User
Pass
2FA
 
 

Ani de wow
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message22254
Mango

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-12-2014 15:06)
Joined: 14 Apr 2011
Posts: 155, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 144
Votes: 11

 
Post Posted: 29-08-2011, 21:23:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

n-am jucat niciodata mai mult de 3 luni wow legat pana acum un an cand m-am lasat de counter strike dupa wcg si am stat pe freakz din plictiseala si m-a prins iar jocul acesta infect.

am jucat in vanila unde am crescut 5 charuri, cel mai mare fiind un druid lvl 42 si m-am lasat

1. hunter, nu stiam sa las petu sa tina aggro la mobi si muream -> fck this shit boulderfist realm going sylvanas multi romani alelelelez
2. shaman -> fck this shit nu stiu ce trebuie facut
3. druid -> wow poti sa iti dai si heal si dai si damage si te poti sa fi si melee si caster si mori si greu nice one, until thousand needles came fck this shit quitting wow
4. mage -> ba mor prea repede ma pish pe el de char
5. rogue -> nice stealth nebunie stun-uri agility wow now thats something i like

nu le-am pus in ordine dar w/e.

most memorable story ... valley of trials done quests greu de tot mai ales in grota aia cu insigna sa moara ma-sa am stat o groaza de timp sa fac wall climbing pana la mob-ul de dropa aia pentru ca ma pierdeam prin tuneluri urmand apoi insulele de la trolli fiind cele mai dificile 3 zile jucate in wow vreodata:

ma omorau makura clacker pe drum spre insule...okay, am ajuns la insule questul cu tigrii (eram pe hunter) making kite like a pro pana in apa iar cand ajungeau mobii in apa resetau aggro si isi refaceau HP ( jeez what the hell ) start again, die again. am ajuns la zalzane unde trebuia sa iei acel cap de mort si sa-l omori pe zalzane, vreau sa spun ca 3 zile am stat numai acolo murind incontinuu, avand itemele rosii, nestiind ca mai exista alte zone sau unde sunt ele trebuia sa fac neaparat questul acela. in a 3 a zi am primit random group invite de la un suedez si am facut impreuna questul totul pentru mine petrecandu-se asa de repede incat am ramas ....... okay thats the real game.

faceam bg-uri pentru ca mi se parea lvling atat de greu si transformam wsg mark of honor in lvl xp, stateam sa farmez silk cloth si linen cloth pentru questurile cu donatiile pentru ca mi se parea mai usor decat sa omor mobi.am facut wailing caverns de 10 ori pana am plecat din the barrens pentru ca vroiam setul xD and so many more stories.

am jucat 2 luni vanila ajungand la max lvl 42 then quited
am jucat 2 luni tbc tot pe blizzard facand niste dungeon-uri pe la caverns of time cu un coleg de clasa si bineinteles multe, foarte multe bg-uri pana mi-am luat tot setul pe honor la vremea aceea fiind merciless then quited.
vreau sa mentionez ca primul account l-am dat unui jucator de cs random pe mirc =) apoi mi-am cumparat iar ambele jocuri in tbc si iar l-am donat unui amic care s-a jucat pana in cata pe el.

deci m-am jucat prima data pe la 15 ani probabil nici nu stiu in ce an am jucat vanila cert este ca stiu ca era sala de net fantasia plina de wow players. iar apoi cand m-am lasat de counter definitiv m-au convins fostii mei coechipieri sa ne jucam wow pentru ca ei nu se mai jucasera pana atunci era ceva new si m-am bagat cu toate ca stiam ca e CEA MAI MARE pierdere de timp posibila dar na its fun pe moment si its fun sa faci ce vrei la momentul respectiv. acum am 21 de ani si joc wow mainly pentru ca imi place sa fac ceva competitiv si sa castig, sa incerc sa devin cat mai bun posibil, e singurul lucru care ma atrage la orice joc/activitate

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
blader

[Madness?]



