User
Pass
2FA
 
 

Cont banat eroare sau rautate sau nush
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message4635
Tornada
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2011 07:29)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 15, Topics: 4
Location: Turkey

Reputation: 60.1
Votes: 3

Post Posted: 20-08-2011, 00:38:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iarta ma nu l fac incompetent, mi a explicat ca el doar a executat un ordin de la cnv care s a uitat in logs, sunt curios cum s a uitat si n a vazut ca scadeam mmr... in orice caz a fi incompetent nu inseamna ca esti retard sau prost, incompetent intr un domeniu inseamna sa nu fi pregatit necesar pentru domeniul in care ti desfasori activitatea, si partea buna e ca se poate corecta prin atentie sporita, dedicatie, daruire, etc :Chatterbox.. imi cer scuze daca am jignit - fara intentie desi nu consider ca am jignit, incerc sa trag un semnal de alarma sa fie atenti ca fac rau oamenilor nevinovati.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tornada
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2011 07:29)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 15, Topics: 4
Location: Turkey

Reputation: 60.1
Votes: 3

Post Posted: 20-08-2011, 01:16:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si dovada ca intr adevar am scazut mmr ul cu un team de 0 rating pentru a ne pregati de teamul cu care vroiam sa atingem 2300 pentru gm...
Cititi spamul de pe global si vedeti ce zice belton acolo!


in screenul unde am 30 cu 0 se vede clar rating 1300 acl aveam mmr mic ceea ce arata ca inainte sa facem teamul cel bun am scazut mmr.
si evolutia teamului 9 cu 4...
20 cu 6... pentru ca pe masura ce mmr crestea la loc si noi ne apropiam de 2k mai intalneam si echipe mai "importante"


mda..pentru ca ma atac f tare cand cineva ma acuza de furt cand stiu ca am muncit am cautat in 700mb de screenuri sa aduc cateva mici dovezi... nu pt gm pentru cei care au zis pe global ca am primit ce meritam:















urmariti in screenuri teamul *** your mama dead ppl sa vedeti ca am avut saptamanal winuri si looseuri cum se poate vedea in unele screenuri, si dovada ca am atins 2k cu diferite combo.. nu e o realizare e un nimic pentru mine...nu ma mandresc ca am facut 2k de 2 ori e usor de facut dupa ce scazi mmr si pot sa mai fac de 10 ori, dar trebuia sa arat desteptilor care au zis ca am primit ce meritam ca am facut pe merit si pentru ca ei sunt inapti nu inseamna ca un player care are dk de 2 ani si joaca wow de 5 in total, numai si numai pvp f putin pve pe wotlk...nu poate face 2k fara sa triseze...ei oricum stiu asta dupa felul in care i pic la duele dar ciuda "romanul tipic" cum ziceam.. sa moara capra vecinului...
si btw uitati si un screen cu un "imba" scor 30-0 daca asta se poate numi ceva imba ca la mmr asa de mic am castigat 30 versus tot felul de nabi... dar screenul e bun pentru ca arata mmr ul care l avem ceea ce dovedeste ca inainte de asta am scazut mmr.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
znake

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2012 08:49)
Joined: 10 Mar 2011
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 27.2
Votes: 3

 
Post Posted: 20-08-2011, 11:58:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stigmata wrote:
znake wrote:
tornada tu vrei dreptate de la GM -

sa fim seriosi, daca era dreptate nu se intra in icc cu gm in party .gm off si nu se omora tot pana la LK doar sa fie echipata lumea -

traiasca Fury of Frostmourne

domnu` Shocker check that in the log daca poti -

regards,
znake

Esti prost ?


nu sunt deloc prost, dar nu astept dreptate de la voi, e cel mai folosit exploit de "GeMeii" d-aci, pur si simplu vreau sa vad pana unde merge treaba asta cu ban-ul asta....
eu stiu pe cine am suparat dar nush tornada pe cine a batut in halu asta incat am luat toti ban - btw GG Tornada

regards,
znake

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stigmata

[I like trains]



Status: Offline
(since 27-04-2020 19:06)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2972, Topics: 8
Location: the 90s

Reputation: 669.4
Votes: 28

 
Post Posted: 20-08-2011, 12:11:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

znake wrote:
Stigmata wrote:
znake wrote:
tornada tu vrei dreptate de la GM -

sa fim seriosi, daca era dreptate nu se intra in icc cu gm in party .gm off si nu se omora tot pana la LK doar sa fie echipata lumea -

traiasca Fury of Frostmourne

domnu` Shocker check that in the log daca poti -

regards,
znake

Esti prost ?


nu sunt deloc prost, dar nu astept dreptate de la voi, e cel mai folosit exploit de "GeMeii" d-aci, pur si simplu vreau sa vad pana unde merge treaba asta cu ban-ul asta....
eu stiu pe cine am suparat dar nush tornada pe cine a batut in halu asta incat am luat toti ban - btw GG Tornada

regards,
znake

Intr-adevar, nu esti prost. Esti retardat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
znake

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-09-2012 08:49)
Joined: 10 Mar 2011
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 27.2
Votes: 3

 
Post Posted: 20-08-2011, 13:14:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stigmata wrote:
znake wrote:
Stigmata wrote:
znake wrote:
tornada tu vrei dreptate de la GM -

sa fim seriosi, daca era dreptate nu se intra in icc cu gm in party .gm off si nu se omora tot pana la LK doar sa fie echipata lumea -

traiasca Fury of Frostmourne

domnu` Shocker check that in the log daca poti -

regards,
znake

Esti prost ?


nu sunt deloc prost, dar nu astept dreptate de la voi, e cel mai folosit exploit de "GeMeii" d-aci, pur si simplu vreau sa vad pana unde merge treaba asta cu ban-ul asta....
eu stiu pe cine am suparat dar nush tornada pe cine a batut in halu asta incat am luat toti ban - btw GG Tornada

regards,
znake

Intr-adevar, nu esti prost. Esti retardat.


