User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Lider Akont

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1297
OkiLL
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-09-2011 21:40)
Joined: 18 May 2011
Posts: 181, Topics: 32
Location: Italy-Roma

Reputation: -64.2
Votes: 22

   
Post Posted: 18-08-2011, 15:40:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau in joc: OkiLL
Nick-ul persoanei reclamate: Akont
Poze: http://imageshack.us/g/831/liders.png/
Descriere incident: 5 /fwarn in 2 zile - ma santaja ma tot ameninta intruna si akm ma dat afara. azi cu bl ca i-am zis ca eu mai stau doar sa nu iau bl si el a zis: ok pa deci stai de sila in factiune si mia dat si bl -

Rog un admin sa aiba grija de comportamentu lui si de bl meu - ca nu imi convine ca din cauza lui sa stau 7 zile civil ... ca e el mare si tare.

PS: eu am intrat vla sa ma distrez nu sa fiu bataia liderului de joc sa fac tot ce imi zice si sami mai iau si fwarn aiurea si bl 1 sap...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
aKonT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-04-2014 10:02)
Joined: 18 Jul 2011
Posts: 415, Topics: 88
Location: Mangalia

Reputation: 34.5
Votes: 8

Post Posted: 18-08-2011, 15:56:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cele 2 fwarn am fost rugat de costi la insistentele sale sa le scot deoarece erai nou in vla si nu te acomodasei cu noi ! Costi paote posta aici !!
iar cele 3 leai primit : 1 - jignire la adresa co-liderului nu liderului cum ai scris tu !
2 - limbaj indecent uite ca si angel a luat - http://imageshack.us/photo/my-images/823/samp008anq.png/
3 - zici in fata factiunii ca stai in vla cu sila doar ca sa nu iei bl !!!repostez poza a 3 oara! CLAR ZICI ca stai doar ca sa nu iei bl n uca stai ca sa te distrezi cum ai spus tu !!! http://imageshack.us/photo/my-images/718/samp011pw.png/

akm dute si plangi ca nu mai esti vla si ai BL !!! + team iertat de " n " ori la rugamintile lu Costi " ceea ce am si respectat este lider deci ,, " pentru ca te luai in gura cu tot imembrii + te laudai la toti ca din vla noi suntem praf tu esti ala bun ! uite ala bun a parasit cuibu !
@ bataia mea de joc nu esti ci noi suntem !! Ne luai la mistouri + tiam zis de 2 ori sa faci mats si vi cu argunente de genu "eu nu fac pentru ca sunt fulldonator" adik ce dak eu am arme full gata cu mats ? gandestete ca exotic nu are arme full are nevoie de mats !



Last edited by aKonT on 18-08-2011, 16:01:17; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OkiLL
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-09-2011 21:40)
Joined: 18 May 2011
Posts: 181, Topics: 32
Location: Italy-Roma

Reputation: -64.2
Votes: 22

   
Post Posted: 18-08-2011, 16:00:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

akont ai dovezi? care sa ateste fwarn ca leai dat pe vre-un motiv eu am si se vede clar ca le dai in bataie de joc...( pe degeaba )?

1 mai scos pt a mai putea sami dai fwarn si a ma santaja
2 nu mai ridica acuzati false si minti nu ai poze clare cu motivele pt care am primit fwarn tot ce zici tu este = cu 0 fara poze
3 sti ca e INTERZIS sa scoti pe cineva afara cand are fwarn si dupa sa il ameninti ca ii mai dai cum mi-ai facut tu mie.
4. Poftiti o dovada in care se vede ca ma obliga sa dau eu testele in loc lui la dgl ca el e prea praf sa faca inscrieri macar si daca nu dadeam aveam fwarn ... eu acolo faceam tot am si martori guess fara gloante thekiller etc...

http://imageshack.us/photo/my-images/33/samp022qa.png/

Si dupa cum a scris mai sus el ma dat afara doar de drag bl ... sa ma vada ca stau civil





Last edited by OkiLL on 18-08-2011, 16:07:14; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
GueSs.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 07-11-2011 17:54)
Joined: 09 Feb 2011
Posts: 393, Topics: 53
Location: Mangalia

Reputation: 9.3
Votes: 24

Post Posted: 18-08-2011, 16:04:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

akont lasa vrajealaaa! azi , la teste iai zis , eram cu tv , daa nu are grija de cei de la teste are /fwarn , lasa-te + co-liderul trebuie sa ascutle de lider , te-ai consultat cumva cu costi? akont nai o treaba , lasa-te de samp!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aKonT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-04-2014 10:02)
Joined: 18 Jul 2011
Posts: 415, Topics: 88
Location: Mangalia

Reputation: 34.5
Votes: 8

Post Posted: 18-08-2011, 16:09:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scuzati ca dau iar post

@guess esti avocatul poporului cumva? ai dovezi pentru ce spui tu ? sau tia dat okill 1kk si akm ii sari in ajutor ??

@rog sa nu mai posteze orice player ci doar helperi si adminii !

@ + cosi este plecat de aceea ma lasat pe mine co-lider sa am grija de factiune + tu taci din gura ma copile ! ai intrat ballas sa te dai bine pe langa admini !! Esti doar pe interes!!! -

@okill akm nah sufera si acuzama cum vrei ca team dat pt bl Dosent Matter + in poza pusa de tine !! tiam zis ceva , tu trebuie sa faci!!nu sa izici mie "thoamne"!!

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

postez aici !!

@ ai terminat cu prostiile ? team pus sa dai teste pentru ca nu te tinem in VLA aiurea - Vreau sa te vad ca te straduiesti si a ajuti lider , colider , colegii !!!