Status: Offline
(since 05-01-2016 15:32)
Joined: 31 Jan 2007
Posts: 3476, Topics: 83
Location: Berna

Reputation: 468.4
Votes: 44

Post Posted: 29-08-2011, 21:55:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prima oara m-am intalnit cu WoW pe 1.12.0 parca, dar am jucat foarte putin pentru ca nu am gasit nici un server cu mai mult de 5 oameni (noob, stiu). Cat de cat serios m-am apucat pe 2.3.3 pe imba serverul arhicunoscut tuturor, facand faceroll PVE healing and stuff like that, dar de invatat serios clase si gameplay doar pe Freakz.
No retail XP, no nothing si, evident, n-am ajuns prea departe (so far).
Asa ca il respect pe nenicul Tricsz care cica n-a jucat alta clasa in viata lui decat mag si asta cateva luni si deja sufera de high rating. ;X
Revenind la mine, pe 2.3.3 aveam 16 ani, deci vreo 3 ani de cand am WoW in cap si, practic, de cand s-a deschis Freakz sunt un mare WoW freak.
In rest, de acord cu ce-a zis Mango:
Mango wrote:
joc wow mainly pentru ca imi place sa fac ceva competitiv si sa castig, sa incerc sa devin cat mai bun posibil

Pacat ca mai am mult pana ajung la un gameplay decent. xD



Dereglat, ca un ceas antic.
Exile the Ninja wrote:
In2ition , esti un carnat afumat. Ada' slanina aici si o felie de pita, te mananc ba.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kendlol
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-06-2012 12:22)
Joined: 06 Jan 2011
Posts: 333, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: -81.6
Votes: 12

 
Post Posted: 29-08-2011, 22:13:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am aprox 2 ani de cand am facut prima oara contact cu wow; m'am apucat mainly pentru ca jucau o parte din prietenii mei + ca nu mai aveam ce sa joc pe masina asta de macinat cafea, am terminat majoritatea jocurilor care imi merg -
am inceput sa joc pe ut, deoarece prietenii mei jucau acolo - primul meu caracter de lvl 80 a fost hunter - eram nab, n'aveam o treaba; dupa hunter mi'am facut primul shaman and I was liek: OMG I LOVE IT! - dar am luat ban permanent, ca eram smecher /not. Am jucat apoi cu warlock o vreme (din lene sa'mi cresc alt caracter mi'am insusit caracterul fratelui meu); apoi am auzit prima oara de Freakz, cred ca asta se intampla vara trecuta, nu existau 2 realmuri si inca era valabil scriptul de char-trade; mi'am facut shaman, dar l'am dat la char-trade de smecher ce sunt, apoi o perioada am jucat iar pe ut, din nou cu shaman, evident; acolo am inceput sa inteleg mai bine jocul, am ramas cateva luni fara net, adica vreo 3 - apoi la exact 1 saptamana dupa ce s'a deschis Evolution mi'am bagat din nout net si am jucat acolo inca de atunci, evident tot cu shaman -


/true story



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pvpgod

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2011 11:52)
Joined: 11 Aug 2011
Posts: 33, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 34.1
Votes: 4

Post Posted: 29-08-2011, 22:43:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TonyDaLeu wrote:
De la ce varsta jucati wow ? - si de la ce varsta credeti ca un gamer poate intelege mai bine ce se petrece cu acest joc ? Eu unul am 16 ani si joc wow de la 11 ani , in 5 ani am evoluat foarte mult ( vorbeam cu vendorii) . Astept pareri din partea voastra -

degeaba ai 5 ani experienta in wow daca pierzi prima runda pe tournamentul de pe AT, cu cel mai bun paladin de acolo, si cu cel mai "bun" warrior de aici.
*trollface*
joc de 3 ani, dar ocazional. oricum e aiurea cum clasele sunt overpowered in functie de patch / expansion. cand facusem si eu 80 pe paladinul retri de pe blizz au scos un patch nou si l-au nerfuit -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bKL

