User
Pass
2FA
 
 

Blacklist

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message844
vexed

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-10-2011 19:40)
Joined: 12 Jul 2011
Posts: 20, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 59.9
Votes: 2

Post Posted: 03-08-2011, 19:49:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DEENMAN (NORKZ) - guild leave (item-orriented player)
Zabalos - ninja mark chiar in raidul guildei sale... ce mai e de zis?
Dymytry - un prieten cocalar al lui Zabalos, absolut nicio treaba cu jocul
Shamwowguy - un narcisist suferind
Canile - epic failer, tigan manelist, etc
Endgame - left guild
Ymagix - best pala EU





Last edited by vexed on 22-08-2011, 10:32:18; edited 13 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sculder

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-09-2011 21:20)
Joined: 12 Jul 2011
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 61.7
Votes: 2

Post Posted: 14-08-2011, 13:08:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Caps - guild leave.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deenman
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-12-2011 01:44)
Joined: 26 Jul 2011
Posts: 28, Topics: 7
Location: Cluj

Reputation: 46.4
Votes: 2

Post Posted: 22-08-2011, 12:07:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AS zice sa ma scoti de la blacklisted ,la cate am facut pt guilda, pe langa faptu ca am fost raid leader ,am fost prezent si la toate raidurile,si am oferit si cunostintele mele in scripturi (ca jucator ce a jucat 2 ani pe retail wotlk ). Ca am vrut un item si am dat dkp pe el nu inseamna ca sunt item orriented player! Semnat Deenman/Norkz.


A si apropo invata sa folosesti cu cap blacklistu,nu se pun jucatori care au iesit din guild, asa peste noapte,ci se pun aia nesimtiti, nestiutori ,incepatori, care comit greseli in script etc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vexed

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-10-2011 19:40)
Joined: 12 Jul 2011
Posts: 20, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 59.9
Votes: 2

Post Posted: 22-08-2011, 18:49:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
AS zice sa ma scoti de la blacklisted ,la cate am facut pt guilda


Vezi tu, Deen, asta e problema ta. Incearca sa te gandesti si la ce a facut guilda pentru tine. Oare daca Imballanced venea la inceput de tot facand niste ochi de catelus de plus si zicea: "Sunt cel mai bun tanc, baieti! Ajutati-ma intai sa fac level 80, sa imi iau si eu niste iteme si eu va tankez tot!", nu ar fi devenit el MT'ul guildei, iar poate pe tine nici nu te mai observam pe global chat?

Ah, si raid leader ai fost din pur voluntariat, in egala masura cu Sculder. Imi scoti ochii pentru asta acum? Puteai sa ne spui, daca simteai ca esti prea solicitat...

Cat despre prezenta la toate raidurile, asta am facut-o si eu, si Sculder, si asta nu ne-a dat dreptul sa ne facem alte caractere, si sa ne batem joc de ceilati 23 de oameni din raid.

Nu ma mai face sa deschid subiectul cu itemul, ca deja imi vine sa vomit.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 23-05-2024, 17:46:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password