@ dak tu chiar crezi ca team pus intentionat e grav - ce castig eu din asta? mdea cllar ziceai in joc ca ai 17 ani da la cum te zmiorcai clar - 11-12 maxim

@ GuesS - clar foame de posturi -



Last edited by aKonT on 18-08-2011, 16:28:26; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OkiLL
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-09-2011 21:40)
Joined: 18 May 2011
Posts: 181, Topics: 32
Location: Italy-Roma

Reputation: -64.2
Votes: 22

   
Post Posted: 18-08-2011, 16:18:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Copile Termini cu reply ??? si cu minciunile ai zis sa lasam admini sa decida + poza aia mai obligat sa dau testele ca de nu imi dadeai fwarn am poza + marotor ce vrei mai mult tu nu ai nimik esti = cu 0 in post asta. te vezi cu rep pe - si teai bagat la foame de posturi gata stai calm si asteapta adminii sa decida pt tot ce ai facut tu.

PS: rog admini sa ia in considerare ce a scris el
Code:
@okill akm nah sufera si acuzama cum vrei ca team dat pt bl
Se da mare ca ma dat afara cu bl se simte bine eram sigur ca asta a urmarit a si recunoscut ... e clar ce a urmarit va si zis-o in fata ca mia dat bl doar sa ma vada cum sufar ca civil dupa cate am facut - ...

Apropo dc ai dat edit la ce ai scris vezi ca am print - copilu cand ai recunoscut pe forum ca mai dat afara doar pentru dragu blacklistului...

Poftim

Nu mai incerca sa te ascunzi...





Last edited by OkiLL on 18-08-2011, 17:13:08; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Krieg

[inMyh3ad.]



Status: Offline
(since 26-06-2016 11:54)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 2271, Topics: 138
Location: Buzau

Reputation: 46.5
Votes: 64

 
Post Posted: 18-08-2011, 16:23:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hai gta cu spamul asteptati sa raspunda un admin.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GueSs.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 07-11-2011 17:54)
Joined: 09 Feb 2011
Posts: 393, Topics: 53
Location: Mangalia

Reputation: 9.3
Votes: 24

Post Posted: 18-08-2011, 16:24:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aKonT wrote:
scuzati ca dau iar post

@guess esti avocatul poporului cumva? ai dovezi pentru ce spui tu ? sau tia dat okill 1kk si akm ii sari in ajutor ??

@rog sa nu mai posteze orice player ci doar helperi si adminii !

@ + cosi este plecat de aceea ma lasat pe mine co-lider sa am grija de factiune + tu taci din gura ma copile ! ai intrat ballas sa te dai bine pe langa admini !! Esti doar pe interes!!! -

@okill akm nah sufera si acuzama cum vrei ca team dat pt bl Dosent Matter + in poza pusa de tine !! tiam zis ceva , tu trebuie sa faci!!nu sa izici mie "thoamne"!!



1kk? ma crezi akont sa fac l**a pentru 1kk? am frate bani , eram cu tv pe el cand ai zis asta , daca ai factiune asa de buna , ataca frate ballas , fa dm cu lsv d-astea ..






Last edited by GueSs. on 18-08-2011, 16:29:20; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^^The Angel^^

[AngeL :D]



Status: Offline
(since 26-09-2013 11:51)
Joined: 07 Jul 2010
Posts: 5977, Topics: 210
Location: Maximia !

Reputation: 546.4
Votes: 94

 
Post Posted: 18-08-2011, 16:24:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma scuzati ca ma bag,dar e leaderul factiunii in care sunt.Daca e vreo problema ,delete this post.

Let's begin. Faza a fost asa: Ieri okill i-a spus lui akont ca eu vreau sa devin co-leader si sa il dau pe el jos(desigur,nimic nu era adevarat.) .Apoi,eu am inceput sa-l iau la injuraturi fiindca mintise cu nerusinare. Adica eu intru a 2-a zi in samp si ma ia akont si imi zice ca il barfesc pe la spate - . Si cand a intrat okill l-am intrebat de ce a mintit si recunosc,am injurat. Am primit fwarn,nu am comentat,insa okill a injurat si el ,rezultand fwarn . Deci totul a fost corect . Dupa care okill a zis ca sta in VLA doar ca sa nu ia BL . Si logic, sta fara sa mai faca treaba, nu ? - Deci iar fwarn ! => 3 fwarns => OUT ! . Ce nu ti-e clar okill ?


„Cãrțile mele sunt ca apa. Cãrțile marilor genii sunt ca vinul. Din fericire toatã lumea bea apã.” -> Mark Twain


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clofn123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-04-2012 08:40)
Joined: 08 Jul 2011
Posts: 152, Topics: 45
Location: Romania

Reputation: 78.5
Votes: 4

Post Posted: 18-08-2011, 16:32:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

angelz nu te mai baga dup postu unui helper iar nu ma iaduce acuzati false dup dovezi si te rog frumos nu esti avocatu lui akont+plus ca eram s ieu astazi de dim pe srv si am vazut cu ochi mei cum il santazai pe akont daca nu da 1000|500 mats il da afara si saracu de le doar el muncea in factiune
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k1d0or.

[Sa:Mp AdMiN]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:54)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 4145, Topics: 168
Location: Bucuresti

Reputation: 215.2
Votes: 55

       
Post Posted: 18-08-2011, 16:32:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

a procedat corect,e lider,e factiunea lui!
Nici sa ti-o iei in cap,sa dai pe toti afara!
Si tu,nu esti usa de biserica,crezi ca nu te stiu,cand ma vb pe la spate,si ma luai la misto?
Daca str / cbr vor sa mai spuna ceva,sa zica,daca nu /lock!
Nimeni numai raspunde dupa mine,altfel warn!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by CbR*, 18 August 2011 15:21



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 13-05-2024, 02:40:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x