User
Pass
2FA
 
 

Unban, just ordinary.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message416
Waspy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-08-2011 13:39)
Joined: 09 Aug 2011
Posts: 3, Topics: 2
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 48.5
Votes: 2

Post Posted: 09-08-2011, 19:31:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut salut, am facut acest topic pentru a cere un unban ( de parca nu a-ti sti deja - ) , sau mai exact un dublu unban, stiu ca cer mutle dar pot sa spun din punctul meu de vedere ca am luat ban pe nedrept.
M-am alaturat acestui server de cand s-a format, am crescut un shaman, Name Rukya (pretty imba in that period) dar a trebuit sa abandonez serverul deoarece venea Bacul si n-am mai avut timp de joaca. In fine cand am plecat de pe server ( si aici vine partea pe care probabil a-ti auzit-o de multe ori) i-am lasat account-ul unui "amic" dar se pare ca acesta l-a folosit cam aiurea la advertising si alte prostii, really sad, si m-am trezit cu IP ban si cu ban pe charul la care am muncit atata timp, impreuna cu alte alturi.
Daca s-ar putea as fi recunoscator sa mi se scoata ban-ul de pe IP macar si un account : Haxor3, unde se afla shaman-ul, nu mai vorbesc de celelalte account-uri Haxor4 si Haxor2.
Stiu ca povestea mea poate a-ti mai auzit-o si nu aveti incredere, dar eu sunt un player serios care a fost mereu alaturi de Shocker inca din timpul cand inca era GM pe Ultimate, si cand am auzit ca si-a deschis server am fost printre primii care l-a urmat.
Eu am cam scris ce aveam de scris acum ramane la aprecierea voastra daca ma ajuta-ti sau nu.

O zi buna domnilor!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stigmata

[I like trains]



Status: Offline
(since 27-04-2020 19:06)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2972, Topics: 8
Location: the 90s

Reputation: 669.4
Votes: 28

 
Post Posted: 09-08-2011, 19:48:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu erai tu pe cont cum de ai luat ban pe ip-ul tau ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Waspy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-08-2011 13:39)
Joined: 09 Aug 2011
Posts: 3, Topics: 2
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 48.5
Votes: 2

Post Posted: 09-08-2011, 22:53:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hmm deoarece account-ul era creat de pe IP meu? Cred D:, e ok daca nu ma puteti ajuta..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stigmata

[I like trains]



Status: Offline
(since 27-04-2020 19:06)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2972, Topics: 8
Location: the 90s

Reputation: 669.4
Votes: 28

 
Post Posted: 09-08-2011, 23:17:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu are legatura ip-ul de pe care a fost creat contul cu banul. Daca e banat inseamna ca s-au facut prostii de pe ip-ul ala, si evident nu se scoate.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Stigmata, 09 August 2011 21:18



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 22-09-2024, 11:28:38
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password