User
Pass
2FA
 
 

Cerere admin AT GoD

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1672
AT GoD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2011 07:44)
Joined: 27 Aug 2011
Posts: 67, Topics: 7
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 56
Votes: 4

Post Posted: 03-09-2011, 22:19:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick : AT GoD
Varsta : 15 ..totusi nu cred ca varsta conteaza f mult..cel mai mult conteaza gandirea ..sper sa intelegeti asta si sa va mai ganditi inainte sa spuneti " Contra ..ii lipseste un an "
Ore pe sv : fix 25 - ( http://www.gametracker.com )
Motivul cererii : motivul adik motivele sunt strict legate de armonia de pe sv .... n-o sa spun ca orice player care doreste admin si nu stie in c consta adminatul cv de genu " sa ajut comunitatea / sa scap sv de codati " dar este clar ca voi ajuta si la acestea .. In special ma deranjeaza comportamentul jucatorilor ..acestia nu respecta regulile si n-au un limbaj adecvat in general cand nu-s admini on sau uneori chiar si cand sunt admini on ..din cauza jucatorilor c nu respecta regulile ies mult playeri care doreau sa joace linistiti fara sa triseze cnv sau sa isi bata joc de ei .
Cat de bn stii comenzile amx : Am fost admin pe vreo 30 de sv de cand joc cs ..e clar cat de bn il stiu -
Esti dispus sa tii redirecte? : dak e necesar DA
Respecti conditiile puse de noi : In mare parte DA... a 7-a conditie e clar ca n-am cum s-o indeplinesc momentan .. iar 4 .. nu poti sa obligi oameni sa joace dak nu vor .. am 2 prieteni c joaca pe sv.. totusi nu intra des tocmai pt ca nu e genul lor de joc
C sa zic .. astept parerile voastre .. de preferabil dak dati contra as vrea sa imi dati si cateva motive ..in fond de asta aveti drept la vot la cererile de admin -
Nb

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaulStar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2012 20:00)
Joined: 16 Jul 2011
Posts: 42, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 83.6
Votes: 3

Post Posted: 03-09-2011, 22:41:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AT GoD wrote:
jucatorilor c nu respecta regulile


Era greu sa mai pui un "e" ?

Din cauza ca ai 15 ani as fii tentat sa iti dau contra.Dar dupa felul in care incerci sa te exprimi (matur/ chiar daca nu iti iese) cred ca vei fii bun de admin. Prin prisma celor spuse de tine iti dau PRO doar daca ti redirecte si esti activ pe server.


PRO de proba o saptamana!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Beyond Divinity

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-09-2011 09:13)
Joined: 12 Aug 2011
Posts: 16, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 58.5
Votes: 2

Post Posted: 03-09-2011, 23:17:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

offtopic: ma indoiesc ca la 15 ani ai administrat 30 de svre, doar daca au vazut in prima saptamana ce admin esti si out .. ma rog ... imi place ca incerci sa te exprimi matur chiar daca nu iti iese - ... scuzati postul nu m-am putut abtine ...

i'm VMD , i'M Happy when i play Cs , i'M Happy WheN i pLay WAR3FT MOD
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Petraskov

[Russian Warrior]



Status: Offline
(since 14-10-2012 14:13)
Joined: 27 Jul 2011
Posts: 160, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 69.3
Votes: 5

Post Posted: 03-09-2011, 23:50:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PRO..
off: incearca sa renunti la scrisul de tip messenger pe forum, mai ales cand faci o cerere de admin pentru ca din cat se vede poti mai bine de atat.
on: Motivele pentru care am dat pro mai sus sunt:
-te-am vazut de multe ori pe server (in clipa asta tu esti pe server)
-ai un limbaj civilizat
-te exprimi destul de matur
Motivele pentru care as fi dat contra sunt:
-limbaj de messenger
-15 ani
-faza suspecta cu 30 de servere

P.S: Nu este necesar cu redirectele, este super necesar asa ca apucate ca daca nu dau edit si scriu CONTRA:).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NoMad

[cel_din_$_scaun]



Status: Offline
(since 27-08-2014 09:27)
Joined: 15 Jul 2011
Posts: 1097, Topics: 26
Location: Timisoara

Reputation: 78.6
Votes: 5

   
Post Posted: 04-09-2011, 08:40:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pro


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
b0bina

[Creep]



Status: Offline
(since 15-02-2014 08:09)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 514, Topics: 26
Location: Ploiesti

Reputation: 186.1
Votes: 6

Post Posted: 04-09-2011, 09:40:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

contra si sa iti zic si de ce ieri pe d2x2 te`ai injurat cu unu pe servar nu ii mai stiu numele si ati primit gag de la virus tu in timpu ala pe u@ ai inceput sa zici lu virus sa iti scoata gag`ul si sa il lase lu ala sa radeti de el

Sa nu fac off:
Poate sa am nu am vazut bine in fine ori si cat viruss nu a scos gag la nimeni si nu imi pasa cat de bine te intelegi cu restu sau cat de amuzant esti asta e problema ta,si la cereri admin pot sa dau si prob si contra nu sunt obligat sa iti dau tie sau lu altu o explicatie de ce iti dau pro/contra,in fine stau si ma cert degeaba cu tine.
_________________________________________

din cate am vazut tu ai cate o explicatie pentru fiecare admin care iti da contra am zis si iti mai repet nu este un admin obligat sa iti dea pro/contra si sa aibe o explicatie,pe tine din cate vad te supara faptu ca primesti contra si nu imi poti spune tu ca nu e adevar ca daca era asa nu ai mai fi facut offtopic,tu nici macar o simpla regula nu ai putut tu sa respecti (offtopic),deci nu am zis degeaba contra.