- nu tre sa te superi, faci riduri, se mai intampla oricum reason pt ban e bullshit... asta e clar... nu inteleg de ce te bati acum cu pumnu in piept...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tornada
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2011 07:29)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 15, Topics: 4
Location: Turkey

Reputation: 60.1
Votes: 3

Post Posted: 20-08-2011, 13:22:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

incetati aman2!!! aveti warn de la mine - nu mi pasa ce gm fac raiduri si ce si cum znake termina... oricum tot mai infecta situatia pana la ora asta tot am ban, cu toate ca am postat printul in care se vede clar cum belton spameaza globalul zicand join 3v3 low teams scadem mmr... sau ca nici un gm inca n a verificat logs ... in orice caz incetati cu cearta, voastra legata de raiduri... daca nu a aruncat inca un gm ochii pe printu de l am pus ar fi bn sa o faca si pana maine dim cand vin de la munca sper sa am dracu contu debanat ca mi pierd rabdarea - ... si incepe sa mi se para bataie de joc ce se intampla.. nush cum sa va explic dar ma durea n .... de banu l vostru de 15 zile daca eram vinovat, dar atat timp cat stiu ca n am dat nimanui rating si fac arene numai la ore cand e lume multa in que...bn defapt pe sv asta mereu e lume in que.. ma umplu de draci cand ma gandesc ca am ban fara motiv...
Eu va rog pentru ultima data sa verificati ce e de verificat, sa va uitati si peste printul de l am pus ca e f elocvent ce se intampla acl.. o sa mi pierd rabdarea o sa va injur pe toti ca la usa cortului, veti sterge postul voi lua ban permanent si blablabla si mi va iesi contul din grija, pentru ca SINCER prefer ban permanent sa stiu ca l am luat pe ca mi am bagat si scos ...decat ban 15 zile pentru ca n am facut nimic, pentru ca n am injurat pe nimeni pe chatul comun, nu m am certat, nu am adus vreodata chestii jignitoare la adresa sv...mi am vazut de trb mea, m am jucat fara sa creez probleme si recompensa este un ban superficial pentru ceva ce nu am facut.... poate va vine greu sa recunoasteti ca ati gresit cine stie...- se mai intapla tuturor sa faca confuzie intre a scade mmr si a da rating cuiva:-/ SAU NU... ca e cam greu sa nu faci diferenta cand teamul care scadea mmr avea 0 rating si facea treaba asta la o ora de varf cand e multa lume la arene... Dosent Matter si am mai zis verificati ce zic eu teamul cu care am scazut mmr avea 0 wins cu ffffoarte multe lose!!! in nici un caz 0 cu 20 cat au castigat aia pe noi... deci clar multe alte teams au luat rating pe noi, pentru ca am scazut mmr de la 1900 sau 2k+ cv de genu pana la 1200 1300 parca... deci e nev de mai mult de 20 de meciuri pierdute sa scadem atat...!

Astept o veste buna maine dim cand vin...-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 20-08-2011, 20:39:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Unbanned

LE: or not


- Retired -


Last edited by myt42xxx on 20-08-2011, 21:52:10; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 20-08-2011, 21:19:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

not so fast


teamul cu idul 59128 (flaraz, lynnae si grazi) au farmat cu nerusinare teamul cu idul 58128 (Tornada, znake si belton), ce convenabil, teamurile au fost facute unul dupa altul.

de asemenea

teamul cu idul 59127 (anub, blueair si deadlybrew) a farmat teamul cu idul 59128. again, iduri consecutive.

np, o sa luati toti ban.



Last edited by sundaysfantasy on 20-08-2011, 21:34:01; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thunderstormm

[ddd]



Status: Offline
(since 21-04-2018 00:56)
Joined: 29 Nov 2010
Posts: 1107, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: 68.1
Votes: 48

Post Posted: 20-08-2011, 21:25:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca au facut-o nu au minte - vor tot ratingul pe wintrade aia
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burebysta

[Retired Veteran]



Status: Offline
(since 27-08-2022 20:01)
Joined: 27 Jun 2011
Posts: 17044, Topics: 509
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 3626.7
Votes: 245

Post Posted: 20-08-2011, 23:41:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si intr-un final s-a facut dreptate.
Morala:Nu subestima GM-ii ca te fac de cacao verde mucegaita -





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tornada
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2011 07:29)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 15, Topics: 4
Location: Turkey

Reputation: 60.1
Votes: 3

Post Posted: 21-08-2011, 09:25:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu s a facut dreptate eu scadeam mmr ... nu mai imi bat capu, dupa cum am spus acceptam ban 15 zile daca eram vinovat, dar daca nu sunt prefer orice ban va urma dupa cele spuse dar macar sa stiu ca l am luat pe merit.. deci:

Sa mi bag **** n familia voastra de inapti;)!!! pa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 21-08-2011, 10:49:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

your wish is my command.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by sundaysfantasy, 21 August 2011 08:49



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 22-09-2024, 03:54:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x