User
Pass
2FA
 
 

Cerere unban din nou ( Scipio daca se poate motivul)

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message3029
Shantaro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2011 13:55)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 31, Topics: 4
Location: Focsani

Reputation: 63.7
Votes: 4

Post Posted: 20-08-2011, 11:04:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: vlad
Adminului care a dat ban: (optional) Scipio
Ip-ul tau/SteamID: 188.212.155.21
Data si Ora banului:-/-
Motivul: Il stie scipio si l'as ruga sa ni-l spuna si noua aici. Si daca se poate scipio..pune adminii sa voteze pro si contra. pt ca nu mi se pare corect sa iau ban degeaba dupa atata munca. am bagat bani am stat zile in sir sa fac level 10..si cand sa ma bucur iau ban?..in fine astept o explicatie din partea ta.Si inca o rugaminte NU MAI INCHIDE TOPICU ! vreau un motiv neaparat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sorynyko

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-07-2014 21:00)
Joined: 31 May 2010
Posts: 65, Topics: 10
Location: Ploiesti

Reputation: 52
Votes: 12

Post Posted: 20-08-2011, 11:08:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

uite si motivu . http://forum.wow-freakz.com/recl-VLAD-t52477.html

deliqvent wrote:
Daca nu ai stiut sa respecti regulile , chiar dupa mai multe avertizari , ai fost sanctionat ! Contul a fost sters ia-o de la 0 , ca acest cont nu-l vei primi innapoi !


http://forum.wow-freakz.com/view-post-796175.html?highlight=vlad#796175


:bike:
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 20-08-2011, 11:20:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Bine ca mi-a aratat sorynko ai de la 2 owneri contu blocat .

2. Nu am chef sa-ti deblochez contu

3. Ai ip stabil si unele mesaje sunt de la remix flow

4. si id de mess seamna cu a lu remix flow .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shantaro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2011 13:55)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 31, Topics: 4
Location: Focsani

Reputation: 63.7
Votes: 4

Post Posted: 20-08-2011, 14:08:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.remix flo? eu am id gmg.junkey si p4f_Zingarinho. daca vrei iti dam web aman2 sa vezi care-i diferenta.
2.scipio in caz de ai uitat. cand a facut pacemaker reclamatie imi schimbasem ip'ul stie ceacea foarte bine
3.Imi pare rau nu avem ip stabil in momentul in care scria Remix Flow. avem toti acelasi ip dupa am schimbat ip'u .
4.Daca eu muncesc dc nu pot da contu altcuiva?Cine a jucat pe contul meu?Vreau sa lase mesaj cel care a jucat macar o secunda pe contu meu si mai vorbim !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GaGaVs Je !!

[GaGa 3>Freakz.]



Status: Offline
(since 29-05-2017 13:44)
Joined: 19 Nov 2009
Posts: 6358, Topics: 233
Location: Arad

Reputation: 547.1
Votes: 196

 
Post Posted: 20-08-2011, 15:49:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sorynyko wrote:
uite si motivu . http://forum.wow-freakz.com/recl-VLAD-t52477.html

deliqvent wrote:
Daca nu ai stiut sa respecti regulile , chiar dupa mai multe avertizari , ai fost sanctionat ! Contul a fost sters ia-o de la 0 , ca acest cont nu-l vei primi innapoi !


http://forum.wow-freakz.com/view-post-796175.html?highlight=vlad#796175


Uite dovada mai sus, si tio mai pun si eu odata http://img192.imageshack.us/gal.php?g=print2qj.jpg .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 21-08-2011, 00:15:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu chiar nu pricepi ca exista un regulament .... esti chiar asa batut in cap ti sau adus probele de ce ai contu blocat si tot insiti ... nu ai voie sa imprumuti contu altcuiva ca vei ramane fara el ... asa e regula respecti nu iti convine poti pleca .... nu te tine nimeni cu forta ... contu ramane blocat in continuare imi trmiti pm-uri degeaba sincer ...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shantaro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2011 13:55)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 31, Topics: 4
Location: Focsani