Last edited by b0bina on 05-09-2011, 02:08:39; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Danii

[Why so Serious?!]



Status: Offline
(since 27-03-2020 19:55)
Joined: 22 Sep 2010
Posts: 1508, Topics: 93
Location: Oltenita

Reputation: 183.4
Votes: 36

   
Post Posted: 04-09-2011, 11:11:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

contra


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^Pain

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2011 14:04)
Joined: 17 Aug 2011
Posts: 43, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 63.7
Votes: 2

Post Posted: 04-09-2011, 12:31:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

As zice sa mai joci o vreme pe server inainte sa iei admin AT...mai asteapta o vreme si o sa iti dau pro...dar pe moment contra ca deja sunt admini cu gramada sincer.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AT GoD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2011 07:44)
Joined: 27 Aug 2011
Posts: 67, Topics: 7
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 56
Votes: 4

Post Posted: 04-09-2011, 13:28:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuzati dar chiar nu ma pot abtine .. vroiam sa spun asta aseara dar mi-a fost somn si n-am mai apucat..
1 Faza cu 30 de sv nu e minciuna.. si mie mi se pare chiar o chestie normala la 5 ani de cs .. un timp am fost admin in paralel pe 4-5 sv-ere ...pe unele sv n-am fost admin mai bn de 1 luna ca nu mi-au mai placut...cel mai mult am fost admin pe un sv un an ( ca sa nu fac reclama care vrea sa-l stie i-l zic cu placere )
2 Nu incerc sa par matur..chiar deloc .. imi place sa glumesc.. sa vb cu cei cu care am c .. nu conteaza dak sunt admini sau simpli playeri ... cererea am facut-o dupa eticheta pt ca da bn ..si n-aveti c sa ziceti in legatura cu asta..dak cnv de <16 ani vrea sa faca o cerere care sa fie dupa eticheta nu inseamna ca incearca sa para matur .. tot aici vreau sa adaug ca limbajul de messenger il fol ca sa scriu mai repede.. + ca m-am obisnuit cu el ( offtopic : scriu 120 de cuvinte / minut .. cuvinte intregi ..e un test pe net..romanian speed test sau cv de genu ..incercati-l e f belea - )
3 Bobina playerul ala era Kalyn ..si NU-L MAI BAGA PE VIRUS IN TREABA ASTA .. n-are nici-o treaba.. nu-mi mai baga cuvinte in gura .. am zis " sa rad de el " nu "sa radem de el " virus e baiat de treaba si nu merita sa va faceti o parere gresita despre el ca s-a trezit bobina si n-a vaz bn ce-am scris .. si in caz ca nu-ti dai seama era O GLUMA.. poti sa intrebi pe oricine vrei cat de des glumesc pe sv ( mai ales pe pain , virus , kiddo ( kiduletsss ) , skipi ( skipper )..etc ) ..cand m-am injurat cu el a fost pt ca el a inceput..doar nu vroiai sa tac si sa-l las sa rada de mn ..tu ai fi facut asa cv ? R : NU .. dak tu crezi ca yo comentez cv dupa c discutia s-a terminat e problema ta ( cn e asa josnic incat sa-si bata joc de cnv care are gag ..dak tu crezi ca yo-s in stare de asa cv e clar ca n-ai c discuta cu mn )
P.S. : Bobina..sa-ti mai zic o chestie ..ai cv impotriva faptului ca ieri seara dadeam cu he-uri pe 1 HP ??( chestie despre care nu stie nici-un admin dar o recunosc asa ca sa-ti faci tu o parere mai "buna" despre mn ..nici-un admin nu era on .. toata lumea dadea cu he-uri ( macar nu dadeau cu he de orc ) .. evident ca m-am saturat sa n-apuc sa ma misc.. sa joc .. asa ca am inceput si yo sa dau cu he .. dak vrei poti sa folosesti si asta ca motiv de contra .. in fond pt unul "corect" ..unul ca tn ar insemna ca yo chiar dak vroiam sa joc ..treb sa stau pe spect.. poate sa fac 10-12 demo-uri ca sa-i reclam pe toti sa ia ei ban sa ma simt yo bn nu? Dosent Matter dak ei au considerat ca in momentul absentei adminilor se joaca FG ( free game ) trebuie sa ma conformez dak vreau sa joc nu ??
N-am nevoie de admin .. am nevoie sa fie placut pe sv.. sa se respecte regulile .. playerii sa aiba limbajul adecvat unei comunitati unite .. codatii ( chiar dak-s putini ) sa dispara..si cam atat...dak ar fi fost permanent cate un admin pe sv si ar fi fost atent la joc nu as mai fi facut cererea .. oricum .. nu contest deciziile voastre.. va inteleg..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NoMad

