User
Pass
2FA
 
 

Nelamurire

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message547
|On|RaVeN

[Hate Made Us Great !]



Status: Offline
(since 11-12-2018 10:43)
Joined: 08 Oct 2010
Posts: 5756, Topics: 206
Location: Dr.FreakZ.rO

Reputation: 328
Votes: 43

Post Posted: 10-08-2011, 11:54:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buza ziua Dr !
Am o mica intrebare in legatura cu adminul meu..
Deci . inaite sa se bage mapele noi parca mi.a spun un player sa ii dau gag (am refuzat spunandu.i ca nu am motiv ) dupa aceea m.a facut noob si i.am dat un gag de 10 minute . Peste 5 minute s.a schimbat mapa (era absolute).
Si Shikadota mi.a scos adminul ca nu trebiua sa.i dau gag dar am fost de fata cand multi admini erau facut tot asa "noobi" "buti " si adminii le dadeau si ban etc. Dosent Matter
Si eu mai aveam un advertisment de la Tweety + a lui Shikadota =2 adica suspend adminul 1-5 zile parca nu permanent cum a facut Shikadota Raised eyebrow




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SickFish

[A.k.A WanderWise]



Status: Offline
(since 24-04-2020 09:12)
Joined: 03 Mar 2011
Posts: 5533, Topics: 631
Location: Siberia Romaniei

Reputation: 570.6
Votes: 371

     
Post Posted: 10-08-2011, 13:53:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tu aveai admin? - nu stiam.. probabil din cauza inactivitati..


Castigi Reputatie !


Code:
^AvioanE^: Salut, sunt ***, multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
|On|RaVeN

[Hate Made Us Great !]



Status: Offline
(since 11-12-2018 10:43)
Joined: 08 Oct 2010
Posts: 5756, Topics: 206
Location: Dr.FreakZ.rO

Reputation: 328
Votes: 43

Post Posted: 10-08-2011, 13:58:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum s.ar spune L.o.L
Of of stand in jur de 2-3-4 ore p zii si vorbind cu tine pe dr ... ?! sau cu clanul tau tng ? chiar nu mai stii?
2) Sau poate cand te.ai apucat tu bine de dr atunci aveam adminul scos si intram mai rar (cauta.ma pe gametracker serverul vechi apropae 150 de ore )

Edit .: http://forum.wow-freakz.com/Cerere-Helper-On-RaVeN-t59057.html




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Marry

[Marrina;x]



Status: Offline
(since 30-10-2013 19:00)
Joined: 30 May 2010
Posts: 1218, Topics: 41
Location: Timisoara

Reputation: 352.2
Votes: 24

 
Post Posted: 10-08-2011, 14:25:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poate ca war4 este mult mai important decat dr.ul pentru tine si aceasta este explicatia inactivitatii tale pe serverul nostru ... Am zis...si o sa zic mereu pentru cei care nu au tinere de minte.... ORELE DE PE SERVERUL VECHI NU MAI CONTEAZA cu ce ma incalzeste pe mine ca pe serverul vechi al lui tweety si orhan aveai 10000000 de ore? cand pe asta al meu si al lui shikadota nu ai decat 30 de ore ???
Cand ai luat suspend ... puteai sa intri pe mess la mn sau la shikadota sa ne intrebi atunci de ce/cat ai luat tu suspend ... nu`mi vii peste cateva luni sa`mi readuc eu aminte din trecut ce prostioare ai facut tu pe server de ai luat suspend -



De ce de atunci de cand ai luat suspend n`ai mai dat semne de viata? Credeai ca o sa te cautam noi si sa te rugam cu admin ?










EDIT LATER :
Cand un admin primeste ban/suspend/avertizare sau downgrade ... cere toate explicatiile necesare in legatura cu acestea ...
Ai facut cerere helper in ianuarie si ai primit remove prin martie - sau ceva de genu` ... si vii peste o jumatate de an sa ceri explicatii ... am tinere de minte dar nici chiar asa sa tin minte toti admini si ce lucruri fac ei pe server !!
Ca sa "reparam greseala" iti dau voie sa faci din nou cerere helper [fara sa faci cerere slot inainte] indeplinind toate conditiile [ore+lista codati] la aceasta votand admini pro/contra..cum ti`o fii norocul !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Marry, 10 August 2011 20:13



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 17-05-2024, 23:24:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x