Reputation: 63.7
Votes: 4

Post Posted: 21-08-2011, 07:08:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba frate tie ti se pare corect ca tu sa bagi bani intr'un joc si peste mai bn de juma de an sa ti-l blocheze? daca foloseam cod ceva..mai ziceam frate.Dar nici macar nu l-am imprumutat..astept sa vina ceacea sper ca mai stie problema de atunci de cand mi-am schimbat ip'u.TU-mi zici mie ca's batut in cap?Frate uitate la tine ca nu stii pe ce planeta esti.vorbeste cu ceacea sa vezi ca el mi-a deblocat contu dupa acea faza pt ca i-am explicat ce s'a intamplat.Am crezut ca am trecut peste aia...adica imi deblocheaza ceacea contu...owner mai vechi si la 2 zile iau ban +cont blocat si nu ma anunta nimeni..oare dc? pt ca asa vrea scipio...ca p tine nu te intereseaza cat de mult muncim si alea...dai banuri aiurea.Il deblochezi bine..nu-l deblocheza ma p** pe el de cont si gata.Mai joaca bunicamea pe server..daca o mai juca si aia ca in scurt timp moare -

PS: Scipio,omule te credeam mai mare..cum sa-mi zici tu ca alea's probe?atunci cand pacemaker mi-a facut poze am avut contu blocat vreo 2 zile.dupa care i-am explicat lui ceacea problema.si mi-a deblocat contu.intai vorbeste cu el dupaia blocheaza-mi tu mie contu,inteles?Pe mine nu ma intereseaza ca esti owner sau nu..vorbesc cu tine ca si cu un player..pt ca eu nu sunt ca altii "Ba eu ma dau pe langa "..." sa imi dea admin..sau sa nu zica ca's baiat rau.." eu iti spun in fata ce am de zis.Mi-ai blocat contu pe nedrept si asta este tot.Vreau sa am contu deblocat.Si daca stiu ca eu nu am dat contu insist..este logic,nu?Incerc sa-mi recuperez contu pt care am muncit atata timp.si sorynoko si gaga nu ar trebuii sa se bage...Apropo gaga..tu nu ai vandut contu?Sau nu mai tin eu minte bine?Raised eyebrow vezi ce oameni?am zis eu ceva cand ai dat contu?Nu..dar tu sari repede cu gura aia mare si nu mai zic cum..si te bagi.Nu stii tu ce am facut eu.daca am dat contu cuiva..asa ca shh -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sorynyko

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-07-2014 21:00)
Joined: 31 May 2010
Posts: 65, Topics: 10
Location: Ploiesti

Reputation: 52
Votes: 12

Post Posted: 21-08-2011, 07:42:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma baiatule ma crezi ca numai tu ai bagat bani intr-un cont ? masi sunt si alti care au bagat si au fost banati permanent/contblocat

asa ca nu te mai milogi d scipio ca nu e cum crezi tu el cand spune nu e NU>! ceao


:bike:
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shantaro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2011 13:55)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 31, Topics: 4
Location: Focsani

Reputation: 63.7
Votes: 4

Post Posted: 21-08-2011, 08:38:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Auzi frate? da tu ce tot te bagi? ca asta n-am inteles. Astept sa intre ceacea pe mes si mai vorbim noi dupa - Nu te mai baga !..doar atat iti spun -

PS: Scipio am ip'u lui Remix pt ca am fost la el am intrat pe zm si forum..ca aveam ban pe forum de la shocker.D'asta.Asa ca nu mai da tu cu presupusu "Remix flo si vlad sunt unu si acelasi" NU ESTE ADEVARAT ! Mai intai documenteaza-te.Vin'o cu argumente.Ca asa zic si eu "Scipio are 10 ani" ...si poate ca tu ai 20..Atata timp cat nu am argumente..cel putin unele in care sa cred macar eu..nu zic nimic despre nimeni - Si-ti propun sa faci si tu asta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 21-08-2011, 10:43:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa-ti deblocheze ceacea contu , vb cu el sincer nu ma intereseaza dar o sa vina ziua cand ai sa pierzi lvl si creditele si ti le-o mai da bunica inapoi ... asa ca ... poti juca i-a legatura cu ceacea sa-ti deblocheze contu sa-ti dea unban ... stau sa dau explicatii dupa fiecare mucos de-al de tine
Am sa vb cu ceacea contu tau a fost blocat de t3n3bre si bandit ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shantaro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2011 13:55)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 31, Topics: 4
Location: Focsani

Reputation: 63.7
Votes: 4

Post Posted: 21-08-2011, 15:00:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Scipio.ceacea imi stie foarte bine situatia.+ ca nu esti tu in masura sa ma faci pe mine mucos.
2.Daca nu ai observat am un vocabular mult mai bogat decat al tau..cel putin asa pare din toate topicurile astea:)
3.Te rog frumos termina cu jignirile de genu "mucos" "batut in cap"...mai intai uita-te la tine si dupa spune si de altu.
4.Sunt mai mic ca tine...daca ai fii un om cu capu pe umeri nu te-ai pune la mintea unui copil de 15 ani.Bine cu toate ca "copilu ala de 15 ani" are un vocabular mai imbogatit ca al tau.
5.Stii ceva?Nu mai vreau niciun cont.Dail lu bunicata..cui vrei tu - Daca se poate sa se inchida topicu..si asa insist degeaba..ca pe aici nu prea ai cu cine vorbii..sper ca intelegeti la ce ma refer -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
~MRS~