[cel_din_$_scaun]



Status: Offline
(since 27-08-2014 09:27)
Joined: 15 Jul 2011
Posts: 1097, Topics: 26
Location: Timisoara

Reputation: 78.6
Votes: 5

   
Post Posted: 04-09-2011, 18:07:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pe tine te voi testa daca vei lua mai multe pro,sunt curios cat de bine sti sa adminezi.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CheLLoCS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2011 15:45)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 14, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 57.3
Votes: 2

Post Posted: 04-09-2011, 20:26:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.....CONTRA...... prsonal num place LIMBAJUL tau
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NoMad

[cel_din_$_scaun]



Status: Offline
(since 27-08-2014 09:27)
Joined: 15 Jul 2011
Posts: 1097, Topics: 26
Location: Timisoara

Reputation: 78.6
Votes: 5

   
Post Posted: 04-09-2011, 22:44:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CheLLoCS wrote:
.....CONTRA...... prsonal num place LIMBAJUL tau

nu se ia in considerare votul tau pt ca nu mai ai admin



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AT GoD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2011 07:44)
Joined: 27 Aug 2011
Posts: 67, Topics: 7
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 56
Votes: 4

Post Posted: 05-09-2011, 00:41:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chello limbajul meu a fost un pic deplasat din cauza ta ..esti INUTIL CA ADMIN .. de cate ori iti ziceam in multe zile sa stai pe cnv ...tu jucai in continuare .. si mereu vedeam pe alte mape cum o parte din jucatorii respectivi isi iau ban ...evident ca oricarui om ii cedeaza nervii vazand cum cnv isi bate joc de sv .. tu ai vrut admin doar pt a fi mai "important" ?? in caz ca nu-ti dai seama nu esti cu nimik mai presus de nimeni ..comenzile nu le ai ca sa te dai tu ZEU .. ci ca sa ai grija de sv
Dc nu mi-ai spus asta intr-un pm ?? e chiar asa greu sau doar vrei sa para ca inca te implici ?? poti sa-mi explici si mie cum de inafara de tn si inca vreo 2-3 robotzei restu nu numai ca ma suporta ba chiar vb f des cu mn ?..
Nomad.. poti sa dai T/C .. nu am nevoie de admin ca sa vad cum acesti "ZEI" decid c sa faca omu` pe sv ..intelegeam dak imi dadea contra cnv cu experienta.. cnv care chiar urmareste miscarile playerilor ( de ex faza de pe 1 HP pe care in loc s-o dezvaluie un supraveghetor.. o recunosc yo ca sa le fac in ciuda la robotzei ) ..se trezeste deodata danii care intra pe sv odata cu eclipsele solare sa imi dea contra si nici nu s-a deranjat sa-mi spuna dc .. apoi bobina si chello de care chiar nu tb sa zic yo cv de ei ca se stie Dosent Matter
Chello din raspunsul lui nomad fatza de tn imi imaginez ca o parte din replica ta la cererea mea e ca nu vrei sa fii inlocuit asa repede.. macar asta recunoaste dak tot nu mai esti admin .
Bobina ..vad aq ca ai editat.. si repet : VIRUS N-A SCOS GAG PT CA EL E UN ADMIN ADEVARAT SI F ATENT SI A INTELES FAPTU CA E O GLUMA ..sa inteleg ca de aq n-am voie sa fac o gluma ca gata sunt raportat ? -
NB
EDIT : Uite .. ca sa fiu un player dragutz sa nu ziceti voi ca imi puneti in evidenta greselile ( rare ) ca sa para ca yo sunt baiatu rau .. ma revansez.. si dak un adminash aproape atent la joc nu observa cum playerii triseaza in exces chiar si dupa c li se atrage atentia.. fac demo si il postez pe forum ca sa nu ziceti ca vb degeaba ??

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaulStar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2012 20:00)
Joined: 16 Jul 2011
Posts: 42, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 83.6
Votes: 3

Post Posted: 05-09-2011, 09:22:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AT nu este necesar sa dai explicatii dupa fiecare comentariu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AT GoD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2011 07:44)
Joined: 27 Aug 2011
Posts: 67, Topics: 7
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 56
Votes: 4

Post Posted: 05-09-2011, 11:41:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In caz ca n-ai citit tot repet : Nomad.. poti sa dai T/C .. nu am nevoie de admin ca sa vad cum acesti "ZEI" decid c sa faca omu` pe sv
=> In caz ca n-ai observat nu fac ca restul c au facut cereri ..dupa c primesc un pro : Mulzumesc ... alt pro ..multzumesc...contra .."dc Surprise?" ..yo incercam sa explic..dar fie .. nu mai conteaza
EDIT : din cate vad raspunsesem doar de 2 ori nu dupa fiecare rasp.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NoMad, 05 September 2011 10:40



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 01-10-2024, 06:17:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password