User
Pass
2FA
 
 

Limbajul lu Dark Angel
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message2326
ViRtUaL_Bossu
[Banned user]

[Account disabled]
Banned


Status: Offline
(since 02-10-2011 06:49)
Joined: 06 Sep 2011
Posts: 65, Topics: 21
Location: Bucuresti

Reputation: 37.2
Votes: 4

Post Posted: 09-09-2011, 21:49:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut Admini eram pe server si Dark Angel dat sirena pe harta aia mica care nu e voie sa dai sirena.. si el cica scuze nu am stiut da sa zis de 100 de ori
si evolution a zis apoi, i-am zis eu Dark u nici odata nu sti.. si mia zis hai het ca te zbor

Dovada: http://imageshack.us/photo/my-images/593/unleduni.png/



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 09-09-2011, 22:11:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu chiar vrei sa iti dau ban,imi faci reclamatie ca am dat sirena fara sa vad ca a zis evo ca nu e voie,mi am cerut scuze si tot tu tare in gura.Ce crezi ca rezolvi cumetre,a stiu eu.te pui bine cu mine,Dnd frate esti pe langa.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ViRtUaL_Bossu
[Banned user]

[Account disabled]
Banned


Status: Offline
(since 02-10-2011 06:49)
Joined: 06 Sep 2011
Posts: 65, Topics: 21
Location: Bucuresti

Reputation: 37.2
Votes: 4

Post Posted: 09-09-2011, 22:14:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da Dark dar dc sa iau ban pe nedrept si + de asta u esty ala tare in gura numi amintesc sa fi fost eu tare in gura.. numai te acoperi.. te rogg frumos
dupa cum se vede u esty cel care vorbeste cu nervi si tare in gura.. eu doar am postat insa nam fost tare in gura...
Calmeazate ca doar.. nu jucam pe banii


DARK ANGEL UITE DACA AM GRESIT FATA DE TNE TE ROG FRUMOS SCUZAMA BNE??? gata daca u zici ca eu sunt
ala vinovatu sa nu o mai lungim atata

INCHIDETI TOPICU VA ROG FRUMOS>MULTUMESC



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bleahh

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2011 11:12)
Joined: 06 Sep 2011
Posts: 15, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 103.3
Votes: 4

Post Posted: 09-09-2011, 22:22:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dark nu vreau sa te superi pa mine dar virtual are dreptate tu jignesti pe toata lumea injuri pe oricine ii faci prosti pe toti playerii care nu iti convin tie ,ti sa urcat la cap rau de tot N2

ne-ai injurat si pe noi colegii tai de multe ori schimba-ti vocabularu asta de cartier



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GaGaVs Je !!

[GaGa 3>Freakz.]



Status: Offline
(since 29-05-2017 13:44)
Joined: 19 Nov 2009
Posts: 6358, Topics: 233
Location: Arad

Reputation: 547.1
Votes: 196

 
Post Posted: 09-09-2011, 22:25:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bleahh wrote:
dark nu vreau sa te superi pa mine dar virtual are dreptate tu jignesti pe toata lumea injuri pe oricine ii faci prosti pe toti playerii care nu iti convin tie ,ti sa urcat la cap rau de tot N2

ne-ai injurat si pe noi colegii tai de multe ori schimba-ti vocabularu asta de cartier


Bleahh , tu cine mai esti? ..

@ Virtual, tu comentezi si la mine si la oricne.. si dupaia vii pe forum si faci reclamatie.. lasa ca gresesti si tu, ai sa vezi tu atunci.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 09-09-2011, 22:31:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bleahh wrote:
dark nu vreau sa te superi pa mine dar virtual are dreptate tu jignesti pe toata lumea injuri pe oricine ii faci prosti pe toti playerii care nu iti convin tie ,ti sa urcat la cap rau de tot N2

ne-ai injurat si pe noi colegii tai de multe ori schimba-ti vocabularu asta de cartier
Cumetreeee arata si mie unde jignesc pe toata lumea,adu dovezi numi spune mie ca mi sa urcat la cap n2,te oftici sau ce.Adu dovezi si numai minti tu ca jignesc lumea,eu nu cred ca am injurat pe cineva pe server de cand sunt admin ai inteles,nmai vorbiti ma copiilor fara sa ganditi ma,ca am la vechime pe server habar nu aveti voi,eu am invatat sa ma inpac cu toti baieteee,lasa abureala si ciuda ca nu ma dati voi jos pe mine,de mine nu scapati asa usor ciudosilor..............of of ce lumea crispata.....AAA ca ne mai injuram intre admini asta e partea a 2 frate,dar sa injura playeri nevinovati nu am injurat pe nimeni pe chatul playerilor,decat pe cel al adminilor mai injura ca orice om nu,oricum toti injuram..dar nu baga nefierte ca injuri playeri.....



