User
Pass
2FA
 
 

Salutare dragi GM i virgini
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1717
halimeai2
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-09-2011 18:16)
Joined: 05 Sep 2011
Posts: 16, Topics: 11
Location: Greece

Reputation: 46.6
Votes: 2

Post Posted: 05-09-2011, 19:15:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ioana94 wrote:
halimeai2 wrote:
Drcox wrote:
ce ti-au facut mai mamica gm's astia mari si rai??ia spune tu la taticu!

Deci 1 se cred mai presus decat userii de rand (te trateaza cu cea mai mare scarba de parca ai fi un rahat)
2 cand le zici de master loot (e plin serveru de asa ceva lume care fura lotu si scapa basma curata)
3 am primite mute si ban (pentru ca am zis sa rezolve bugurile de preot shadow in **** mea de parca P W L A E CUVANT (am cautat in dictionar si nu este
4 imi cer scuze daca is magar dar de cand am luat mute si respectiv ban pe un CUVANT CARE NU EXISTA (P W L A )m-au apucat dracii


awwww Puppy Dog Eyes

1: gmii sunt mai presus decat playerii e logic -
2.nu se baneaza ninja
3.nu stiu ce cuvant ai zis tu acolo ca-l vad cu stelute
4.nu esti magar. magarii ca si celelalte animale nu poseda cunostinte atat de avansate incat sa poata folosi un calculator. esti doar idiot.

Dude vad ca ai par la fund si imi tii mie lectii ( DECI TE ROG EU CAUTA IN DICTIONAR P W L A)si daca e cuvant am sa tac din gura(si te mai rog nu mai jigni lumea ca nu esti mai presus)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drcox
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-10-2011 17:09)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 656, Topics: 101
Location: Romania

Reputation: 3.1
Votes: 32

 
Post Posted: 05-09-2011, 19:16:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

To quote our LOrd and Master (Shocker)


Vrei unban?DONEAZA!!..or GTFO

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-Dunno-
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-10-2011 08:59)
Joined: 01 Nov 2010
Posts: 472, Topics: 37
Location: Bahamas Islands

Reputation: 42.1
Votes: 14

 
Post Posted: 05-09-2011, 19:16:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

halimeai2 wrote:
ioana94 wrote:
halimeai2 wrote:
Drcox wrote:
ce ti-au facut mai mamica gm's astia mari si rai??ia spune tu la taticu!

Deci 1 se cred mai presus decat userii de rand (te trateaza cu cea mai mare scarba de parca ai fi un rahat)
2 cand le zici de master loot (e plin serveru de asa ceva lume care fura lotu si scapa basma curata)
3 am primite mute si ban (pentru ca am zis sa rezolve bugurile de preot shadow in **** mea de parca P W L A E CUVANT (am cautat in dictionar si nu este
4 imi cer scuze daca is magar dar de cand am luat mute si respectiv ban pe un CUVANT CARE NU EXISTA (P W L A )m-au apucat dracii


awwww Puppy Dog Eyes

1: gmii sunt mai presus decat playerii e logic -
2.nu se baneaza ninja
3.nu stiu ce cuvant ai zis tu acolo ca-l vad cu stelute
4.nu esti magar. magarii ca si celelalte animale nu poseda cunostinte atat de avansate incat sa poata folosi un calculator. esti doar idiot.

Dude vad ca ai par la fund si imi tii mie lectii ( DECI TE ROG EU CAUTA IN DICTIONAR P W L A)si daca e cuvant am sa tac din gura(si te mai rog nu mai jigni lumea ca nu esti mai presus)

esti chiar atat de cretin?
e ca si cum ti-as zice eu tie rattat in loc de ratat.
logic, nu e cuvant in dictionar, dar are acelasi inteles



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 05-09-2011, 19:17:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

halimeai2 wrote:
ioana94 wrote:
halimeai2 wrote:
Drcox wrote:
ce ti-au facut mai mamica gm's astia mari si rai??ia spune tu la taticu!

Deci 1 se cred mai presus decat userii de rand (te trateaza cu cea mai mare scarba de parca ai fi un rahat)
2 cand le zici de master loot (e plin serveru de asa ceva lume care fura lotu si scapa basma curata)
3 am primite mute si ban (pentru ca am zis sa rezolve bugurile de preot shadow in **** mea de parca P W L A E CUVANT (am cautat in dictionar si nu este
4 imi cer scuze daca is magar dar de cand am luat mute si respectiv ban pe un CUVANT CARE NU EXISTA (P W L A )m-au apucat dracii


awwww Puppy Dog Eyes

1: gmii sunt mai presus decat playerii e logic -
2.nu se baneaza ninja
3.nu stiu ce cuvant ai zis tu acolo ca-l vad cu stelute
4.nu esti magar. magarii ca si celelalte animale nu poseda cunostinte atat de avansate incat sa poata folosi un calculator. esti doar idiot.

Dude vad ca ai par la fund si imi tii mie lectii ( DECI TE ROG EU CAUTA IN DICTIONAR P W L A)si daca e cuvant am sa tac din gura(si te mai rog nu mai jigni lumea ca nu esti mai presus)

this is getting better and better -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drcox
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-10-2011 17:09)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 656, Topics: 101
Location: Romania

Reputation: 3.1
Votes: 32

 
Post Posted: 05-09-2011, 19:17:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cypyy wrote:
pai ma
in limbaj ortodox se numeste pe.is nu p...
aia e varianta ofensatoare a cuvantului mai sus precizat


nu stiam ca cultele au ''limbi'' bine nu in sensul la care te referi tu -)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cypyy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2011 15:01)
Joined: 03 Oct 2010
Posts: 971, Topics: 18
Location: Sibiu

Reputation: 106.8
Votes: 29

 
Post Posted: 05-09-2011, 19:18:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

whatever.

http://www.youtube.com/user/cypyy2 <- o hy

http://www.freakz.ro/forum/Cel-mai-shaman-imba-t96651.html - win.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 05-09-2011, 19:19:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stai stai stai stai, tu atat de suparat esti ca nu mai joci la noi pe server? Bugurile se rezolva pe rand si cand este timp, nu cand vrea #l?@ ta.

A, si o sa te calmezi tu pana la urma, esti doar inca un obosit care injura treaba noastra si urla pe urma pe forum ca, vezi domne, nu iti face nimeni dreptate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cobrel, 05 September 2011 17:19



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 28-09-2024, 20:13:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x