User
Pass
2FA
 
 

Ban,fiindca avea el nervi pe mn :Ț

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message975
mariansi2009

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2011 01:06)
Joined: 28 Jul 2011
Posts: 32, Topics: 11
Location: Romania,Buzau

Reputation: 71.6
Votes: 2

 
Post Posted: 28-08-2011, 04:01:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut.Eram pe mapa ”zm_cross” si a intrat ”ScorpioN^Jr” cum ramasese ultimu ia-m dat HE,si sa suparat pe mine.Ma ameninta ca nu voi mai juca pe freakz niciodata -.Dupa ce sa schimbat mapa am spus aja ”ce calm mergea sv” si dupa asta am luat ban cu motivu ”ia mai taci tu”....ADMINU asta are cv cu mn serios -,si Nu Sh dece postez asa ceva:| k.Ms - SCREEN http://imageshack.us/f/405/hl2011082804432247.png/ 2 > > http://imageshack.us/f/193/hl2011082804423940.png/ -

Adminul nostru care esti pe server
Sfinteasca-se Awp-ul tau
Da-r-ar head Deagle-ul tau
Ferite-ar Dumnezeu de flash
Precum pe dust asa si pe inferno.
Kalash-ul meu cel de toate rundele
Da-mi-l mie astazi
Si ne iarta noua rushurile noastre
Precum la CT asa si la Tero.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Scorpion^Jr.

[-]



Status: Offline
(since 31-03-2020 18:16)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 3774, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 282
Votes: 82

 
Post Posted: 28-08-2011, 04:12:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai ca m-ai facut sa rad , cand te-am amenintat ca nu vei mai juca pe server , si inca ceva , daca mai aduci comentarii aiurea la adresa mea iti lungesc banul , sincer sa fiu , de fiecare data cand intru pe server ma iei la misto...Nu uita , sa nu mai imi zici nimic ca eu nu sunt prietenii tai din fata blocului ! Si in poza de sus , "ce calm era srv" pana sa vin eu , nu ? Cand mai zici ceva de mine iar o sa-ti dau ban , si cu asta incheiem subiectul , m-am saturat sa joc cand intru pe server si esti tu , sa joc cu nervi ca tu tot faci comentarii aiurea la adresa mea ! Hai salut!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MonFleeT
[Banned user]

[Account disabled]
Banned


Status: Offline
(since 06-09-2011 11:13)
Joined: 22 Aug 2011
Posts: 20, Topics: 4
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 43.8
Votes: 6

Post Posted: 28-08-2011, 13:25:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scorpion u mereu gasesti cate un cuvant de spus dc sa taca omu are voie sa vorbeasca atata timp cat spune adevarul pe tine dc sa te credem ca faci abuz de admin.....si mai si minti in fatza chiar lai amenintat daca nu al amenintai crezi ca omul era nebun sa zica asta? si miai dat report.. asta e.. dar ori cum voi vorbi eu ... cu ala mai mare...

si mereu cand cineva face reclamatie in potriva ta te vaiti ca o femeie... de parca u ai fi sfant nai fi
gresit cu nimika

iti aduci aminte cand miai zis ca nu's normal la cap.? poate om fi si noi nebuni.. sau nenormali..
dar sa sti ca esty unu dintre noi. fratelo..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Scorpion^Jr.

[-]



Status: Offline
(since 31-03-2020 18:16)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 3774, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 282
Votes: 82

 
Post Posted: 28-08-2011, 14:09:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu-mi amintesc sa te fi facut nenormal la cap , daca te-am facut vino cu dovezi si in + de asta , fac abuz de admin ? Acu vii tu si zici ca fac abuz de admin , in 2 ani de zile daca faceam abuz de admin , de ce nu am primit remove , te bagi in topicuri aiurea , si ce-i cu pm-ul asta
MonFleeT wrote:
Ba frate adevarat acuma u zici de alti ca au ceva la cap... dar se pare ca si u esty unu dintre noi..
acuma chiar as tine cu ala pentru ca u faci abuz de admin voi vorbi cu scipio
sall

Vezi ca eu nu sunt frate pentru tine .... Deja m-am saturat de copii ca voi ... Si daca mai zice-ti ceva de mine am sa trec la sanctiuni ....

Si in legatura cu Dute! se poate verifica in logo-uri , de fiecare data cand intru pe server , noaptea ma ia la misto !
Aduc si martori ,deci te rog eu termina !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zolder
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-07-2012 04:34)
Joined: 02 Sep 2010
Posts: 1000, Topics: 60
Location: Romania

Reputation: 16.3
Votes: 48

Post Posted: 28-08-2011, 14:16:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scorpion^Jr. wrote:

Si in legatura cu Dute! se poate verifica in logo-uri , de fiecare data cand intru pe server , noaptea ma ia la misto !
Aduc si martori ,deci te rog eu termina !

Este adevarat,Dute il cam ia peste picior pe Scorpion.Eram prezent pe server cand s-a intamplat asta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Scorpion^Jr., 28 August 2011 12:24



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 12-06-2024, 08:12:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x