User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie boddy

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message658
SeSioN_____
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-09-2011 16:18)
Joined: 30 Aug 2011
Posts: 437, Topics: 9
Location: Cat mai sus..

Reputation: 38.4
Votes: 8

Post Posted: 03-09-2011, 18:44:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau: SeSioN_____
- Numele adminului reclamat: bobby
- Harta, ora si data faptei reclamate: d2 1300 nush cat / 7:30
- Motivul / Regula incalcata: Gag fara motiv .
- Dovada : http://www.speedyshare.com/files/30163619/untitled.bmp


Am venit pe acest server sa ma joc si sa ma tin de treaba ceea ce voi face incontinuare nu am venit sa ma cert cu admini sau sa creez probleme l'am rugat frumosh sa imi spuna dc am luat gag si ma tot tinea ca sa ma uit in consola m'am uitat foarte bine si nu am vazut nimik i'am explicat pe amx page dar nimic tot o tinea buna pe a lui am facut accest post pentru a afla dc am luat gag 5 min . Nu este vorba de gag ca nu mor pt 5 min orikum nu prea vb pe server imi vad de trb mea ji ma joc dar vreau sa stiu si eu dc am luat gag poate oi fi eu chior.

Va multumesc.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eT | Bobby

[Lord of War3]



Status: Offline
(since 07-12-2019 14:42)
Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2348, Topics: 81
Location: Mereu langa tine

Reputation: 416.7
Votes: 14

Post Posted: 03-09-2011, 18:50:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SeSioN_____ wrote:
- Numele tau: SeSioN_____
- Numele adminului reclamat: bobby
- Harta, ora si data faptei reclamate: d2 1300 nush cat / 7:30
- Motivul / Regula incalcata: Gag fara motiv .
- Dovada : http://www.speedyshare.com/files/30163619/untitled.bmp


Am venit pe acest server sa ma joc si sa ma tin de treaba ceea ce voi face incontinuare nu am venit sa ma cert cu admini sau sa creez probleme l'am rugat frumosh sa imi spuna dc am luat gag si ma tot tinea ca sa ma uit in consola m'am uitat foarte bine si nu am vazut nimik i'am explicat pe amx page dar nimic tot o tinea buna pe a lui am facut accest post pentru a afla dc am luat gag 5 min . Nu este vorba de gag ca nu mor pt 5 min orikum nu prea vb pe server imi vad de trb mea ji ma joc dar vreau sa stiu si eu dc am luat gag poate oi fi eu chior.

Va multumesc.



Te-am confundat..... srry. A fost un simplu gag




Ajuta serverele WAR cu un vot: http://www.csservers.ro/evidenta/war3.freakz.ro
LorD*Bobby
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SeSioN_____
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-09-2011 16:18)
Joined: 30 Aug 2011
Posts: 437, Topics: 9
Location: Cat mai sus..

Reputation: 38.4
Votes: 8

Post Posted: 03-09-2011, 18:56:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Of of of Sper sa nu fii suparat pe mine pentru reclamatie dar eram sigur ca n'am facut nimic nu am spus nimic gresit pe server si vorba nu este de gag este de neatenti .

O seara buna.

T.C daca se poate ?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cathNO1, 04 September 2011 16:16



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 12-05-2024, 23:38:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x