User
Pass
2FA
 
 

Nick Cataclysm Read This

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message613
Aggressive

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2011 09:38)
Joined: 11 Sep 2010
Posts: 11, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 142.1
Votes: 3

 
Post Posted: 02-09-2011, 17:30:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acest post nu mi se aplica doar mie, ci tuturor playerilor de pe server care s-au trezit k pe evolution le-a furat un newbie numele(sau invers)

!!!Shockere imi cer scuze in avans dak deja exista un astfel de topic, nu m-am uitat prea atent(greseala mea)!!!

Problema e k am inceput sa updatez addoane sa fac printuri sa ma pregatesc si eu k orice player normal, de cata. Dau un search pe armory si hopa, gasesc un lock pe evolution cre are acelasi nume k mine(naiba stie cine e, eu nu m-am atins de evo) si 3.5k gs. Asta nu ar fi problema dar odata cu fuziunea serverelor intr-unul singur pe cata vor fi conflicte intre nume.

Intrebarea e: Ambele caractere primesc rename, sau cel mai nou dintre ele?. Problema asta e k unii vor incerca sa fure nikurile altor playeri mai buni si mai vechi pe server dekat mine. Alta ar fi, unii tin la charurile lor, la reputatia lor si prietenii pe cre si i-au facut cu acel nik. Teama mea(aici ar putea fi o problema strict a mecanismului de gandire automat al pc-ului) sa stearga unul din ele, sau sa reseteze achievuri...nush de voi dar eu de un an de zile lucrez la achievurile mele si abea de ma apropii de 6k achiev points(sa Nu mai zic de lume mai veche).

Scz k va obosesc cu un astfel de topic, eu doar am vrut sa ma asigur si sa stiu in avans..sunt 110% sigur k nu sunt nici primul nici ultimul cre si-a pus problema asta.

Multumesc ptr timpul acordat.


Life's just a blast that's movin' really fast, you better stay on top or life will kick you in the ***
*limitele sunt facute doar pentru a fi doborate*

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adminium

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-04-2012 15:37)
Joined: 27 Jul 2011
Posts: 227, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 28
Votes: 7

 
Post Posted: 02-09-2011, 17:32:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu "fuzioneaza" realmurile.. Nu va mai obositi neuronii si continuati sa testati pe PTR ca sa se bage cata mai repede pe gensis si evolution


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cobrel, 02 September 2011 15:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 29-05-2024, 08:35:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password