User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message15177
soundslam

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-03-2016 10:51)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 23, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 95.5
Votes: 3

 
Post Posted: 27-08-2011, 12:22:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pyrelannia tu macar ai citit ce am scris eu acolo, sau doar ai aruncat asa o privire? Iti sugerez sa mai citesti inca o data ca sa intelegi de ce m-am suparat aseara.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Classic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-01-2013 14:26)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 117, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 67.1
Votes: 2

Post Posted: 27-08-2011, 18:56:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da reddog, Aby sunt.


Retribution Paladin 4.0.6 Addons

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WubTheArrow

[I Do It With Pets]



Status: Offline
(since 26-10-2011 08:50)
Joined: 25 Jul 2011
Posts: 66, Topics: 4
Location: La mata acasa

Reputation: 91.3
Votes: 11

   
Post Posted: 27-08-2011, 19:17:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

soundslam wrote:
Ok, am sa scriu cateva randuri in speranta clarificarii lucrurilor.
Sunt plecat de ceva timp, lasand guilda fara un paladin holy. Am incercat insa mereu sa acopar acel handicap la fiecare raid si imi pare rau daca nu am reusit de fiecare data.
Am sa explic acum pe scurt ce m-a facut sa plec din guild. Mi-am anuntat prezenta la ICC25HC inca de luni seara, cumparandu-mi MBs incat sa pot participa la tot raidul. In seara cu pricina aflu ca nu sunt luat la raid din cauza unei promisiuni facute altui player (nu am nimic cu Treya - sincer). M-a deranjat faptul ca nu am fost anuntat din timp si am fost lasat ca si rezerva. Poate ca asta a fost si planul. Cat am fost plecat si a fost altcineva pe contul meu, Reebok putea foarte frumos sa imi zica sa cedez locul la raid (se putea intampla in 2 saptamani). Acum ca in sfarsit pot juca nu am sa stau in guild ca 2nd option. Poate e nevoie de mine in alta parte.
Am observat ca imediat ce am dat leave a sarit jumatate de guild cu /w pe mine sa isi arate dispretul. Presupun ca sunt suparati ca mi-am imbracat caracterul si am plecat. Nu stiu daca respectivii stiu macar cat am rupt eu tastatura pentru acel gear, insa probabil gandirea nu este unul dintre punctele lor forte.
Once a great guild, now just a bunch of immature pigs.

Liquidizer


Esti un nimic... tot ce ai spus mai sus a fost o adunatura de cuvinte care nu exprima absolut nimic. Lipsesti 3 saptamani dupa vii si ceri loc la raid de parca nu s-a intamplat nimic...si daca nu erai luat in raid doar din respect pt oameni astea care te-au imbracat si au rupt tastatura ( alti 24) pe langa tine ca sa iti iei tu ce ai nevoie ... + jignirea de la sfarsit a fost aruncata in scarba daca ai fi in fata mea te-as scuipa..nesimtitule



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
soundslam

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-03-2016 10:51)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 23, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 95.5
Votes: 3

 
Post Posted: 27-08-2011, 22:02:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oare iti dai seama ca nu ma prea intereseaza ce crezi tu despre mine?
Daca adunatura aia a mea de cuvinte nu exprima nimic inseamna ca am avut dreptate cu tot ce am zis si anume faptul ca nu prea va duce capul pe unii.
Si vezi mai durule ca am muncit pentru gearul ala, nu m-a imbracat nimeni... Nu am primit summon la bossi ca sa imi iau items.
Acestea fiind spuse iti doresc multa bafta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pyrelannia

[Twilight]



Status: Offline
(since 04-01-2016 15:40)
Joined: 13 May 2011
Posts: 823, Topics: 65
Location: localhost

Reputation: 188
Votes: 34

   
Post Posted: 27-08-2011, 23:28:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dc mai postezi aici cat timp nu esti in guilda?nu mai posta

Maxim o semnatura si un userbar
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
WubTheArrow

[I Do It With Pets]



Status: Offline
(since 26-10-2011 08:50)
Joined: 25 Jul 2011
Posts: 66, Topics: 4
Location: La mata acasa

Reputation: 91.3
Votes: 11

   
Post Posted: 29-08-2011, 09:21:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

soundslam wrote:
Oare iti dai seama ca nu ma prea intereseaza ce crezi tu despre mine?
Daca adunatura aia a mea de cuvinte nu exprima nimic inseamna ca am avut dreptate cu tot ce am zis si anume faptul ca nu prea va duce capul pe unii.
Si vezi mai durule ca am muncit pentru gearul ala, nu m-a imbracat nimeni... Nu am primit summon la bossi ca sa imi iau items.
Acestea fiind spuse iti doresc multa bafta.


Oameni te-au ajutat. Tu ai dat cu piciorul Real facts speak for themselves. Poti sa scrii 1000 de randuri tot nu o sa poti sa te scuzi - gandestete bine si o sa realizezi ca am dreptate, asa ceva nu se face cel putin nu cu ei cu care ai stat atat si pe Ts si pe Skype..etc ( Lasa-ma pe mine ca eu nu sunt chiar asa de mult pe aici) in fine decizia a fost a ta sper sa iti gasesti o comunitate matura ( Pe freakz e ca o fata virgina de 18 ani=> Just a dream)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
soundslam

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-03-2016 10:51)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 23, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 95.5
Votes: 3

 
Post Posted: 29-08-2011, 17:55:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Anyway... Postul initial era mai mult pentru Fiery si Catalin, ca sa nu ma omor pe whisper. Nice ca ati intervenit si voi.
Nu mai conteaza acum.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6    


The time now is 23-09-2024, 18:26:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x