[SPLASHY MAGICU]



Status: Offline
(since 05-01-2013 21:24)
Joined: 21 Jul 2010
Posts: 498, Topics: 64
Location: "U Cluj-Napoca"

Reputation: 22.4
Votes: 23

 
Post Posted: 29-08-2011, 22:49:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de la 11,acu am 16 ..de invatat depinde cat de mult de implici,eu unul nu i-am prea dat importanta si abea dupa ceva vreme am inceput sa invat..am jucat mereu rdruid -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Westy

[Tom&Jerry Fan]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:28)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2197, Topics: 190
Location: In A Mouse Hole

Reputation: 283.9
Votes: 38

 
Post Posted: 29-08-2011, 23:12:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu joc de pe tbc de la inceput cam 4 ani crek au trecut:)) , stiu ca jucam pe un server numit beyond wow si ma jucam cu niste tovarasi si faceam raiduri in Tempest Keep si mereu facea cate cineva ninja si tipau aia pe acolo ninja , venea gm investiga , era server cu gear la magazin fun adica , si dadeam duele cu tovarasii si eu descoperisem un stat surprinzator resillience si i bateam pe toti in duele chiar daca nu stiam nimic , arene cred ca nu am facut decat in 2.4.3 si atunci nu stiam mai nimic apoi pe lich king am inceput sa mai invat si eu cate ceva si aia si aia - Dar pentru prima data am jucat pe un server care era 2 x si am luat wipe de 2 ori pe la level 67 sau 68 a 2-a oara la wipe s-a inchis de tot serverul


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 29-08-2011, 23:13:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

joc wow inca de pe vanilla daca pot sa zic asa, in sensul ca atunci am dat de el, dar nu m-am tinut sa joc serios. abia pe burning crusade a inceput sa-mi placa, ca m-am apucat cu niste prieteni (craiova wow - ). asta se intampla prin vara cand am dat la facultate, deci acum 3 ani, pe cand aveam 19.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crashycamefor1post
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-08-2011 12:18)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Kazakhstan

Reputation: 46.6
Votes: 2

Post Posted: 29-08-2011, 23:36:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pvpgod wrote:
TonyDaLeu wrote:
De la ce varsta jucati wow ? - si de la ce varsta credeti ca un gamer poate intelege mai bine ce se petrece cu acest joc ? Eu unul am 16 ani si joc wow de la 11 ani , in 5 ani am evoluat foarte mult ( vorbeam cu vendorii) . Astept pareri din partea voastra -

degeaba ai 5 ani experienta in wow daca pierzi prima runda pe tournamentul de pe AT, cu cel mai bun paladin de acolo, si cu cel mai "bun" warrior de aici.
*trollface*
joc de 3 ani, dar ocazional. oricum e aiurea cum clasele sunt overpowered in functie de patch / expansion. cand facusem si eu 80 pe paladinul retri de pe blizz au scos un patch nou si l-au nerfuit -


Said the 1200 freakz scrub .Ba tu nici macar in qualification nu ai loc , te dau astia afara pe motiv ca esti prea prost ca sa ai un char.Apropo ti-ai ales la fix clasa...retardinul.Habar n-am cine pla mea esti bai putoiule,dar haters gonna hate.Am auzit ca ai facut 3 ani de wow intr-o vara.


ON:Eu joc wow cu 5 luni inainte sa apara jocul.Primul meu char a fost un worgen warrior ..pe vremea aia nu stiam eu sa folosesc raciala dar am invatat cu timpul.



