp ce sunteti pe Team Speak nu se pune muzica , nu se fac glume decat daca este si progres , mai intai dovedesti si apoi , dupa raid este timp si de asa ceva; vorbesc , asculti doar raid leaderul si 1 2 asistenti , cand esti strigat raspunzi , nu dormi!


Odata intrat , se face un test de dps pe target asistat de cel ce v-a invitat .Cerinta: minim 7 k dps ( a-ti atins valoarea la note va este trecut specul , gearscore )

Minim o meserie full ! Prezentati linkul acesteia oo

Se prezinta achievement la :

Ruby Sanctum *The Twilight Destroyer * pe 10 hc si 25hc
Icecrown Citadel : The Crimson Hall: Blood Prince Council - 10hc
Frostwing Halls: Sindragosa, Valithria Dreamwalker -10hc
The Frozen Throne : The Lich King 10 n (doar daca il aveti , momentan nu este obligatoriu )



No off-chars in guilda !!! Esti in raid cu mainul si pica un item ce il vrei pe alt char? Nu se poate , sorry! ( *toti ne-o luam pe spate de la bani , prieteni si printese bosumflate , de ce nu si de la mine ????* )
Orice alta problema de alta natura mi se prezinta mei , Sslipknoot , ai nevoie de ajutor il ceri , il primesti , precum si orice altceva din Guild Vault (asta daca consider ca merita dat ) , nu esti obligat sa cotizezi la taburile din banca decat daca doresti sa o faci de placere , sa ajuti !
Nu se cere rank , decat daca consideram vreunul din cei cu rank superior ca il meritati
In guilda nu te certi , nu faci trade , ajuti ,nu adresezi injurii serverului (bucura-te ca joci gratis , e un privilegiu ,deci fii in game dar si in real life !) respecti si primesti pe masura , la noi se tine cont de aceste aspecte nu sunt doar vorbe.
Nu iti cunosti clasa , sunt facute tutoriale de catre alti playeri sau game masteri unde se explica totul amanuntit , mura in gura pentru a fii ajutat (text+video) , deoarece in aceasta guilda odata intrat se presupune ca ai habar de acest joc , detii anumite cunostiinte, cunosti ce inseamna 'a comunica' !


Sunt organizate mereu premade-uri in bg-uri , concurs gen trivia cu intrebari referitoare doar la capitolul Wow (Tbc si Woltk) cu premii in Primordial Saronite si Gold ; de fiecare data incercam sa oferim celor ce raspund corect ceva pe masura raspunsului cand vine vorba de companions :tazz: Monkey
Sunt acceptate idei noi , suntem deschisi sa invatam de la altii ce nu stim , caci nu este o rusine ,deoarece si noi dorim sa ajutam la randul nostru !
Inafara de Icecrown Citadel mai facem si altceva , de funn , pentru achievements gen Ulduar , Toc , Naxxramas , aviz amatorilor ce cunosc scripturile acestor instante , vor sa le mai faca si nu au cu cine , so this i call share experience si egaleaza cu progres in echipa , chiar si referitor la wow !
Odata iesit din guilda , ti-ai rezervat dreptul de a mai intra vreodata la noi.
***

Rog cei care doresc sa comenteze , si nu sunt din guilda sa nu ia peste picior ce am spus mai sus , este strict cerinta mea, a guildei. Cui i se pare aiurea , sa si pastreze opinia in gand , aviz pentru fratii de la complementara care stiu tehnica, metrica -


Si ceva funny (think) enter here , Ciocosr creation , nice work varule! Blana ai , junghi iti mai trebuie!!! (I.L.Caragiale-''Mitica'' )

https://youtube.com/watch?v=hy_8e4V7lWA:

:[img]







Last edited by eu1cu2peu on 09-08-2011, 02:06:22; edited 6 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LifeDrain

[Crushers Officer]



Status: Offline
(since 27-08-2011 12:08)
Joined: 04 Oct 2010
Posts: 24, Topics: 6
Location: Surounnded by asian chicks

Reputation: 110.2
Votes: 2

Post Posted: 25-07-2011, 21:39:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

good job Sslipk
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciocosr

[GM Crushers ]



Status: Offline
(since 22-01-2017 21:28)
Joined: 27 Feb 2011
Posts: 119, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 58.9
Votes: 4

 
Post Posted: 27-07-2011, 01:48:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma deci filmuletu face totul -) glm -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 17-05-2024, 03:35:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x