[~ Far Son och Bror ~]



Status: Offline
(since 17-02-2019 14:00)
Joined: 07 Apr 2011
Posts: 8084, Topics: 165
Location: Galati

Reputation: 1826.4
Votes: 132

   
Post Posted: 21-08-2011, 15:29:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shantaro wrote:
1.Scipio.ceacea imi stie foarte bine situatia.+ ca nu esti tu in masura sa ma faci pe mine mucos.
2.Daca nu ai observat am un vocabular mult mai bogat decat al tau..cel putin asa pare din toate topicurile astea:)
3.Te rog frumos termina cu jignirile de genu "mucos" "batut in cap"...mai intai uita-te la tine si dupa spune si de altu.
4.Sunt mai mic ca tine...daca ai fii un om cu capu pe umeri nu te-ai pune la mintea unui copil de 15 ani.Bine cu toate ca "copilu ala de 15 ani" are un vocabular mai imbogatit ca al tau.
5.Stii ceva?Nu mai vreau niciun cont.Dail lu bunicata..cui vrei tu - Daca se poate sa se inchida topicu..si asa insist degeaba..ca pe aici nu prea ai cu cine vorbii..sper ca intelegeti la ce ma refer -

Da am inteles -..Am inteles faptul ca prin ceea ce spune Scipio are dreptate , mai cresti putin si ai grija la articularea cuvintelor ca nu excelezi la capitolul asta...


Du kommer ikke til ende, hvis du stopper ved hvert trin

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 21-08-2011, 16:28:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shantaro wrote:
1.Scipio.ceacea imi stie foarte bine situatia.+ ca nu esti tu in masura sa ma faci pe mine mucos.
2.Daca nu ai observat am un vocabular mult mai bogat decat al tau..cel putin asa pare din toate topicurile astea:)
3.Te rog frumos termina cu jignirile de genu "mucos" "batut in cap"...mai intai uita-te la tine si dupa spune si de altu.
4.Sunt mai mic ca tine...daca ai fii un om cu capu pe umeri nu te-ai pune la mintea unui copil de 15 ani.Bine cu toate ca "copilu ala de 15 ani" are un vocabular mai imbogatit ca al tau.
5.Stii ceva?Nu mai vreau niciun cont.Dail lu bunicata..cui vrei tu - Daca se poate sa se inchida topicu..si asa insist degeaba..ca pe aici nu prea ai cu cine vorbii..sper ca intelegeti la ce ma refer -


Ca sa nu ma mai cert aiurea cu tine ca daca ai fii singura problema de aici poate as fii avut timp sa stau sa te "ascult" pe tine ... contu tau va ramane definitiv blocat ca esti tare in gura si ma iei la misto pe mine .. sutem 4 owneri aici de la 2 ai contu blocat + eu sustin accelasi lucru ... ceacea nu o sa-ti deblocheze nici un cont deoarece vb eu cu el sa nu se amestece in problema asta ... ai gresit platesti ca toata lumea ... dupa ce esti vinovat esti si tare in gura ..,. lasa ca te educ eu daca parintii tai nu au stiut sa faca lucru asta ...

EDIT : Invata notiunea de regulament

EDIT 2 : Uite aici http://forum.wow-freakz.com/Limbaj-neadecvat-t96189.html tie iti lipsesc niste notiuni de baza

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shantaro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2011 13:55)
Joined: 19 Aug 2011
Posts: 31, Topics: 4
Location: Focsani

Reputation: 63.7
Votes: 4

Post Posted: 21-08-2011, 18:40:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frate stii ce? Terminati cu toate porcariile astea. Nu mai vreau nici un cont. tine-l tu ....gata,,,din partea mea puteti inchide topicul:)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scorpion^Jr.

[-]



Status: Offline
(since 31-03-2020 18:16)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 3774, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 282
Votes: 82

 
Post Posted: 21-08-2011, 19:35:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa cum spune Scipio , contul ramane blocat , bafta !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Scorpion^Jr., 21 August 2011 17:36



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 05-07-2024, 13:04:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x