Last edited by crashycamefor1post on 29-08-2011, 23:41:23; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zgary

[EPURY]



Status: Offline
(since 08-10-2021 10:07)
Joined: 23 Jun 2010
Posts: 1137, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 372.1
Votes: 28

        zgary40 
Post Posted: 29-08-2011, 23:37:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mango wrote:
joc wow mainly pentru ca imi place sa fac ceva competitiv si sa castig, sa incerc sa devin cat mai bun posibil, e singurul lucru care ma atrage la orice joc/activitate


iti recomand league of legends (e foarte competitiv mai ales cand joci ranked games)


League of Legends Player
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TonyDaLeu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-09-2011 19:23)
Joined: 18 Dec 2010
Posts: 151, Topics: 23
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 61.1
Votes: 9

 
Post Posted: 29-08-2011, 23:40:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pvpgod wrote:
TonyDaLeu wrote:
De la ce varsta jucati wow ? - si de la ce varsta credeti ca un gamer poate intelege mai bine ce se petrece cu acest joc ? Eu unul am 16 ani si joc wow de la 11 ani , in 5 ani am evoluat foarte mult ( vorbeam cu vendorii) . Astept pareri din partea voastra -

degeaba ai 5 ani experienta in wow daca pierzi prima runda pe tournamentul de pe AT, cu cel mai bun paladin de acolo, si cu cel mai "bun" warrior de aici.
*trollface*
joc de 3 ani, dar ocazional. oricum e aiurea cum clasele sunt overpowered in functie de patch / expansion. cand facusem si eu 80 pe paladinul retri de pe blizz au scos un patch nou si l-au nerfuit -



nustiu dc ar comenta un scrub de pe freakz la mine =]]]]]]] demonstrati ca sunteti mai buni inainte sa vorbiti ps : palacu nu mai jucase wotlk de 8 luni so stay small am dovedit ca pot cei care m-au batut in primul meci le-am dat 4-3 so stay small fan - haters gonna hate me -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deortinoo

[Archmage]



Status: Offline
(since 19-12-2015 18:03)
Joined: 31 Jan 2011
Posts: 150, Topics: 23
Location: Durotar

Reputation: -10.5
Votes: 17

   
Post Posted: 29-08-2011, 23:41:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

joc wow de 3-4 ani, dintre care 1an jumate numai de mage PVP, am crescut pe freakz peste 10-12 magi dintre care jumate iam gerat 6k + (optical stie )

fac arene cu optical tot de 1 an...aproape in fiecare zi pe skype joking and 2s2...am jucat comb rogue mage cel mai mult , si azi imi face la fel de multa placere sa joc mage si 2vs2 rogue mage....



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Manson

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-01-2012 08:28)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 55, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 38
Votes: 8

Post Posted: 29-08-2011, 23:44:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:


Nu era Reckful(oricum, cineva cunoscut) rank 1 in lume la 12 ani? (asta in BC)

Ala are 22-23 ani. Imposibil.

On:
3


President
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bangbang

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2011 22:05)
Joined: 26 Aug 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 47
Votes: 2

Post Posted: 29-08-2011, 23:53:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AHAHAHAHAHAHAHAHAHA,unu de 16 ani imi zice mie pustiule pe forum,credeam ca ai si tu 20 si ceva de ai tentative din astea de exprimare,in fine np.
on:4 ani de wow,eu avand varsta de 18,in rest de joc, ce sa zic,devine plictisitor la un moment dat,astept cataclysmu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skilz

[Roguetakeszeroskillz]



Status: Offline
(since 28-11-2018 15:28)
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 621, Topics: 59
Location: Romania

Reputation: 122.9
Votes: 38

   
Post Posted: 29-08-2011, 23:56:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Joc de 6 ani aproape 7 chiar
deci de la 15 ani



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Manson

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-01-2012 08:28)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 55, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 38
Votes: 8

Post Posted: 29-08-2011, 23:57:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bangbang wrote:
AHAHAHAHAHAHAHAHAHA,unu de 16 ani imi zice mie pustiule.
on:4 ani de wow,eu avand varsta de 18,in rest de joc ce sa zic,devine plictisitor la un moment dat,astept cataclysmu

Cu atitudinea asta poti sa fi pusti si la 30 de ani.


President
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next    


The time now is 06-10-2024, 00:45:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x