Last edited by *salam* on 09-09-2011, 22:34:09; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GaGaVs Je !!

[GaGa 3>Freakz.]



Status: Offline
(since 29-05-2017 13:44)
Joined: 19 Nov 2009
Posts: 6358, Topics: 233
Location: Arad

Reputation: 547.1
Votes: 196

 
Post Posted: 09-09-2011, 22:33:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bleah, nu mai ameninta adminii ca sufera si injura playerii . EU nu am vazut sa fii injurand dark pe cineva.

Respecta si vei fi RESPECTAT !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 09-09-2011, 22:40:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GaGaVs Je !! wrote:
Bleah, nu mai ameninta adminii ca sufera si injura playerii . EU nu am vazut sa fii injurand dark pe cineva.
Gaga frate,ai vazut tu sa injur ma playeri eu,decat ce ne injuram noi pe chatul de admin,Nu am injurat.Acum sa o lom logic,daca injuram apareau reclamatii la adresa mea cu injurii sau alte chestii,deci este o minciuna si tot o data o oftica de neconceput,...... X(

Posturi unite automat, 09-09-2011, 23:40:56

Bleahh wrote:
dark nu vreau sa te superi pa mine dar virtual are dreptate tu jignesti pe toata lumea injuri pe oricine ii faci prosti pe toti playerii care nu iti convin tie ,ti sa urcat la cap rau de tot N2

ne-ai injurat si pe noi colegii tai de multe ori schimba-ti vocabularu asta de cartier
Bleahh(FITZA) azi ai facut fitze si la evo ia aduti aminte,si acum vii sa ma tachinezi pe mine??Nu iti merge cu mine....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sp0key

[404 Error]



Status: Offline
(since 29-12-2015 12:07)
Joined: 22 Dec 2010
Posts: 773, Topics: 25
Location: Slatina - Olt

Reputation: 133
Votes: 33

     
Post Posted: 09-09-2011, 22:50:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GaGaVs Je !! wrote:
Bleahh wrote:
dark nu vreau sa te superi pa mine dar virtual are dreptate tu jignesti pe toata lumea injuri pe oricine ii faci prosti pe toti playerii care nu iti convin tie ,ti sa urcat la cap rau de tot N2

ne-ai injurat si pe noi colegii tai de multe ori schimba-ti vocabularu asta de cartier


Bleahh , tu cine mai esti? ..

@ Virtual, tu comentezi si la mine si la oricne.. si dupaia vii pe forum si faci reclamatie.. lasa ca gresesti si tu, ai sa vezi tu atunci.


Este Fitza -

Dark e putin mai dur cu playerii asa cum ar trebui sa fie orice admin, sa fie autoritar .. dar asta nu inseamna ca daca face si el o greseala trebuie facut atata taraboi pe tema asta , toti gresim... Si-a cerut frumos scuze si asa s-a incheiat povestea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Baka-

[- BorN 'a KiLLer. ;o]



Status: Offline
(since 05-03-2014 12:06)
Joined: 25 Feb 2011
Posts: 640, Topics: 8
Location: Tg-Mures

Reputation: 251.2
Votes: 15

Post Posted: 09-09-2011, 22:54:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fi tu sigur ca nu vorbeste Dark urat fara sa fie enervat de altii. Fiti si voi mai intelegatori, voi urmariti sa il prindeti repede pe careva, ce castigi ? . Jucati frate, vedetiva de treaba voastra, nu mai faceti asa tam-tam pentru michidute deastea. Lu fitza ce sa ii cer? atata poate..doar razbunare si ura are copilu ala in el.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bleahh

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2011 11:12)
Joined: 06 Sep 2011
Posts: 15, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 103.3
Votes: 4

Post Posted: 09-09-2011, 23:03:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

baka tu nu ai vazut cum ma injurat pa mine si a mai vorbit cu cineva urat tot acuma de curand tot cu unu dintre admini de sau certat ei in consiliu si in legatura cu playerii tu te crezi destept rau pe langa ei ii faci inapti,noobi daca nu-ti convine ceva ca admin ai responsabilitati.trebuie sa vorbesti clar si civilizat cu un player .Tu daca vezi pa unu de lvl mic ca se baricadeaza il faci noob de parca tu le sti pa toate hai sa fim seriosi in loc sai explici tu te crezi tare destept


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 09-09-2011, 23:08:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer sa fiu cum sa nu te enervezi fratiioare,am stat toata ziua numai pe server sa tin liniste si pace,si sa intamplat sa nu fiu atent ce a zis evo,si sare asta de fund in sus ca dc dau sirena,mi am cerut scuze si tot cu gura mare ca asa fac mereu ca nu stiu mai ce,ca jignesc etc.Nu e asa de usor cum zice ti voi,eu incerc sa joc si sa fiu si cu ochii pe voi si alte chestii,si voi la cea mai mica eroare a mea,sariti in capul meu ,Pai nu e frumos cand va dau ban sa va mai calmati un pic.Am atata vechime pe acest server si vine unu de 2 zile si vrea sa mi faca zile fripte,nu e chiar asa de usor cum credeti voi.Eu imi cer scuze daca am gresit dar crede ma 12 ore non stop pe server si forum cred ca incepi sa delirezi asa ca mai lasati de la voi sa ne fie bine la toti,sau daca nu schimbam placa si o sa fie mai rau decat acum ''liniste si pace''.Va multumesc am inchis aceast subiect,o seara placuta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ViRtUaL_Bossu
[Banned user]

[Account disabled]
Banned


Status: Offline
(since 02-10-2011 06:49)
Joined: 06 Sep 2011
Posts: 65, Topics: 21
Location: Bucuresti

Reputation: 37.2
Votes: 4

Post Posted: 09-09-2011, 23:09:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma frate eu mi-am cerut scuze daca Dark Angel zice ca sunt vinovat.. insa GaGaVs Je !! nu te astepta de la mne sa-ti fi gresit eu cu ceva.. si nici nam sa gresesc cuiva..

1.Si daca gresesc recunosc.. nu ma apuc sa mint.. cum face Dark Angel

2.Daca sunt vinovat cu ceva citeste postu de mai sus ce scrie acolo
IMI CER IERTARE FATA DE EL DACA EU SUNT VINOVATU> scurt si la obiect





Last edited by ViRtUaL_Bossu on 09-09-2011, 23:10:01; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Baka-

[- BorN 'a KiLLer. ;o]



Status: Offline
(since 05-03-2014 12:06)
Joined: 25 Feb 2011
Posts: 640, Topics: 8
Location: Tg-Mures

Reputation: 251.2
Votes: 15

Post Posted: 09-09-2011, 23:09:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bleah ! Vreau sa imi areti tu unde si cand am facut eu pe cineva inapt si nu mai stiu eu cum . Eu nu am avut nimika cu tine tu nu ai avut nimika cu mine , doar ti-am zis ca nui frumos sa porti atata ura pe fostii tai colegi - . Hai ca deja o dam in oftopic si nu o sa le placa la cei mari. Daca mai vrei sa-mi spui ceva pm sau mes - .


Last edited by Baka- on 09-09-2011, 23:11:10; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 09-09-2011, 23:10:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bleahh wrote:
baka tu nu ai vazut cum ma injurat pa mine si a mai vorbit cu cineva urat tot acuma de curand tot cu unu dintre admini de sau certat ei in consiliu si in legatura cu playerii tu te crezi destept rau pe langa ei ii faci inapti,noobi daca nu-ti convine ceva ca admin ai responsabilitati.trebuie sa vorbesti clar si civilizat cu un player .Tu daca vezi pa unu de lvl mic ca se baricadeaza il faci noob de parca tu le sti pa toate hai sa fim seriosi in loc sai explici tu te crezi tare destept
FItza ce a fost in trecut a fost,acumc e probleme mai ai de te bagi peste acest subiect,Azi te ai luat cu evo in gura,cine a fost vinovat el sau tu,iti zic eu tu ai fost ala vinovat nu evo,sa vada si evo sa vedem ce zice fitza,.........ca vad ca acum ai prins aripi ai uitat cand te milogeai de noi sa iti dam Pro sa iei admin iar.........ai uitat dar stai linistit ca roate se intoarce. -



Last edited by *salam* on 09-09-2011, 23:36:11; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by scipioaa, 10 September 2011 06:19



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 06-10-2024, 05:49:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password